epsonix
Quadrifoglio Verde
- Rejestracja
- Paź 8, 2011
- Postów
- 11,118
- Auto
- Ghibli'20 GS, Giulia'18 Q4, Tonale'23 MHEV, Spider'99 V6
kolejny dylemat przy kupnie auta - brać którąś opcję przedłużenia gwarancji? nie znam dokładnych zasad/wykluczeń, nie wiem czy to jest dobre zabezpieczenie czy produkt z masa wykluczeń i uwag napisanych drobnym druczkiem. ktoś może rozpoznawał temat i może w zdaniu/dwóch napisać jakie jakieś uwagi?
przynajmniej jeden rok bym dokupił. jeżdżę mało więc łapię się na tańsze opcje przedłużenia a przy jeszcze ciągle relatywnie nowym i potencjalnie niesprawdzonym modelu, gdzie wszystko jest nowe, jakieś miny mogą wyjść z czasem.
przynajmniej jeden rok bym dokupił. jeżdżę mało więc łapię się na tańsze opcje przedłużenia a przy jeszcze ciągle relatywnie nowym i potencjalnie niesprawdzonym modelu, gdzie wszystko jest nowe, jakieś miny mogą wyjść z czasem.