Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 344

Temat: Multiecuscan (MES) dla Giulii/Stelvio (tylko dyskutujemy tu funkcje)

  1. #221
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Poproszę w takim razie kogoś o pomoc. Potrzebuję zamontować ponownie zaślepkę. Odpadła dzisiaj podczas mycia. Zaczepy okazały się być uszkodzone. Podobno tak się zdarzało w rocznikach 2016 i 2017 w związku z czym AR zmodyfikowała część. Numer mojej to 156124052. Numer nowej 156134187 (strona pasażera w LHD). Swoją starą póki co skleiłem i liczę, że wróci na swojej miejsce. Fatalnie wygląda ten samochód bez zaślepki. Dzięki raz jeszcze za pomoc w temacie.

  2. #222
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    DW
    Auto
    AR
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał shpuncik Zobacz post
    Air Quality Sensor / Pollution Sensor
    bait 77, bit 5
    xx0xxxxx - bez czujnika;
    xx1xxxxx - z czujnikiem;

    Jesli ktos ma chenc niech sprobuje czy dziala. Niemam teraz auto by sprobowacz.
    Dzięki za info, bo niektórzy wolą zachowac takie rzeczy dla siebie.
    Ja jednak kupiłem auto z pakietem z AQS, ale z ciekawości sprawdzę co jest u mnie w tych bajtach wpisane.
    Pozdrawiam

  3. #223
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Ciekawostka:
    Multiecuscan 4.7R1!
    This version fixes wrong adapter request for some modules in Giulia/Stelvio/500x

  4. #224
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Mogę tylko powiedzieć że w swojej Giulii i Stelvio klienta 4.7R1 nie sprawia żadnych problemów przy proxi itp (przynajmniej Multiplexed we współpracy z CANtieCARem).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #225
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Koledzy, do przeprowadzenia procedury proxi potrzeba podłączać dodatkowe adaptery 5 i 6 do elm?

  6. #226
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Koledzy, do przeprowadzenia procedury proxi potrzeba podłączać dodatkowe adaptery 5 i 6 do elm?
    Tak...

  7. #227
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał woockush Zobacz post
    Tak...
    Dzięki za odpowiedź. Wczoraj robiłem bez tych dodatkowych adapterów i ... miga mi licznik

  8. #228
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Pragnę zwrócić uwagę że posty są nie w temacie - specjalnie nawet tytuł wątku jest odpowiedni żeby go nie zaśmiecać - założenie było pisać tylko jakie nowości są w MES a nie za rączkę prowadzić tych co nie poczytali gdzie indziej a nawet nie przestrzegają tego co im MES jasno każe zrobić.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #229
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Koledzy mam problem z Mes.
    Proszę o pomoc w ponownym uruchomieniu programu.
    Wystąpił u mnie problem z systemem operacyjnym Windows, po przywróceniu z systemu znikła ikona Multiecuscan. Po zainstalowaniu aktualnej wersji
    program jest w wersji demo.
    Co trzeba zrobić żeby przywrócić zarejestrowaną wersję.
    Podobno trzeba wyrejestrować starą wersję z komputera żeby zarejestrować nową.
    Miał ktoś podobny problem?

  10. #230
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    musisz napisać do support@multiecuscan.net, pewnie mu podać klucz obecny który Ci program generuje do zarejestrowania i wytłumaczyć sytuację.
    Co Ty tam psujesz zaś, przecież dopiero co zrobiłem Ci auto na tip-top haha.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Giulia] Akcesroria karbonowe dla Giulii/Stelvio.
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 21:19
  3. [159] Nie działają funkcje radia
    Utworzone przez szymonjot w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 20:54
  4. ICS zmienia sam funkcje
    Utworzone przez lukas 166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 20:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory