Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 208

Temat: Czego Giulia nie ma a powinna

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    A w czym przeszkadzają te gadżety żeby się cieszyć z jazdy? Dodatkowe 10KG?

    Rozumiem, że kolega nie robi zakupów, tylko wsiada i jedzie prosto na tor. Do pracy metrem. Albo nie widział co ma konkurencja

    Co do czujników to akurat w Giulii reagują z takim opóźnieniem, że jakbym miał na nich polegać to bym już dawno się przyjaźnił z blacharzem Nie da się ich oczywiście na stałe wyłączyć bo Fiat wie lepiej. Kamera w taką pogodę jak ostatnio jest bezużyteczna bo po chili ma tyle syfu na sobie że nic nie widać. Powinna być chowana jak już konkurencja dawno wymyśliła.
    Nie oszukujmy się to samochód do "życia" a nie na tor. Jakby moim priorytetem była wyłącznie przyjemność z samego prowadzenia to bym kupił 4C Podobna cena. Ale nie I z tego powodu mam w mieszkaniu ciepłą wodę i ogrzewanie ale da się bez tego dla samej przyjemności mieszkania prawda?
    [MENTION=2540]Marek156/159sw[/MENTION] prosze podaj stroną gdzie jest napisane, że można stać na światłach w D bez trzymania hamulca.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    fotele skora + alcantara jako opcja do veloce - moglyby byc to fotele standardowe z quadrifoglio. czerwone szwy na kierownicy w veloce. wersja nadwozia liftback lub sw. pamiec ustawienia start-stop.
    wylaczniczek pasywnego kluczyka na kluczyku gdyby ktos sporadycznie chcial byc bezpieczniejszy (np na zakupach w markecie). mozliwosc uruchomienia auta z kluczyka. opcja doplaty za duzy wyswietlacz gdy konfiguruje sie auto bez nawigacji(jak w stelvio).mozliwosc wrzucenia wstecznego z lopatek.kamerka z obrazem lepszej jakosci, ta co jest to ttoche wstyd. podgrzewanie foteli ktore dziala szybko.
    dla tych co nie chca na pakiety do super wydac 50+ tys przydaloby sie zeby byla opcja samej podgrzewanej kierownicy bez reszty czyli elektryki foteli i podgrzewanych siedzen i spryskiwaczy.
    dla veloce brakuje pakietu flota plus i za sama navi trzeba wysjoczyc z 5 zamiast 3 tys.deska obszyta skora bez wymuszania audio harman kardon i pakietu convinience.
    po cholere ograniczenia ze czerwonych tapicerek nie mozna brac z niektorymi kolorami nadwozia - ja bym bral do misano a tak trzeba bylo wziasc braz.

    [MENTION=73165]azar[/MENTION], schowek na okulary to masz z lewej strony kierownicy w desce jak wezmiesz pakiet convinience. haczyki w bagazniku jakies sa jak wezmiesz opcje lub pakiet organizer.

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] dziękuję za info nie wiedziałem o pakiecie organizer

    Z resztą się zgadzam
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] dziękuję za info nie wiedziałem o pakiecie organizer

    Z resztą się zgadzam
    Dokupiłem w akcesoriach alfy organizer za około 400 zł. Jest to elegancka,tekstylna, podzielona na schowki skrzynka z rzepem od dołu, składana do formatu laptopa. Z pięknym napisem Alfa Romeo rozwiązuje całkowicie wszystkie problemy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    [MENTION=76554]Michalwawa[/MENTION]

    O super. Masz gdzieś jakąś fotę tego? Ogólnie taki materiałowy organizer już mam ale nie jestem z niego zadowolony i może czas zmienić.

    Ogólnie to bardziej szukam haka na siatkę bo często po drodze robię zakupy i wkładanie siatki do organizera jest niewygodne bo rzepy trzeba rozpinać i upychać z hakiem to pyk i jest. Nic się nie rozwala przy dynamicznej jeździe. Wiem, że można kupić w skodzie takie coś i może się skuszę.

    Nawet już ktoś z forum montował
    http://www.forum.alfaholicy.org/zrob...agazniku_.html
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=73165]azar[/MENTION] - ponieważ instrukcji jest wiele i aby nie wprowadzać niepotrzebnie w błąd, znajdź hasło "DRIVE AWAY RELEASE".
    Zatrzymując się na skrzyżowaniu (z nogą na hamulcu) włączyć hamulec ręczny następnie można zdjąć nogę z hamulca, dotknięcie pedału przyspieszenia automatycznie odblokuje hamulec. Warunek konieczny - zapięte pasy.
    Tak na marginesie przyspieszenie "startowe" dużo lepsze.
    instrukcje: 03.09.16 str.150
    03.12.16 str.115
    01.06.17 str.156
    02.07.17 str.115
    Ostatnio edytowane przez Marek156/159sw ; 09-03-2018 o 19:53

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Faktycznie [MENTION=2540]Marek156/159sw[/MENTION] masz rację.

    Dziękuję za info i idę czytać całą instrukcję
    Niezwłocznie przetestuję
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Ale klikać ręczny za każdym razem nie jest wygodne. kiedyś miałem okazję się przejechać Lexusem z funkcją hold, czyli że nie trzeba było trzymać hamulca podczas zatrzymania i to naprawdę mega wygodne rozwiązanie. Generalnie ten system jest montowany od lat w audi, więc teraz juz pewno w całej grupie vaga ale tez widziałem Kie i Hyundaie ostatnio z tym.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    - kierownica z Q dla Veloce, piekna bestia
    - fotele skora+alcantara jak wyzej
    - deska obszyta skora bez innych dodatkow
    - Android auto w mojej wersji

    azar, mi tam czujniki dzialaja niezwykle szybko czasem nawet zbyt szybko.

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Systemy są różne, jedne lepsze inne gorsze lub wygodniejsze. Tak jak przyzwyczaiłem się do dezaktywacji start&stop tak i przyzwyczaiłem się do klikania ręcznego kwestia gustu. Ten model tak ma (i fajnie jest).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Nie wkręca się jak powinna 1.8TS
    Utworzone przez Zwol4 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-05-2014, 01:57
  4. Ile powinna palić alfa 145?
    Utworzone przez patysia00 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 09-02-2009, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory