Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 88

Temat: System podbicia dzwięku silnika Stelvio

  1. #71
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie System podbicia dzwięku silnika Stelvio

    Była taka opcja w Stelvio.
    Była o tym mowa na forum nawet jak dobrze pamietam.

    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Peterr ; 19-07-2018 o 16:50

  2. #72
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    ale chyba nie za dopłatą, takiej opcji nie kojażę a zanim zamówiłem swoje auto, to śledziłem regularnie cenniki i konfiguratory Giulii i Stelvio od samego początku obu modeli na rynku. Już nie pamiętam na 100% ale wydaje mi się że po prostu była opcja wymuszona tak jak weszło gdzieś mniej więcej od początku 2018 jest w Giulii - też jak zamawiałem to wyskoczyła na liście jako podstawowe wyposażenie (przynajmniej dla Veloce)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Konia z rzedem temu co znajdzie sposob na rozlaczenie tego systemu wzmacniania dzwieku silnika przez glosniki. Caly czas m nie to denerwuje a chyba do tej pory nikt nie znalazl rozwiazania. Co???

  4. #74
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    ma ktoś dostęp do eLearna dla Giulii? tam są porządne schematy, jakies pobierzne opisy, lokalizacja komponentów, pinouty wtyczek - to co kiedyś wyżej zostało tu wrzucone to jakies nieprecyzyjny niby schemat ale bez detali. załatwcie (np wydruk do pdf) to się popatrzy na to i coś wymyśli.

    mi tam ten sound enhancement nie przeszkadza a nawet jest dla mnie lekką zaletą (słyszę silnik mimo głośno puszczonej muzyki) - to opinia na dzisiaj przy seryjnym wydechu - już może wkrótce doczekam się tłumika od Ultera (byłem z miesiąc temu na pomiarach) to moze po zmianie będę miał na to ustrojstwo inny pogląd.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #75
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Mam zamiar wydac kupe forsy na Ragazzona wydech z klapkami i chce go slyszec a nie buczenie z glosnika. Tak wiec najpierw musze to zlikwidowac.

  6. #76
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    keylearn na usb kosztowal bodajze eur150 na 1 model alfy na stronach mopar. kup wyślesz mi wydruki do pdf opisow/schematow/pinoutow/lokalizacji od radia i systemu wzmocnienia dzwieku, a ja przegladne, sprobuje na swojej giulii i dam Ci znac jak to ogarnac.

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Dziesiec miesiecy pozniej.......dalej problem nie rozwiazany.(?) Jak pozbyc sie elektronicznego wzmocnienia glosu silnika?

  8. #78
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Odciąć kabelki od głośników. Inaczej się chyba nie da.

  9. #79
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Dziesiec miesiecy pozniej.......dalej problem nie rozwiazany.(?) Jak pozbyc sie elektronicznego wzmocnienia glosu silnika?
    ja na niego leję, mi nie przeszkadza. komuś podsyłałem schemat - z tego co pamiętamto idzie na jednen z głośników audio poprzez radio o ile pamiętam. wg eLearna w komorze silnika gdzieś po lewej stronie jest ten sensor, tak tego nie lubicie, szukajcie i usuńcie jak Wam przeszkadza - pisałem dużo jak do tego podejść potencjalnie.

    Jest jeszcze druga opcja, komercyjna bo od zwolnienia się z firmy projektowej teraz zarabiam na akcesoriach i retrofitach/zmianach w Alfach (generalnie to jeszcze guzik zarabiam - wydaję na rozwój parokrotnie więcej niż mam przychodu). rozkminię temat u siebie w aucie jak ktoś zobowiąże się przyjechać i dać mi na tym zarobic za poswięcony pierwszy raz czas, i potem będę takie usługi innym robił - na forum jednak nie będę mógł tego napisać (konflikt interesów). jest taki chętny?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #80
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Przesyłam ponownie schemat dla Giuli. Otwiera się jako osobna strona.(nie umiem inaczej)
    Attached Files Attached Files

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. Zwiększenie dźwięku silnika - Engine Sound Enhancement - Stelvio
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 11:21
  3. [MiTo] brak dzwięku
    Utworzone przez Paweł&Justi w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-09-2012, 11:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory