vincent
Nowy
Dla mnie Giulia to za małe auto. Czułem się tam jak w puszce. Bagażnik - dla moich potrzeb to dramat. Dlatego mam Stelvio. Także dlatego, że wcześniej jeździłem prawie 6 lat Freemontem (szkoda, że Fiat nie zostawił go, nie zrobił lifta). Stelvio moim zdaniem jeździ rewelacyjnie, przynajmniej w stosunku do Freemonta. Nie narzekam na jego środek ciężkości, dynamikę. Nie kupię już niskiego auta, bo się przyzwyczaiłem (ja ma prawie 2m wzrostu). Wsiadanie do Giulii byłoby dla mnie uciążliwe...
Mam 2m wzrostu (dokładnie 199cm) i kupiłem Giulie
Chciałbym żeby w ofercie alfy było coś o pół segmentu wyżej od Giulii, z troszkę bardziej przestronnym wnętrzem i nadwoziem liftback. Czyli bardziej praktycznie ale ciągle lekko i zwinnie. Coś jak BMW 4 Gran Coupe.



