Strona 63 z 84 PierwszyPierwszy ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #621
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Dla mnie Giulia to za małe auto. Czułem się tam jak w puszce. Bagażnik - dla moich potrzeb to dramat. Dlatego mam Stelvio. Także dlatego, że wcześniej jeździłem prawie 6 lat Freemontem (szkoda, że Fiat nie zostawił go, nie zrobił lifta). Stelvio moim zdaniem jeździ rewelacyjnie, przynajmniej w stosunku do Freemonta. Nie narzekam na jego środek ciężkości, dynamikę. Nie kupię już niskiego auta, bo się przyzwyczaiłem (ja ma prawie 2m wzrostu). Wsiadanie do Giulii byłoby dla mnie uciążliwe...
    Mam 2m wzrostu (dokładnie 199cm) i kupiłem Giulie ale wyglądam w niej jak pajac, kupiłem sercem nie rozumem, więc zgadzam się, Giulia jest delikatnie za mała. Wsiadać i wysiadać akurat się da, ale za dużo pola do manewru w środku nie ma.. Gdybym był zwyklym Kowalskim a nie tzw. entuzjastą, to bym nie kupił alfy w ogóle, bo SUVy to nie moja bajka.

    Chciałbym żeby w ofercie alfy było coś o pół segmentu wyżej od Giulii, z troszkę bardziej przestronnym wnętrzem i nadwoziem liftback. Czyli bardziej praktycznie ale ciągle lekko i zwinnie. Coś jak BMW 4 Gran Coupe.

  2. #622
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    Chciałbym żeby w ofercie alfy było coś o pół segmentu wyżej od Giulii, z troszkę bardziej przestronnym wnętrzem i nadwoziem liftback. Czyli bardziej praktycznie ale ciągle lekko i zwinnie. Coś jak BMW 4 Gran Coupe.
    Dokładnie tez tego bym chciał....
    Liftbacku i ciut większego....
    No ale jak nie ma tego co się lubi, to się lubi to co się ma czyli przezajebistą Giulie veloce [emoji106]

    Nie lubię SUVów ale giulie kombi pewnie bym wziął gdyby była tak ładnym kombi jak 159....


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #623
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post

    Chciałbym żeby w ofercie alfy było coś o pół segmentu wyżej od Giulii, z troszkę bardziej przestronnym wnętrzem i nadwoziem liftback. Czyli bardziej praktycznie ale ciągle lekko i zwinnie. Coś jak BMW 4 Gran Coupe.
    ok, ale akurat zly przyklad wybrales. kumpel ma bmw 440xi zeszloroczne, jezdzilem pare razy i tam jest dokladnie tyle samo miejsca co w giuli, czylu np praktycznie zero dla pasazerow na tylnej kanapie. bagażnik praktyczniejszy ze wzgkedu na klape.

  4. #624
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Akurat tylna kanapa nie jest dla mnie priorytetem w mało którym aucie ktokolwiek może za mną wygodnie usiąść (pomijam jakieś suberby itp, mówię o autach dla kierowcy)

    oczywiście też jeździłem 4GC i mam wrażenie że jednak jest delikatnie bardziej przestronna, przynajmniej w obszarze kierowcy. Może tylko fotel jest niżej i nie mam wrażenia głowy przytulonej do słupka B? Nie pamiętam szczegółów. Ale "minimalnie bardziej" to wszystko czego potrzebuję

  5. #625
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    hmm łamany google tłumacz:

    Problemy nadal występują w zakładzie Alfa Romeo w Cassino, obecnie wstrzymanym do 24 lipca, z powodu ograniczonej liczby zgłoszeń trzech modeli produkowanych na miejscu. W tych godzinach oficjalnie potwierdzono, że po przerwie letniej (która potrwa dłużej niż trzy tygodnie) nastąpi zwolnienie z kolejnymi 7 dniami przerwy dla wszystkich linii między końcem sierpnia i pierwsza połowa września.


    ciekawe czy to przejściowe, czy złe jaskółki

  6. #626
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Wiemy już, że sprzedaż Alfy Romeo w Europie mocno spadła. Tak mocno, że wyprzedziła ją nawet Lancia, która ma w ofercie tylko jeden model, sprzedaje go tylko na jednym rynku i FCA nie inwestuje w firmę już od ładnych kilku lat, czekając aż padnie. Lancia to jednak twarda sztuka i w tym roku sprzedaż skoczyła w stosunku do 2018 o prawie 30 %

  7. #627
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Wiemy już, że sprzedaż Alfy Romeo w Europie mocno spadła. Tak mocno, że wyprzedziła ją nawet Lancia, która ma w ofercie tylko jeden model, sprzedaje go tylko na jednym rynku i FCA nie inwestuje w firmę już od ładnych kilku lat, czekając aż padnie. Lancia to jednak twarda sztuka i w tym roku sprzedaż skoczyła w stosunku do 2018 o prawie 30 %
    Te informacje maja odzwierciedlenie też w tym, że co ja nie jadę do Katowic to widzę ypsilony nowe na lawetach w kierunku BB. Czasami jadą nawet dwa zestawy. Widać Włosi lubuja się w tych autach.

  8. #628
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

  9. #629
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    5000 Giulii przez pół roku....to dramat. Gdy 159 dobiła do 10 tys. Rocznie to zakończyli produkcję, bo za dużo dokładali do interesu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #630
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    z jednej strony przykre, z drugiej na otarcie łez wiem że będę jeździł unikalnym samochodem.
    a przyczyny - wprowadzili model niedopracowany. taki jak jest dzisiaj (ciągle nie ideał, ale jednak już przyzwoicie poprawiony) raczej powinien wyjść w dniu premiery - nie byłoby tych wszystkich komentarzy o tym i o tamtym w większości testów (głównie chodziło o Q, ale tam tylko albo check engine albo aku padał - choć te też pojawiały się (w 2.0 na początku) a aku to do niedawna też był standard - tzn ruletka - jednemu trafiał się git, drugi miał pad po paru miesiącach). braki wyposażenia, niedoróbki których nie usunęli. marny serwis. tragiczne oferty wynajmu długoterminowego do niedawna. brak kombi. brak innych modeli - 3 lifting Giulietty i wycofanie połowy silników to naprawdę rozczarowanie dla mnie. gdzie to coupe, gdzie większa alfa, gdzie duży SUV, gdzie następcy 4-8C? zero szumu, zero nowości - tak naprawdę ostatnia większa zmiana to było dodanie paru wzorów felg i AA/ACP na początku 2018r, reszta jak jakieś BTechy czy Veloce Ti to tylko rozszerzenie konfigów o pewne opcje z Q lub a'la Q.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory