Strona 71 z 73 PierwszyPierwszy ... 2161626364656667686970717273 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 729
    Użytkownik Świeżak
    Auto
    Giulia 2.0T, RAV4

Domyślnie

Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    Mam dokładnie ten sam problem.. tylko że u mnie rodzinne auto na razie to Giulietta (miesimy sie w 4 z bagazami tez ), jako swoje mam gt86. W przyszłym roku będe musiał zmienić i nie chciałbym SUV'a, więc pozostaje mi BMW 3 w kombi lub merc bo koniecznie to musi byc RWD lub RWD + dołączany przód.

Po cichu myślalem że wyjdzie nowa giulietta na platformie giorgio.. no coz.
    Jesli sie miesciliscie w Giulietcie to dlaczego nie mielibyscie zmiescic w Giulii. Moja 4osobowa rodzina + bagaze w tym roku zaliczony przejazd do Prowansji i z powrotem w 3 tygodnie. Nikt nie narzekal.
    Moglem wziasc RAV4 ale spalanie na autostradzie zwiekszyloby koszty.

› Więcej...: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku
    Oś czasu:
    147 2.0 TS Selespeed
    156 2.0 TS Sportwagon
    156 2.0 JTS
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Giulia Super 2.0T

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86

Domyślnie

Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Jesli sie miesciliscie w Giulietcie to dlaczego nie mielibyscie zmiescic w Giulii. Moja 4osobowa rodzina + bagaze w tym roku zaliczony przejazd do Prowansji i z powrotem w 3 tygodnie. Nikt nie narzekal.
    Moglem wziasc RAV4 ale spalanie na autostradzie zwiekszyloby koszty.
    gondola do giuli nie wchodzi ... potrzebuje kombi lub hatchbacka.

Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO

Domyślnie

Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    gondola do giuli nie wchodzi ... potrzebuje kombi lub hatchbacka.
    Proponuję rundkę stelvio. To może być to. I nie słucham że SUV. Jeździ jak hot hatch. A ogromny plus to łatwość parkowania w naszych realiach. Zaparkujesz i zjedziesz nie ściągając przedniego Zderzaka co się może zdarzyć w np BMW 3 kombi.
    A cenowo teraz takie okazje że naprawdę warto przemyśleć.
    E0 BUSSO

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kurynio
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio 2.0 280KM

Domyślnie

Potwierdzam, też nie myślałem na początku u tej kategorii pojazdów, bo patrzyłem przez pryzmat innych marek. Poprzednio miałem właśnie spore kombi Superb III, no i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pomimo Stelvio jest teoretycznie wyższe to w prowadzeniu między superbem dzieli je przepaść na korzyść Alfy. Dodatkowo właśnie plus że w końcu nie zjeżdżam z krawężników nasłuchując odgłosów tarcia i zastanawiając się czy tym razem zderzak zostawię czy nie. Bagażnik po przepastnym superbie też spokojnie daje radę
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 13-10-2019 o 08:23

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Mx-5

Domyślnie

To za ile można teraz wyrwać stelvio?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Znawca
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Gulietta 2017 Super, Stelvio 2018 Sport

Domyślnie

Cytat Napisał filop Zobacz post
    Proponuję rundkę stelvio. To może być to. I nie słucham że SUV. Jeździ jak hot hatch. A ogromny plus to łatwość parkowania w naszych realiach. Zaparkujesz i zjedziesz nie ściągając przedniego Zderzaka co się może zdarzyć w np BMW 3 kombi.
    A cenowo teraz takie okazje że naprawdę warto przemyśleć.
    Ja używam stelvio od 3 dni - coraz większy banan - problemów z parkowaniem brak, przestała istnieć większość dziur, progów zwalniających drogi nieutwardzone
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	STELVIO.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	143.2 KB
ID:	262644 etc.

Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2011 1.6 jtdm

Domyślnie

Widze ze na stronie fca stockowe wyrwiesz za 150k pln, ale to baza totalna z 2018 i pewnie do urwania jeszcze cos, nawet w dwoch siedzialem z roznymi konfiguracjami z fotelami kublami i placki. Wygodniejsze placki do podwozenia dzieci do szkoly, zakupy i jezdzenie w kolo komina. Kubly jak nie jestes mocno gruby lub szeroki w barach to na trase mysle sie lepiej sprawdza. Zaznaczam siedzialem, nie jezdzilem jeszcze bo chcialem obadac giulie a nie mieli zadnej.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    DB9

Domyślnie

Cytat Napisał milkes Zobacz post
    Widze ze na stronie fca stockowe wyrwiesz za 150k pln, ale to baza totalna z 2018 i pewnie do urwania jeszcze cos, nawet w dwoch siedzialem z roznymi konfiguracjami z fotelami kublami i placki. Wygodniejsze placki do podwozenia dzieci do szkoly, zakupy i jezdzenie w kolo komina. Kubly jak nie jestes mocno gruby lub szeroki w barach to na trase mysle sie lepiej sprawdza. Zaznaczam siedzialem, nie jezdzilem jeszcze bo chcialem obadac giulie a nie mieli zadnej.
    Mnie się zawsze Stelvio bardzo podobało, ale ostatnio miałem się okazję przejechać, i to jednak nie dla mnie. Samo auto jest ok, zakładam ze do bardzo wielu zastosowań będzie się swietnie nadawać, ale po testach w których różni ludzie mówili ze to jet suv dla ludzi którzy nie lubią suvów, lub że prowadzi się jak hot hatch - głupoty mówią. Siedzi się jednak bardzo wysoko, i mimo ze fotele sportowe dają świetne podparcie a ukłąd kierowniczy jest bardzo dokładny i bezpośredni, to jest mocne wrażenie jazdy suvem. Zawieszenie mimo że jest dość twarde to jednak się przechyla, auto nie prowadzi się jak niska osobówka, nie lubi szybkich zmian kierunku czy korekt. Z kolei na autostradzie będzie przeszkadzać głośny szum z okolic słupków i wysokie spalanie. To jest duży suv, z wszystkimi zaletami i wadami takiego nadwozia, z dość twardym zawieszeniem i bezpośrednim układem kierowniczym, jak na suva. Może gdyby był w ofercie dobry 6 cylindrowy diesel to widziałbym to auto dla siebie. Ale 2.0t benzynowe to dla kogoś kto raczej niedużo rocznie jeździ, i nie rozpędza się zanadto na autostradzie. W tym momencie idealnym autem dla mnie byłaby Giulia kombi, szkoda że Alfa odpuściła takie nadwozie

Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO

Domyślnie Wzrosty duże sprzedaży Alfy i FCA

https://forzaitalia.pl/news/fca-pods...zecim-kwartale

Giulietta evergreen.
    I może tego Ypsilona powinni sprzedawać w salonach AR w innych krajach ?? Stylowe autko dla Pañ , w fajnych wersjach , powinno coś się przedac zawsze.
    E0 BUSSO

Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    Alfa Giulietta 1.4T MA; AR 159 2.0jtdm Ti; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"

Domyślnie

Wiem,że to już 2019 ale nie znalazłem odpowiedniego tematu i może zmienić tytuł tematu na "wyniki sprzedaży Alfa Romeo"??
    Powiem szczerze,że jestem w szoku po fatalnym początku roku!!

https://forzaitalia.pl/news/fca-pods...Hj5mXlk1i0rxsA