Strona 79 z 84 PierwszyPierwszy ... 2969707172737475767778798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #781
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB (+LPG) '12, Lancer 1.8LPG 143KM, '10, BMW 528i '16
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Dokladnie, auto od 4 lat na rynku a ludzie się oglądają. Za najnowszą trójką się pies z kulawą nogą nie chce odwrócić
    To dobre Akurat nowa 3'ka jest zwyczajnie baardzo ładna i prawdę mówiąc jesteś pierwszą osobą, od której słyszę coś innego.
    Wydaje mi się, że to, że nie ma wersji kombii.. to raczej pozytywnie wpływa na sprzedaż sedana, bo nie ma z czego wybierać.
    Wczoraj patrzyłem na używane Giulie z silnikami benzynowymi w DE - najniższe ceny to +- 30Euro... W tej cenie jest multum używanych Passatów, 3'ek, 5'tek, Audi A5, sportowych Golfów, Focusów itp itd.

  2. #782
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Kiedyś już chyba o tym pisaliśmy. O gustach się nie dyskutuje, co jednemu się podoba nie musi innym i odwrotnie. Dla mnie osobiście nowa trójka ma tył zalatujący "Japonią" i nie jest już po prostu tak oryginalny i charakterystyczny jak u wcześniejszych

  3. #783
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Giulietta jest od jakiegoś czasu dostępna tylko w gnoju lub z najsłabszą benzyną. To mnie jakoś nie dziwi ta malejąca sprzedaż.

  4. #784
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    Wystarczyloby jakby wstawili podobna kiere i lopatki z giulii z silnikiem 2.0t 200ps. Pozamiatane.

  5. #785
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Ale po co jak można zaorać model.

  6. #786
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Wystarczyłoby zmienić nieco przód, dodać elektroniczne bajery, dać silniki o większej mocy, nazwać to Giulietta 2 albo 3, sprawny marketing i byłby kompakt w ofercie na najbliższe kilka lat. No ale po co...

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  7. #787
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał RalfPi Zobacz post
    To dobre Akurat nowa 3'ka jest zwyczajnie baardzo ładna i prawdę mówiąc jesteś pierwszą osobą, od której słyszę coś innego.
    Wydaje mi się, że to, że nie ma wersji kombii.. to raczej pozytywnie wpływa na sprzedaż sedana, bo nie ma z czego wybierać.
    Wczoraj patrzyłem na używane Giulie z silnikami benzynowymi w DE - najniższe ceny to +- 30Euro... W tej cenie jest multum używanych Passatów, 3'ek, 5'tek, Audi A5, sportowych Golfów, Focusów itp itd.
    No widzisz, a Ty jesteś pierwszą osobą z którą rozmawiam, której nowa trójka się podoba. Dla mnie poprzednia była o wiele ładniejsza. Generalnie nie ma o czym dyskutować bo mamy inne gusta
    Ostatnio edytowane przez duke75 ; 16-02-2020 o 22:18

  8. #788
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    BMW 3 G20 330i
    Postów
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Dokladnie, auto od 4 lat na rynku a ludzie się oglądają. Za najnowszą trójką się pies z kulawą nogą nie chce odwrócić

    Pozwolę się sobie nie zgodzić, odebrałem dwa tygodnie temu nową trójkę i sporo ludzi się ogląda, dostałem nawet kilka kciuków w górę.
    Niestety, sprzedaż i podejście sprzedawców w Warszawie (nie wiem jak w Polsce) jest tragiczne. Chyba z racji młodego wieku zarówno Bołtowicz jaki i Carserwis mieli na mnie totalnie wylane. Dostałem kilka kalkulacji leasingu, pozdrowienia w mailu i na tym się kontakt z reguły kończył, na odpowiedzi na maile zdarzało mi się czekać tydzień i dluzej, nikt nie chciał mi tego samochodu sprzedać, Giulię dostałem do pojeżdżenia najdłużej na godzinę, przy dwóch dniach wypozyczenia w Volvo i BMW. Jak napisałem jednej sprzedawczyni z Carserwisu, że drogą eliminacji wacham się już tylko między Giulią, a 330, to napisała mi tylko, że ma nadzieję, że zdecyduje się na Alfę. W BMW dali mi po tym samym mailu większy rabat i kilka gadżetów do samochodu. O doradztwie w finansowaniu i jakiejkolwiek rozmowie o ofercie ostatecznej nie było mowy. I szkoda, bo na prawdę chciałem Giulię...

  9. #789
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Giulietta 1,4MA 2015 / Giulia Veloce 2019
    Postów
    118

    Domyślnie

    Skoro chciałeś Giulię to trzeba było kupić.

  10. #790
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    BMW 3 G20 330i
    Postów
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Colsztok Zobacz post
    Skoro chciałeś Giulię to trzeba było kupić.
    Żaden argument. Przez takie podejście do sprzedaży robi się z tego marka tylko dla totalnych fanów, sprzedająca 60 tysięcy samochodów rocznie, bo tylko oni są zdecydowani na jeden model i gdzieś mają jak proces sprzedaży i obsługi przebiega. Ja tego gdzieś nie nie mam, mój portfel też nie.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory