Strona 59 z 84 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #581
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    877

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Panowie, taki może nieco offtop, ale mający przełożenie na sprzedaż, chciałem wczoraj coś sprawdzić na konfiguratorze alfy, no i nie chodzi...
    U Was też? Po wejściu na model, pojawia się wersja wyposażenia i silnik i dupa...
    Giulia i Giulietta nie działa w konfiguratorze.
    Quadrifoglio i Stelvio idzie.

    Coraz trudniej więc kupić AR. Nie można skonfigurować nawet... A gdzie tu jeszcze kontakt ze sprzedawcą, walka o leasing itd...

  2. #582
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Już wszystko chodzi, może coś aktualizowali

  3. #583
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Panowie, taki może nieco offtop, ale mający przełożenie na sprzedaż, chciałem wczoraj coś sprawdzić na konfiguratorze alfy, no i nie chodzi...
    U Was też? Po wejściu na model, pojawia się wersja wyposażenia i silnik i dupa...
    nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #584
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Witam.
    Jak konfigurowałem swoją Giulie to znalazłem kilka błędów w konfiguratorze i myślałem że to naprawiają Niestety nie. Dla zainteresowanych wersją business nie zdziwcie się że w Giuli nie można dodać asystenta kierowcy plus mimo, że pokazuje że w takim przypadku wypada pakiet flota a dodany zostaje pakiet flota plus. W praktyce można dodać pakiet akp i nie wyrzuca pakietu floty tak jak jest to na Stelvio

  5. #585
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    od samego poczatku bylo pelno bledow w konfiguratorze. kilka razy nawet wysłałem info do fca, odpisywali/dzwonili cos czasem poprawili, ale zawsze bylo cos nie tak. to samo bylo z cennikami, choc tu chyba w koncu jako tako to ogarneli w zeszlym roku

  6. #586
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Widać nie do końca skoro jak zamawiałem auto miesiąc temu to byłem informowany, że w przypadku dobrania akp wypada pakiet flota i nie ma go w wykazie wyposażenia (mówię o ich systemie a nie konfiguratorze gdzie w ogóle nie można dodać akp). Tydzień temu rozmawiałem ze sprzedawcą, który powiadomił mnie że jednak pakiet flota nie zostanie wyrzucony. Samo życie

  7. #587
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    system wycen do oferty to jeszcze osobny konfigurator ze swoimi osobnymi problemami, a system zamawiania auta to jeszcze kolejna sprawa. z każdym były jakieś jaja jak kupowałem auto.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #588
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Auto Świat ostatni numer - utrata wartości Stelvio - nie chcę spoilerować, ale niezły wynik :-)

    poprawka - przedostatni numer, z 20-go maja...
    Ostatnio edytowane przez ciafok ; 01-06-2019 o 07:13

  9. #589
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,799

    Domyślnie

    Powodem spadku sprzedaży Giulii w tym roku może być też nowe BMW 3 - Niemcy wystraszyli się Giulii i nowa trójka znów dobrze się prowadzi. Szkoda...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #590
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Nie jechałem jednak słyszałem z góra inne opinie, że kompletnie nie umywa się do Giulii. Opinia od zawodowego kierowcy wyścigowego, który strasznie zjechał nową 3kę, kupuje Giulię (wersję podstawową Business benzynę 200KM, do zchipowania) bo "w końcu Alfa zrobiła auto godne marki, które się znakomicie prowadzi".

    Ktoś jeździł obiema i jest w stanie się wypowiedzieć?

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory