Strona 65 z 84 PierwszyPierwszy ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #641
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Jedyny podobny fajny SUV to Porsche Macan, reszta to całkiem inny klimat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #642
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Wiecie co tak czytam te odpowiedzi w tym temacie i można rzec podsumowując "że umarł król, niech żyje król" kurcze ogólnie już widzę że jest strasznie i w sumie to trzeba kupić coś innego...
    Ja pierdziu, a ja jak na razie jestem zadowolony i nie wiem dlaczego niby Stelvio jest ciężkie do współżycia, jak na razie jestem mega zadowolony

  3. #643
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    More zle wczesniej napisalem. Zyje mi sie z nim swietnie jak wszystko jest OK. Super frajda z jazdy....mocny "feel good" faktor. Problem ze nie mam gdzie go zabrac w razie awarii. Niby mam 5 lat gwarancji na 150 tys km ale to jak bezwartosciowy papier. Mialem juz kilka klopotow i kosztowalo mnie sporo wysilkow abyu je usunac. Boje sie wiec ze z czasem....choc mam tylko 21k km teraz bede potrzebowal jescze wiecej pomocy od AR. A oni mnie ignoruja. Nie mam zaufania do serwisu. Gdybym znalazl dobty warsztat/dilera to pewnie bym nie myslal o zmianie auta.
    Wczesniej mialem 2008 X5 od nowosci do 120tys km. Duzo bylo awarii, elektrycznych i 4wd systemu, ale zawsze jak cos zauwazylem to telefon do dilera i...przyjechali do domu zastepczym, zostawili go, zabrali moje do warsztatu i po naprawie odwiezli do domu, podmieniajac samochody ponownie. Mogl sie psuc...robili super customer service. Nigdy nie musialem o nic sie targowac. Podobnie z Volvo. Super servis...(i Polak mechanik). Bez stresu!

    Z Alfa jest inaczej....wole jezdzic Stelvio niz X5 czy XC60, ale drze na mysl ze bede musial wyznaczac termin naprawy na 3 tygodnie na przod (tak tu jest) i potem sie targowac....wydzwaniac do Milano, itd. A potem i tak sam placiscz wlasnej kieszeni za naprawe...jak to bylo z zuzytymi tylnymi hamulcami w po 14 tys km. To byl defekt a nie jazda po torach.

  4. #644
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Stelvio Executive
    Postów
    26

  5. #645
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Dbajmy o nasze Alfy. Za naście lat mogą się okazać świetnym kapitałem

  6. #646
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    co do sprzedazy, moim zdaniem duzy wplyw ma zla prasa i potwierdznie ze alfa dalej jest autem z problemami - usterki wielu egzemplarzy testowanych przez dziennikarzy (zreszta wielu z nas tez juz nie raz bylo w serwisie, choc sa wyjatki). poczytajcie ponizsze review z USA 40tys mil 14 mcy w Q, bledy widmo ktorych nie mogli usunac chocby i auto lacznie 80dni w serwisie. i tak uwazam ze nie mieli duzo problemow, niektorzy z nas mieli wiecej albo powazniejsze i przy zwyklych giuliach z mniejszym przebiegiem. niestety. czas oczekiwania na czesci jak zawsze tragedia (oni czekali dlugo na nowy dyferencjal, ja np 5mcy na nowe radio - sorry ale to absurd)

    But it wasn't the pricey spark plugs or the short-lived tires that bothered us the most. It was the absurd frequency and duration of the Giulia's stays at the dealership. During its 14 months with us, the Giulia spent 80 days out of commission. That's unforgivable. We went from recommending that people buy Giulia QFs to recommending that they lease Giulia QFs to recommending that they stay away from Giulia QFs altogether.

    You broke our heart, Giulia. You broke our heart.
    pelne review z 14mcy tu:
    https://www.caranddriver.com/reviews...bility-update/
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #647
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

  8. #648
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    You broke our heart, Giulia. You broke our heart.
    Czyli nic sie nie zmienilo na przestrzeni lat. Jako nieszczesliwie zakochanemu trzeba sie z tym pogodzic
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  9. #649
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    dokladnie o tym pisze, masz farta dostaniesz taki jak motoetrend lub Twoja, masz pecha dostajesz mniej lub bardziej problematyczny. to tez wystepyje w innych markach, alu tu serwis, szybkosc i skutecznosc naprawy i odpowiednie auto zastepcze zmieniaja postrzeganie czy jest to akceptowalne czy porazka. niestety z bledami widmo, masakrycznie dlugim terminem oczekiwania na czesci i prawie brakiem aut zastepczych (odpowiedniej klasy) kazda usterka przeraeza sie alvo w wiele wizyt w serwisie albo zostawienie auta na dlugi czas. tu ar dostaje baty

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Czyli nic sie nie zmienilo na przestrzeni lat. Jako nieszczesliwie zakochanemu trzeba sie z tym pogodzic
    pod pewnymi wzgledami widac niewiele, za to jest rwd, super prowadzenie i mocne silniki wiec jest za co kochac alfe mimo calej reszty

  10. #650
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Słaba obsługa w salonach, sporo dupereli do poprawek po zakupie jak ktoś ma pecha - czy za czasów 156 i 159 było z tymi aspektami lepiej ? Nie wydaje mi się a sprzedaż była dużo lepsza. Główny problem niskiej sprzedaży Giulii leży chyba gdzie indziej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory