Strona 68 z 84 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #671
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Zbiorcze zestawienie. Czyli wszystkie modele nadwozia oraz wszystkie wersje silnikowe (typu M3, Quadrifoglio Verde i TDi xd )

    Tak zahaczając o temat... Czy Jaguary robią wersji kombi?
    Tak, robią kombi.

    A ja się w sumie cieszę, że Alfa słabo się sprzedaje.. dzięki temu jest niszowa, wyjątkowa, bo mało jej na drogach, można się wyróżnić. Gdyby Giulii jeździło tyle co Passatów, to ja bym jej nie kupił.

  2. #672
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Tak, robią kombi.

    A ja się w sumie cieszę, że Alfa słabo się sprzedaje.. dzięki temu jest niszowa, wyjątkowa, bo mało jej na drogach, można się wyróżnić. Gdyby Giulii jeździło tyle co Passatów, to ja bym jej nie kupił.
    Tyle ze na koniec dnia to tez biznes który musi sie spinać. Fiat 500 tez jest wyróżniający, a sprzedaje się zakładam świetnie. Może alfa powinna zapytać Opla jak się sprzedaje samochody, jak to zrobiła ze 159?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #673
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    A ja się w sumie cieszę, że Alfa słabo się sprzedaje..
    Serio? Chcesz, żeby upadła? To nie premium czy wyrób luksusowy więc bez odpowiedniej sprzedaży mogą nie przeżyć.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #674
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Serio? Chcesz, żeby upadła? To nie premium czy wyrób luksusowy więc bez odpowiedniej sprzedaży mogą nie przeżyć.
    Jak upadnie, to dopiero rarytasy będą
    Niee... wiadomo, że nie chcę, ale też nie chcę żeby była mega popularna, więc może niech robią ilość jakimiś małymi modelami typu Mito (tym bardziej, że Ypsilon tak świetnie się sprzedaje u Włochów), a auta typu Giulia niech będą nieco bardziej niszowe. Tyle, że pewnie znów będzie problem rentowności przy małym (tanim) aucie, a niszowe mogą być 4/8C :/

  5. #675
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Nie zgadzam się, że Alfa powinna iść w ekologię. Wręcz przeciwnie.
    Powinni dać Jakąś tańszą V6. Dobre wydechy. Jakiś wolnossące jednostki. Iść w sport i sportowe emocje a nie elektryki, hybrydy czy inne kosiarki 1.3.
    Tez tak mysle. I dlatego czekalem 20 lat na model Alfy ktory by mi "pasowal" Kupie nastepny...z mocnym wolnossacym silnikiem! Najlepiej coupe styl.

  6. #676
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Byłem ostatnie 2 tygodnie w Istrii na Chorwacji, okolice miasta Pula. Codziennie widziałem po kilka Giulii i Stelvio, głównie włoskie rejestracje. Pięknie się to auto prezentowało przy tych pozostałych nudnych wozach. Jeszcze jedynie Kia z nowymi modelami się jakoś prezentowała.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  7. #677
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    co z postepu i wspaniale jezdzacego auta, jak waznejsze dla zwyklych klientow (nie fanow marki i ludzi ktorzy lubia egzotyczne auta), jest zeby byla bezawaryjna i miala dobry serwis. pierwszy kontakt z salonem albo proba zamowienia to juz same wtopy - bledy w cennikach/konfiguratorach/niejasnosci nawet przy zamawianiu. sa osoby tu na forum (znam przynajmniej 2) albo za granica ktore konfigurowaly swoj samochod a nie dostaly 1 czy 2 dodatkow ktore wybraly, albo auto przyszlo z czarna deska/boczkami zamiast czerwonymi (Q w UK). jak interesowalem sie autem to widzialem ten chaos i niewiedze. wiele osob nie dostalo ofert mimo ze prosilo - tez bylo tu kupa takich ludzi na forum. w zeszlym roku przez cos ok 2 miesiecy nie dalo sie zamowic auta do produkcji (przerwa letnia + WLTP).

    ludzie to widza, zniechecaja sie i ida do salonu audi, bmw czy mercedesa z taka kasa tym bardziej ze wielu powie tamte maja wiecej opcji, lepsze gadzety, obsluga super itp.
    Ostatnio to i konfigurator online nie działał.

    To jest tak że ludzie od brandu zrobili robotę, w przypadku "normalnych" wersji 200 i 280 km inżynierowie zrobili robotę, ludzie od design zrobili mega robotę.

    A potem trafia do sprzedaży i wszystko psu w dupe przy kontakcie z salonem albo nie daj Bóg FCA Polska.



    Wysłane z mojego BBF100-1 przy użyciu Tapatalka
    Moja sztuka
    https://www.forum.alfaholicy.org/nas...ne_veloce.html

    Upłynnię zaślepki spryskiwaczy xeona kolor 134b, komplet lewa i prawa 200pln wysyłka free. Można w małopolce podjechać i popatrzeć czy kolor pasuje.

  8. #678
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie offtopic

    Cytat Napisał gindek Zobacz post
    Wysłane z mojego BBF100-1
    ooo, rzadkość większa niż Giulia na polskich drogach. Mam i ja!

  9. #679
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    A tam sprzedaż spada... Kilka dni temu jakąś Giulie wypatrzyłem, wczoraj dwie sztuki i dzisiaj kolejne dwie piękne i cieszące oko Quadrifoglio - wszystko w Warszawie, czerwona na Mokotowie i niebieska na Gocławiu (ktoś z nas? piękne auta...) Dla porównania, tydzień ostatnio jeżdżenia we Włoszech i naliczone jedynie 2 sztuki Stelvio

  10. #680
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    O spadku sprzedaży AR pięknie napisali w motorze- Spadek sprzedaży AR to elekt wycofania z oferty MiTO. Guilia i Stelvi, nie są tanimi autami i nie każdego na nie stać.Gdyby z ofert innych producentów wycofać ze sprzedaży autka kosztujące do 100 tyś a pozostawić tylko te kosztujące ok 200 i więcej tyś.- efekt były ten sam.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory