Strona 70 z 84 PierwszyPierwszy ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #691
    Użytkownik Świeżak Avatar lmilka
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia B-Tech
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jakoś stracił na urodzie/agresji wg pierszej prezentacji. czyli co, wyjdzie kupa?
    Czy ja wiem? To nadal jest bardzo ładne auto. Możliwe, że troche traci na urodzie przez nijaki kolor nadwozia. Jak się porówna zdjęcia, to większość stylizacji i linii zachował.
    Księgowi (i zapewne regulacje) pozmieniali światła, ale ciężko na tych zdjęciach jednoznacznie stwierdzić jak będą świecić... może coś zostanie z potrójnych segmentów z prototypu.
    Lusterka to raczej kwestia ergonomii, dziennikarze ostro narzekali na elektroniczne lusterka w Audi. Zaś o klamki to jestem zły na Alfę...

  2. #692
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał lmilka Zobacz post
    Czy ja wiem? To nadal jest bardzo ładne auto. Możliwe, że troche traci na urodzie przez nijaki kolor nadwozia. Jak się porówna zdjęcia, to większość stylizacji i linii zachował.
    Księgowi (i zapewne regulacje) pozmieniali światła, ale ciężko na tych zdjęciach jednoznacznie stwierdzić jak będą świecić... może coś zostanie z potrójnych segmentów z prototypu.
    Lusterka to raczej kwestia ergonomii, dziennikarze ostro narzekali na elektroniczne lusterka w Audi. Zaś o klamki to jestem zły na Alfę...
    To jeszcze porównaj sobie kokpit - tam się nic nie ostało z klimatu Tonale pokazanego na targach w Genewie
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #693
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	update-alfa-romeo-tonale-leaked-with-interior-is-a-looker_63.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	66.8 KB
ID:	262558
    najgorszy ten doklejony tablet, fuj! Nie podoba mi się tez przekombinowana maska - znacznie bardziej zaokrąglona i wyłupiasta. A ogóle wrażenie rzeczywiście psuje slaby dla tego auta kolor. W czarnym "dekory" byłyby bardziej zaakcentowane i gubiłby bryłę kredensu (SUV-a)

  4. #694
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Jak się człowiek przyjrzy, to auto niewiele się rózni od conceptu (głównie pas przednich świateł i lusterka). Kolor jest słaby, felgi są słabe, a przede wszystkim zdjęcia są kiepske. OK, przez te światła z tipo dużo traci, ale nadal jest spoko, szczególnie że do premiery wersji produkcyjnej jeszcze sporo czasu, i wątpię, żeby to była ostateczna wersja, ja jestem pozytywnie nastawiony, bo bryła i sexy tyłek sie nie zmienią.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  5. #695
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelek Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	update-alfa-romeo-tonale-leaked-with-interior-is-a-looker_63.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	66.8 KB
ID:	262558
    najgorszy ten doklejony tablet, fuj! Nie podoba mi się tez przekombinowana maska - znacznie bardziej zaokrąglona i wyłupiasta. A ogóle wrażenie rzeczywiście psuje slaby dla tego auta kolor. W czarnym "dekory" byłyby bardziej zaakcentowane i gubiłby bryłę kredensu (SUV-a)
    Ja tu niestety widzę Mazdę

  6. #696
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Tylko nie tablet... Widać jakby w środku mocno cięli koszta, może będą jakieś bardziej wypasione wersje. Ciasny ten środek się wydaje btw.

    Światła włączone mogą dać radę ale faktycznie dużo tracą kiedy nie świecą.

  7. #697
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Tylko nie tablet... Widać jakby w środku mocno cięli koszta, może będą jakieś bardziej wypasione wersje. Ciasny ten środek się wydaje btw.
    to liczyłeś na takie wypasione wnętrze jak w koncepcie? Zobacz co sie dzieje w innych autach z tego segmentu wnętrze BMW woła o pomstę do nieba, zarówno pod względem jakosci, jak i designu. To z założenia nie będzie żadne luksusowe auto, tylko biedasuv
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  8. #698
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    to liczyłeś na takie wypasione wnętrze jak w koncepcie? Zobacz co sie dzieje w innych autach z tego segmentu wnętrze BMW woła o pomstę do nieba, zarówno pod względem jakosci, jak i designu. To z założenia nie będzie żadne luksusowe auto, tylko biedasuv
    Racja. Absolutnie nie liczyłem na takie jak w koncepcie ale koncept rozbudził wyobraźnię że jednak zrobią coś nieco bardziej odjechanego... Ale cóż ¯\_(ツ)_/¯

  9. #699
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzej1980 Zobacz post
    I jak tu być cierpliwym i czekać na nowe modele jak oni co chwilę zmieniają plany . Brak kombiaka w ofercie Julki pokazał jaki mają marketing. Niech nikt mi nie wmawia że podbierała by chętnych na Stelvio , bo to bzdura. Chętni na Julkę w kombi udali się do salonów Audi itd. Nowe modele są super i żal patrzeć jak marka zrobiła naprawdę dobre wozy które nie sprzedają się najlepiej.
    dokladnie - zobaczcie jaka roznorodnosc modeli jest u niemieckiej konkurencji czy koreanskiej. Mam rodzine 2+2 i Giuliette jako drugie auto, ale jak pomysle ze Giulia mialaby byc ta pierwsza w rodzinie, to srednio widze jej funkcjonalnosc. Nie dla kufra i gabarytow takie auta, ale mimo wszystko chcialoby sie miec te kombi. Ja nie przekonalem sie jeszcze do wysokich suvow.

  10. #700
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkes Zobacz post
    dokladnie - zobaczcie jaka roznorodnosc modeli jest u niemieckiej konkurencji czy koreanskiej. Mam rodzine 2+2 i Giuliette jako drugie auto, ale jak pomysle ze Giulia mialaby byc ta pierwsza w rodzinie, to srednio widze jej funkcjonalnosc. Nie dla kufra i gabarytow takie auta, ale mimo wszystko chcialoby sie miec te kombi. Ja nie przekonalem sie jeszcze do wysokich suvow.

    Mam dokładnie ten sam problem.. tylko że u mnie rodzinne auto na razie to Giulietta (miesimy sie w 4 z bagazami tez ), jako swoje mam gt86. W przyszłym roku będe musiał zmienić i nie chciałbym SUV'a, więc pozostaje mi BMW 3 w kombi lub merc bo koniecznie to musi byc RWD lub RWD + dołączany przód.

    Po cichu myślalem że wyjdzie nowa giulietta na platformie giorgio.. no coz.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory