Strona 71 z 84 PierwszyPierwszy ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #701
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    Mam dokładnie ten sam problem.. tylko że u mnie rodzinne auto na razie to Giulietta (miesimy sie w 4 z bagazami tez ), jako swoje mam gt86. W przyszłym roku będe musiał zmienić i nie chciałbym SUV'a, więc pozostaje mi BMW 3 w kombi lub merc bo koniecznie to musi byc RWD lub RWD + dołączany przód.

    Po cichu myślalem że wyjdzie nowa giulietta na platformie giorgio.. no coz.
    Jesli sie miesciliscie w Giulietcie to dlaczego nie mielibyscie zmiescic w Giulii. Moja 4osobowa rodzina + bagaze w tym roku zaliczony przejazd do Prowansji i z powrotem w 3 tygodnie. Nikt nie narzekal.
    Moglem wziasc RAV4 ale spalanie na autostradzie zwiekszyloby koszty.
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  2. #702
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Jesli sie miesciliscie w Giulietcie to dlaczego nie mielibyscie zmiescic w Giulii. Moja 4osobowa rodzina + bagaze w tym roku zaliczony przejazd do Prowansji i z powrotem w 3 tygodnie. Nikt nie narzekal.
    Moglem wziasc RAV4 ale spalanie na autostradzie zwiekszyloby koszty.
    gondola do giuli nie wchodzi ... potrzebuje kombi lub hatchbacka.

  3. #703
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    gondola do giuli nie wchodzi ... potrzebuje kombi lub hatchbacka.
    Proponuję rundkę stelvio. To może być to. I nie słucham że SUV. Jeździ jak hot hatch. A ogromny plus to łatwość parkowania w naszych realiach. Zaparkujesz i zjedziesz nie ściągając przedniego Zderzaka co się może zdarzyć w np BMW 3 kombi.
    A cenowo teraz takie okazje że naprawdę warto przemyśleć.
    E0 BUSSO

  4. #704
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Potwierdzam, też nie myślałem na początku u tej kategorii pojazdów, bo patrzyłem przez pryzmat innych marek. Poprzednio miałem właśnie spore kombi Superb III, no i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pomimo Stelvio jest teoretycznie wyższe to w prowadzeniu między superbem dzieli je przepaść na korzyść Alfy. Dodatkowo właśnie plus że w końcu nie zjeżdżam z krawężników nasłuchując odgłosów tarcia i zastanawiając się czy tym razem zderzak zostawię czy nie. Bagażnik po przepastnym superbie też spokojnie daje radę
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 13-10-2019 o 08:23

  5. #705
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    To za ile można teraz wyrwać stelvio?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #706
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Proponuję rundkę stelvio. To może być to. I nie słucham że SUV. Jeździ jak hot hatch. A ogromny plus to łatwość parkowania w naszych realiach. Zaparkujesz i zjedziesz nie ściągając przedniego Zderzaka co się może zdarzyć w np BMW 3 kombi.
    A cenowo teraz takie okazje że naprawdę warto przemyśleć.
    Ja używam stelvio od 3 dni - coraz większy banan - problemów z parkowaniem brak, przestała istnieć większość dziur, progów zwalniających drogi nieutwardzone
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	STELVIO.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	143.2 KB
ID:	262644 etc.

  7. #707
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    Widze ze na stronie fca stockowe wyrwiesz za 150k pln, ale to baza totalna z 2018 i pewnie do urwania jeszcze cos, nawet w dwoch siedzialem z roznymi konfiguracjami z fotelami kublami i placki. Wygodniejsze placki do podwozenia dzieci do szkoly, zakupy i jezdzenie w kolo komina. Kubly jak nie jestes mocno gruby lub szeroki w barach to na trase mysle sie lepiej sprawdza. Zaznaczam siedzialem, nie jezdzilem jeszcze bo chcialem obadac giulie a nie mieli zadnej.

  8. #708
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkes Zobacz post
    Widze ze na stronie fca stockowe wyrwiesz za 150k pln, ale to baza totalna z 2018 i pewnie do urwania jeszcze cos, nawet w dwoch siedzialem z roznymi konfiguracjami z fotelami kublami i placki. Wygodniejsze placki do podwozenia dzieci do szkoly, zakupy i jezdzenie w kolo komina. Kubly jak nie jestes mocno gruby lub szeroki w barach to na trase mysle sie lepiej sprawdza. Zaznaczam siedzialem, nie jezdzilem jeszcze bo chcialem obadac giulie a nie mieli zadnej.
    Mnie się zawsze Stelvio bardzo podobało, ale ostatnio miałem się okazję przejechać, i to jednak nie dla mnie. Samo auto jest ok, zakładam ze do bardzo wielu zastosowań będzie się swietnie nadawać, ale po testach w których różni ludzie mówili ze to jet suv dla ludzi którzy nie lubią suvów, lub że prowadzi się jak hot hatch - głupoty mówią. Siedzi się jednak bardzo wysoko, i mimo ze fotele sportowe dają świetne podparcie a ukłąd kierowniczy jest bardzo dokładny i bezpośredni, to jest mocne wrażenie jazdy suvem. Zawieszenie mimo że jest dość twarde to jednak się przechyla, auto nie prowadzi się jak niska osobówka, nie lubi szybkich zmian kierunku czy korekt. Z kolei na autostradzie będzie przeszkadzać głośny szum z okolic słupków i wysokie spalanie. To jest duży suv, z wszystkimi zaletami i wadami takiego nadwozia, z dość twardym zawieszeniem i bezpośrednim układem kierowniczym, jak na suva. Może gdyby był w ofercie dobry 6 cylindrowy diesel to widziałbym to auto dla siebie. Ale 2.0t benzynowe to dla kogoś kto raczej niedużo rocznie jeździ, i nie rozpędza się zanadto na autostradzie. W tym momencie idealnym autem dla mnie byłaby Giulia kombi, szkoda że Alfa odpuściła takie nadwozie

  9. #709
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie Wzrosty duże sprzedaży Alfy i FCA

    https://forzaitalia.pl/news/fca-pods...zecim-kwartale

    Giulietta evergreen.
    I może tego Ypsilona powinni sprzedawać w salonach AR w innych krajach ?? Stylowe autko dla Pañ , w fajnych wersjach , powinno coś się przedac zawsze.
    E0 BUSSO

  10. #710
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Wiem,że to już 2019 ale nie znalazłem odpowiedniego tematu i może zmienić tytuł tematu na "wyniki sprzedaży Alfa Romeo"??
    Powiem szczerze,że jestem w szoku po fatalnym początku roku!!

    https://forzaitalia.pl/news/fca-pods...Hj5mXlk1i0rxsA

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory