Strona 73 z 84 PierwszyPierwszy ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #721
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Dla Was wszystko jest smutne, a ja uważam, że lepiej połączyć siły z Oplem, Pugiem i Cytryną, niż zostać przejętym przez VAG. Będąc małym w dużej grupie i mając wózki RWD jesteś perełką w koronie i można na tej bazie próbować konkurować z Bawarami. Głowa do góry, motoryzacja nie rozwija się już jak za dawnych czasów, a do tego nadal kwestia baterii w wozach elektrycznych nie jest dopracowana na tyle, by można było masowo je produkować (za drogie i za ciężkie).

    L.

  2. #722
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    W pelni sie zgadzam, wielkie baterie nie dosc ze podniosa znaczaco i tak juz wysoka cene, podniosa mase, 50:50 ratio byc moze tez i zwinnosc ktora obecnie maja. Dorzuccie do tego krotki zasieg, brak sensownego dzwieku i czar pryska. Kto wie czy po fuzji nie podniosa sie na tyle zeby wprowadzic nastepce giulietty z pomoca francuzow, ktorzy w sumie maja niezle doswiadczenie w ich budowie, brzydkie tez nie sa. Takie czasy ze nie zawsze sie da walczyc o klienta w pojedynke. Pamietajcie ze portfolio moze sie tak samo szybko zmienic, tak jak sie zmienilo obecnie.

  3. #723
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    nie mam jeszcze alfy
    Postów
    55

    Domyślnie

    Nieśmiało zwracam uwagę: następcą Giulietty miał być Tonale. Ponoć gotowy.
    Choć raczej też na miejscu jest zwrócenie uwagi co pod zarządem PSA stało się z linią Meriva/Grandland.

  4. #724
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Nowe GTV miało mieć E-Turbo:
    - FCA opatentowało hybrydowy 4 cylindrowy, tzn. hybryda zorientowana na podniesienie wydajności: http://motori.quotidiano.net/autoemo...o-maserati.htm
    - prawdopodobnie użyte miało być turbo tego producenta: https://www.autonews.com/cars-concep...rs-go-electric

    Pełna elektryfikacja to zupełnie inna para kaloszy.

  5. #725
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Mamy Alfa Romeo Racing w F1 od dwóch lat i jeszcze co najmniej przez rok, więc to nie jest tak, że reklamy brakuje.

    Przeczytałem kilka artykułów na temat zmian w AR i FCA w związku z planowanym połączeniem z żabojadami. Smutny jest news o ubiciu GTV i nowego 8C. Smutny jest też brak planów elektryfikacji Giulii.
    Reklama w f1 gdzie tylko 2 firmy się liczą. Lepiej było wystartować w innej serii gdzie można wygrywać , a tak żadna pociecha że Alfa startuje w f1 jak wielkie g tam znaczy. Co do nowych modeli . Pisałem już i nic więcej nie dodam. Polityka modelowa jest do dupy i tymi ciągłymi zmianami niczego dobrego nie osiągną.

  6. #726
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo jeszcze niedawno nie było tej marki nigdzie w motorsporcie. Nawet w ostatnim sezonie nikt nie mówił o Alfie, wszędzie posługiwano się nazwą Sauber.
    Sukcesy w innych seriach na pewno by pomogły, przykładem jest ten krótki epizod DTM całe wieki temu, na który dzisiaj tak wszyscy tutaj lubią się powoływać.
    Jednocześnie warto pamiętać, że bolid AR w F1 ma niewiele wspólnego z tą marką pod względem technicznym. To tylko(lub aż) sponsor tytularny.

  7. #727
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    No sponsor tytularny. Wydaje masę siana na starty. No i co? czy to ma JAKIEKOLWIEK przełożenie na sprzedaż modeli "cywilnych"?
    Jeśli w ogóle ma, to raczej negatywny, bo w roku, w ktorym Alfa Romeo jest Alfą Romeo w F1, sprzedaż aut tej marki sięga dna.
    NIC się nie udaje w ostatnich latach, już PIĘĆ lat temu sprzedaż roczna miała przekraczać 400 tysięcy sztuk, tymczasem w tym roku będzie mniej więcej sześć razy mniej....

  8. #728
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Sprzedaj swoje udziały, żyj i daj żyć innym.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #729
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie było o brak reklamy, a ja odpowiedziałem, że reklama jednak jest i to bardzo konkretna.
    Jaki ta reklama ma wpływ? Czy byłoby gorzej/lepiej bez tej reklamy? Jaka reklama byłaby w zamian i jaki byłby jej efekt? Obawiam się, że nie rozstrzygniemy tego na tym forum. Proponuję przenieść się na forum dla wróżbitów

  10. #730
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Panowie czy ktoś wie jak Alfa się sprzedaje w stanach i na innych rynkach niż EU. Z tego co wiem to w europie jakoś kiepsko to idzie, a na innych rynkach jak to wygląda???

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory