Strona 82 z 84 PierwszyPierwszy ... 3272737475767778798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #811
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Akurat w Grupie VAG uznanie jakiś problematycznych spraw graniczy z cudem- przerabiałem to w CC. W AR wszystko zależy od dobrej woli serwisu jak opisze usterkę i prześle dalej- po prostu dyletanctwo. żeby pomóc klientowi w oczywistych sprawach- owszem złaziłby wszędzie - ok - ale na lusterkach tylko - ewidentna wada lakiernicza. a spasowanie- powiem tak- jak AR jest prosto spasowana to znaczy ze była u blacharza. Stelvio to moja 3-cia alfa- każda miała mniej lub bardziej spasowane elementy karoserii- taki włoski urok.
    Choć pamiętam jak w 2017 r. wrzuciłem foty białej nówki demówki Giulii z krzywymi zderzakami klapami drzwiami, odstającymi zaślepkami xenonów to mnie mało nie zlinczowano

  2. #812
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Tygodnik Motor z 17.02: Alfa sprzedaż w 2019: sztuk 53876, spadek o 35%. Bardziej spadło tylko Infinity, ale oni wycofali się z rynku EU

  3. #813
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Odnośnie nowego BMW serii 3, widziałem dzisiaj ciekawe zjawisko, widać że nie jest to podstawowy model jakiś m-pakiet, nie wiem jakiś ilnik bo nie było oznaczenia, dwa wydechy, patrzę a tylko dymi się z jednego...
    Słabo nieco
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200220_081746__01.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	66.7 KB
ID:	266342

  4. #814
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Odnośnie nowego BMW serii 3, widziałem dzisiaj ciekawe zjawisko, widać że nie jest to podstawowy model jakiś m-pakiet, nie wiem jakiś ilnik bo nie było oznaczenia, dwa wydechy, patrzę a tylko dymi się z jednego...
    Słabo nieco
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200220_081746__01.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	66.7 KB
ID:	266342
    to zamierzony efekt ekologiczny: obniżona o połowę emisja spalin.

  5. #815
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ja widziałem jeszcze lepsze zjawisko. Porsche Macan, 4 potężne końcówki a w jedną z nich wsadzona rurka jak nie przymierzając z syreny... Pewnie się kierowca delektował dźwiękiem wydechu z głośników kiedy nagle... Mina gościa bezcenna jak usłyszał otwarte klapy mojego wydechu i wąchał potem moje spaliny Alfa rules!

  6. #816
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    dużo tłumików z klapami ori czy aftermarketowych, ma klapę/przelot tylko na jedną końcówkę, więc jak ktoś jedzie w trybie zamkniętym to tylko jedna rura kopci
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #817
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Masakra, byłem dziś na szkoleniu i było między innymi nowe Audi S6, to jest dopiero żenada, 4 zaślepione fejkrurki i to tak płytko że to dokładnie widać, mniejsza o to czy płytko czy głęboko,ale w ogóle takie zagrywki rodem z wiejskituning.pl, żenada

  8. #818
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Masakra, byłem dziś na szkoleniu i było między innymi nowe Audi S6, to jest dopiero żenada, 4 zaślepione fejkrurki i to tak płytko że to dokładnie widać, mniejsza o to czy płytko czy głęboko,ale w ogóle takie zagrywki rodem z wiejskituning.pl, żenada
    Zgadzam się. Tylko dlaczego audi, wyraźnie droższe, tak dobrze się sprzedaje?

  9. #819
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Executive 2019, Stelvio Veloce 2021
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Zgadzam się. Tylko dlaczego audi, wyraźnie droższe, tak dobrze się sprzedaje?
    Nie jest wcale aż tak strasznie droższe. Auto jest mimo wszystko wykonane z większym pietyzmem, z dbałością o detale. Obsługa w salonach i w serwisach to trzy poziomy wyżej. I chociaż tak dużo tu się czyta o rozpadających się niemieckich samochodach to właśnie moje roczne Stelvio trafiło właśnie do serwisu, bo coś zaczęło w nim hałasować złowieszczo a wszystkie moje wcześniejsze i jedno obecne niemieckie auto nie miało ŻADNYCH problemów przez 3-4 lata eksploatacji.

  10. #820
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Zgadzam się. Tylko dlaczego audi, wyraźnie droższe, tak dobrze się sprzedaje?
    nad tym pracują naprawdę jedni z lepszych specjalistów na świecie, w oparciu o naprawdę dobrze opracowane długofalowe strategie i - co ważne - z budżetami które wyglądają jakby ktoś zapomniał przecinka.

    [MENTION=81320]alexm[/MENTION]: to działa też druga stronę, np ikona niezawodności - mój 1' samochód: Golf II miał kilkanaście pierdołowatych ale uziemiających awarii (i kilkanaście lat... ale co 3 miesiace coś.). Generalnie samochody to są mocno skomplikowane zabawki, robione szybko i masowo w skomplikowanym procesie. A istotną wartością tym procesie jest tolerancja niezgodności, która z naszego punktu widzenia to właśnie niedoróbki i jednostkowe awarie.
    Ostatnio edytowane przez pawelek ; 20-02-2020 o 19:49

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory