Strona 14 z 51 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #131
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    giulietta , giulia
    Postów
    4

    Domyślnie

    Wiem że trafię tu na kompetentne osoby z alfowym smakiem.
    Myślałem że nie zostanę czynnym forumowiczem,
    niestety dopadło mnie - mam Giuliette kupiłem Giulie 2.0 280 KM z rozbitym tyłem z USA.
    Chciałbym poprawić wydech na coś z pazurem. W moim wypadku wchodzi w grę wymiana również zderzaka na QV koszt części i naprawy porównywalny . Wymienić wydech i zderzak ? Czy to nie będzie profanacja ? czy ktoś już stał przed takim dylematem ? a może są już na rynku sprawdzone zestawy ?
    Proszę o pomoc.

  2. #132
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Zadajesz trudne pytania - ile osób tyle będzie opinii

    Co do samego zderzaka to jeszcze nie widziałem, żeby Giulia zrobiona na cztery rury wyglądała źle. Póki jest to OE to nie będzie "profanacja" dla części. Dla drugiej części już będzie. Ale od tego są tematy pt. "czy znaczek Quadrifoglio Verde na wersjie nie QV ma sens" to może się nie zagłębiajmy.
    W zderzaku "Veloce" / "Ti" albo zwykłym z odpowiednią dokładką też możesz zmieścić wydech Q: https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2218797 albo inny customowy https://www.youtube.com/watch?v=AFDDA-oEe3c

    Jak widać kozak miał taki setup, a że dokładkę sprzedał to pewnie wrzucił zderzak Q. Ale tego nie jestem pewien, bo nie widziałem nigdzie, żeby pokazywał co poszło w zamian

    Dźwięk: no to tutaj też zależy co dla kogo znaczy "pazur". Jednemu wystarczy wrzucić trochę głośniejszy końcowy, innemu cat-back a jak chcesz wyciągnąć jak najwięcej to turbo-back.

    - Ulter z klapami możesz mieć miły efekt za niewielkie pieniądze i najmniejszym wysiłkiem (choć trzeba coś tam w plastikach docinać): https://www.youtube.com/watch?v=7M0LnVEps-U , https://photos.app.goo.gl/s5776VyugbENBGym9
    - Ulter + przelot Ragazzon + cat 200cpsi jak u racepoola kilka stron wcześniej więcej roboty, ale efekt lepszy
    - Nierezonowany cat-back np. Supersprint też coś pohałasuje https://www.youtube.com/watch?v=fZfhsSeTwAI

    - Końcowy Q + przelot Ragazzon + cat 200cpsi (https://www.youtube.com/watch?v=amWD_oz2OqE) to opcja robiąca wrażenie ale trzeba się narzeźbić najwięcej.

    No i jak to zwykł mawiać kozak: wszystkie brzmią tak samo, dopiero zmiana DP daje efekt

  3. #133
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    giulietta , giulia
    Postów
    4

    Domyślnie

    dzięki za profesjonalną pełną i subiektywną odpowiedź

  4. #134
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    To jest dokładka do zwykłego zderzaka z wersji nie-Veloce.
    Poza tym nie jest jeszcze dostępna i nie wiadomo kiedy będzie. Trzymam rękę na pulsie od stycznia. Firma w tej chwili stoi i nic się nie dzieje.

  5. #135
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobaczekQ Zobacz post
    dzięki za profesjonalną pełną i subiektywną odpowiedź
    Akurat chciałem być obiektywny

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    To jest dokładka do zwykłego zderzaka z wersji nie-Veloce.
    No i oczywiście dla zderzaka Veloce jak tradycyjnie nie ma za bardzo wyboru na dokładki

  6. #136
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    No i oczywiście dla zderzaka Veloce jak tradycyjnie nie ma za bardzo wyboru na dokładki
    no bo jest mały rynek, zarówno mniej Veloce jak Base/Super jak i mniejsza motywacja do zmian (mamy 2 rury i pseudo dyfuzor)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #137
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti
    Postów
    28

    Domyślnie

    Hej, jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż odcinek końcowy wydechu z ragazzon. Kupiłem używany z myślą ze wrzucę do swojej giulii wraz z jakimiś ciekawymi końcówkami carbonowymi. Ale stanęło ze kupuje pełen wydech od MGMotrsport, wiec końcowy ragazzon sobie leży w garażu. Cena 2000 zł, wysyłka po mojej stronie, zapraszam na priv.

  8. #138
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Czy możecie mi napisać czy końcówki w wersji Super są szerzej czy węziej rozstawione niż w Veloce ?

  9. #139
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Czy możecie mi napisać czy końcówki w wersji Super są szerzej czy węziej rozstawione niż w Veloce ?
    To samo.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #140
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobGie Zobacz post
    Hej, jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż odcinek końcowy wydechu z ragazzon. Kupiłem używany z myślą ze wrzucę do swojej giulii wraz z jakimiś ciekawymi końcówkami carbonowymi. Ale stanęło ze kupuje pełen wydech od MGMotrsport, wiec końcowy ragazzon sobie leży w garażu. Cena 2000 zł, wysyłka po mojej stronie, zapraszam na priv.
    Jaki spec kupujesz z MG, jak to wygląda cenowo i czasowo ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory