Strona 25 z 51 PierwszyPierwszy ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #241
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Maszynka do budzenia sąsiadów w sam raz

  2. #242
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Chyba sprawdzę na galerii w podziemnym czy włącze alarmy w autach [emoji1787][emoji1787]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #243
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    daję update o podwójnych końcówkach. Dzisiaj auto było w Ulterze na pewne pomiary pod ogarnięcie dymiących 4 końcówek, przy okazji wskoczyły tak jak miały oryginalnie końcówki 90mm, wrzucam fotki. dymiące 4 końcówki następnym razem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170714.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	122.3 KB
ID:	270594Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170705.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	143.3 KB
ID:	270595Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170722.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	270596

    fajnie wyszło, bo końcówki są bardziej oddalone i mogły być ułożone bardziej skośnie - nie widać też tak rury wewnętrznej. jestem bardzo zadowolony z efektu wizualnego - myślę że Ulter zrobi fajną opcję z tego na rynek ogólny.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #244
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Tak to sobie własne wyobrażałem, jest tak jak powinno, gratulacje [emoji106]

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  5. #245
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    daję update o podwójnych końcówkach. Dzisiaj auto było w Ulterze na pewne pomiary pod ogarnięcie dymiących 4 końcówek, przy okazji wskoczyły tak jak miały oryginalnie końcówki 90mm, wrzucam fotki. dymiące 4 końcówki następnym razem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170714.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	122.3 KB
ID:	270594Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170705.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	143.3 KB
ID:	270595Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200619_170722.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	270596

    fajnie wyszło, bo końcówki są bardziej oddalone i mogły być ułożone bardziej skośnie - nie widać też tak rury wewnętrznej. jestem bardzo zadowolony z efektu wizualnego - myślę że Ulter zrobi fajną opcję z tego na rynek ogólny.
    Nooo, panie drogi. Teraz to już tylko ochy i achy będą. Super

    Ulter ma plan na zrobienie tych końcówek na rynek ogólny, czy tylko masz taką nadzieję? Ciągle mówią o montowaniu do zderzaka? Ja wciąż nie do końca nie rozumiem dlaczego nie zrobią jakiegoś trójnika. No ale ja się nie znam

  6. #246
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepiej z 9-tkami, jeszcze jak wszystkie beda dymily to juz w ogole bedzie ekstra gratulacje

  7. #247
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ja bym zewnętrzne rury troche schował wgłąb zderzaka. Ale dużo lepiej niż było.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #248
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Ulter ma plan na zrobienie tych końcówek na rynek ogólny, czy tylko masz taką nadzieję? Ciągle mówią o montowaniu do zderzaka? Ja wciąż nie do końca nie rozumiem dlaczego nie zrobią jakiegoś trójnika. No ale ja się nie znam
    tak ma, ale coś piszą że tam miejsca nie ma a nie chcą kazać podcinać albo robić dedykowanej przystawki produkcyjnej żeby coś tam pokształtować tak żeby weszło. nie wiem, nie widziałem tego dokłądnie. Ja tam swoje im powtarzam że na forum 4 dymiące to must have. narazie wstępnie słyszałem o tym że wypuszczą chyba wersję tłumika z osobnymi rurami tak że 2 dymią jak klapy zamknięte a 4 jak otwarte (chyba jak w Q?), a same końcóki dla normalnych wydechów zrobią zaślepione.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ja bym zewnętrzne rury troche schował wgłąb zderzaka. Ale dużo lepiej niż było.
    no nie wiem, i tak względem linii górnej dokładki są bardziej schowane niż wewnętrzne. wydaje mi się że jest odpowiednio, pewnie kwestia gustu, albo porównania paru rozwiązańi oceny wizualnej. z resztą żeby to zmienić to zaś by trzeba było przerabiać to - w tej chwili są połączone (zespawane podstawami) już tak i nie da się ot tak tego przesunąć.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #249
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie chcą kazać podcinać albo robić dedykowanej przystawki produkcyjnej żeby coś tam pokształtować tak żeby weszło
    Nie to, żeby obecny tłumik (chybaa jako jedyny na rynku) wymagał podcinania hahahaha

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    narazie wstępnie słyszałem o tym że wypuszczą chyba wersję tłumika z osobnymi rurami tak że 2 dymią jak klapy zamknięte a 4 jak otwarte (chyba jak w Q?), a same końcóki dla normalnych wydechów zrobią zaślepione.
    Heh, to by było spoko, ale już się na to nie załapię bo czekam na dostawę tego co obecnie proponują. No cóż, ja się w takim razie pewnie obejdę smakiem na czterorurę póki co. Zatem Stealth Mode ON

  10. #250
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    chodzi o to że tam jest jakis fragment blachy wystający od strony wewnętrznej rury - oni przed tym zaślepiają a nie bardzo jak łatwo mają zrobić (bez droższego procesu gięcia) rozdzielacz z obecnego układu wydechowego - możliwe że jakos też by kolidował z jakąś obejmą. najlepiej byłoby to samemu dokładnie pooglądać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory