Strona 16 z 51 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #151
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Myślę że ulter bez klap jest jak zamknięty z klapami, ale ich możesz dopytać.
    A Twój ulter jak jest zamknięty brzmi fajniej od stockowego? Jest w tym jakaś nutka rasowości, czy pomijalna różnica względem stock? I czy nie męczy w trasie (o ile tak jeździsz w ogóle)?

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Używany Veloce myślę że kupisz w miarę tanio, mogę Ci swój sprzedać.
    Dzięki za propozycje, ale też właśnie myślę że to więcej zachodu niż jest warte, zwłaszcza jeśli jednak jest jakaś różnica w brzmieniu na korzyść ultera.

  2. #152
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Też mogę sprzedać stockowy od veloce z przebiegiem chyba 1200km

  3. #153
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Pytałem właśnie o MG w KURO Customs & Mechanic:
    [MENTION=82207]Shimmy[/MENTION], a jaki jest czas realizacji MG? ja pytałem rok temu to chyba było 3 miesiące

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    [MENTION=82207]Shimmy[/MENTION], a jaki jest czas realizacji MG? ja pytałem rok temu to chyba było 3 miesiące
    Nie pytałem.

  5. #155
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    A Twój ulter jak jest zamknięty brzmi fajniej od stockowego? Jest w tym jakaś nutka rasowości, czy pomijalna różnica względem stock? I czy nie męczy w trasie (o ile tak jeździsz w ogóle)?
    Tak, zdecydowanie, nawet bym powiedział że mogłby być zamknięty cichszy (tu myślę o długich trasach bo zamknięty mimo wszystko trochę buczy - nie dużo ale jednak), tylko że ja mam prototyp inaczej skonstruowany, nie wiem jak finalne.


    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    Dzięki za propozycje, ale też właśnie myślę że to więcej zachodu niż jest warte, zwłaszcza jeśli jednak jest jakaś różnica w brzmieniu na korzyść ultera.
    to musiałbyś lokalnie gdzieś znaleźć, myślę że za parę stówek byś kupił. pytanie czy zależy Ci tylko na 2 rurach czy też na jakimś podniesieniu głośności, to decyduje czy dopłacisz te powiedzmy 1400 do ultera bez klap (lub 2400 z klapami) wg montowania na stockowym z 2 rurami
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #156
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Chcę pomalować na czarno dokładke tylnego zderzaka a myślę o karbonowych końcówkach Ragazzona. Mat czy połysk? Co myślicie?

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Chcę pomalować na czarno dokładke tylnego zderzaka a myślę o karbonowych końcówkach Ragazzona. Mat czy połysk? Co myślicie?
    Mat, oczywiście [emoji14]

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  8. #158
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] a Ty masz środkowy seria czy przelot?

  9. #159
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    seria
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #160
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Gdyby ktoś był zainteresowany co Ulter może zrobić pod zderzak Veloce na cztery rury:

    Przymierzali ostatnio atrapę z ichniejszego prototypu (pod dokładkę do zwykłego zderzaka) i wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20200520-WA0001.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	72.7 KB
ID:	269677

    Naturalnie trzeba by przypiłować otwór z uchwytów na zaślepki żeby to wyglądało. Do tego samą atrapę pewnie musieliby zrobić inaczej, żeby to bardziej siedziało w otworze. Niestety nie wiem jakie mają plany na to dokładnie.
    Na foto widać też, że sama końcówka z tłumika musiała być odrobinę przesunięta (normalnie znalazłaby się w środku otworu a nie z lewej jak tutaj).
    Do tego tutaj ze względów technicznych przy produkcji będzie atrapa jedną końcówką zaślepioną.

    Druga opcja to coś z czym sam będę pewnie szedł dalej - zostawić im samochód w serwisie na 3-5 dni. Wtedy są w stanie zrobić wszystkie końcówki aktywne, średnica każdej coś około 80. Jest to większy custom, więc do kosztu samego tłumika trzeba będzie dorzucić 1-2 tysiące.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory