Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #171
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    W dieslu takie kominy to nie przerost formy? Jak to brzmi?
    Praktycznie jak seria. Dlatego bedzie docelowo zmieniany. Tylko nei wiem, czy wydech ultera z klapami podejdzie do diesla. OEM wydechy się różnią.

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie wiem, w sumie to Twoje auto i jak Ci się podoba to ok, ale dla mnie osobiście wszelkie fake rurki, które są nieaktywne czy zaślepione są nieakceptowalne
    Ja już takie auto kupiłem. Też miałem mieszane uczucia, ale na żywo wizualnie robi robotę. Zgadzam się, że taki fake to lipa. Dlatego oczywiście docelowo będę robił wydech. Narazie robie rozeznanie co podejdzie do diesla. Nie wiem, czy nie zamontowac przepustnice, wydech na dwie strony i przy otwartej bedzie całkowicie bez tłumika (diesel ma cichy wydech sam w sobie), czy iść w ultera.
    Tak wogóle, to ulter z klapami przy zamkniętych klapach też ma wydech tylko na jedna stronę :/ Czyli też taki fake, jakby nie było.

    Co do mocy, to diesel z Cinsoft nie jednego objedzie i wolnym autem nie jest Wiec dlaczego ma nie wyglądać?
    Ostatnio edytowane przez korzen555 ; 21-05-2020 o 15:42

  2. #172
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Tak, tak. Chodzi mi tylko o to, że nie mają na to jeszcze nic gotowego do wzięcia "z półki"
    zgadza się, już pisałem w tej sprawie, u mnie na pewno 4 będą aktywne, w finalnym produkcie o ile to się zmieści bez konieczności przerabiania tłumika (max skrócenie rury tłumika) - temat obgadany, trzeba z autem podjechać jeszcze raz, będę informował i pokazywał foty
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #173
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Fajna opcja byłaby z klapami zamkniętymi 2 rury aktywne, z otwartymi 4.
    Nie wiecie może, czy wydech ulter z klapami podejdzie do diesla? Na stronce jest tylko do 2.0. Miałem dedykowany wydech ulter w accord i byłem bardzo zadowolony.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #174
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    zderzaki te same wiec na 99% podejdzie. pytanie czy tlumik od benzyny cos ci zmieni w dieslu.

  5. #175
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    No właśnie tutaj sie zastanawiam. Myślałem i ulterze z klapami. Generalnie do diesla najlepszy byłby przelot z tyłu. Muszę pogadac z gościem, który robił mi wydech z kwasiaka do infiniti. Może się podejmie. Myślałem też o opcji standardowy wydech z diesla na dwie strony, zamontować przepustnice sterowana elektronicznie przed tłumikiem końcowym i wypuścic przelot na 2 wolne końcówki. Z zamkniętą przepustnicą byłaby seria. Otwartą przelot. Efekty są całkiem niezłe jak na diesla.

    Wiadomo, że benzyna brzmi lepiej, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

    PS> Filmik usunałem, bo to był aktywny wydech z głośnikiem Aż tak zdesperowany nie jestem.
    Ostatnio edytowane przez korzen555 ; 21-05-2020 o 20:18

  6. #176
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Do diesla to coś takiego chyba najlepiej, w Audi to powszechne
    https://allegro.pl/oferta/aktywny-wy...ource=facebook


    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  7. #177
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Nie to nie dla mnie. Niech brzmi jak diesel bo to diesel i tyle. Pojdzie na wirusa i odpychało sie jakoś będzie. Kiedyś gościu z forum W203 zrobił przelot w cdi i brzmialo to fajnie.
    Choć nei powiem, to stelvio brzmi super. Tylko to dalej tylko diesel...
    https://www.youtube.com/watch?v=U0KUBBmiKz0
    Tutaj W204 z castomowym wydechem. Motor to OM651, czyli czterocylindrowy diesel 2,1.
    https://www.youtube.com/watch?v=40QlEruUC7U
    Coś sie da ulepić. Pomyślimy.
    Ostatnio edytowane przez korzen555 ; 21-05-2020 o 20:26

  8. #178
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Maserati w dieselach też wspomaga się aktywnym (elektronicznie) wydechem

  9. #179
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Za ta cene, to lepiej benzyne kupic, załozyć uletera a reszte wydać na paliwo

    W sumie Maseratti faktycznie ma taki wydech.
    https://allegro.pl/oferta/tlumik-wyd...her-8900136718
    Ciekawe, jak ze sterowaniem.
    Ostatnio edytowane przez korzen555 ; 21-05-2020 o 20:32

  10. #180
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    jakas firma w PL wsadzala takie puchy z audi do innych aut. maxhasut dalem jako przyklad.. cena odstrasza

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory