Strona 19 z 51 PierwszyPierwszy ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #181
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    No cena używki z audi sensowna. Kwestia ogarnięcia sterowania tego. Musze posłuchać jak brzmi przelot i będę rozważał. Ale dałeś mi do myślenia, nie powiem

  2. #182
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    zeby diesel jakos brzmial musialbys wywalić katalizator i dać 3", ja swego czasu w e46 320d mialem koncowy przelot i bez kata fajnie to brzmiało.

  3. #183
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Wywalenie kata odpada. To jednak auto na dojazdy do pracy (80km w jedna strone) a nie zabawka. Nie chce, żeby to kopciło to raz, dwa chcę mieć możliwość wyciszenia wydechu w trasie. Chyba nie pozostaje nic innego jak kupić Q

  4. #184
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał korzen555 Zobacz post
    Fajna opcja byłaby z klapami zamkniętymi 2 rury aktywne, z otwartymi 4.
    tylko ta opcja nie wyjdzie z ich finalnym/produkcyjnym projektem. u mnie jest sprawa inna, bo mam prototyp któy ma po 2 rury na stronę które się łączą w jedną - teraz mozna je rozdzielić (oczywiście cięcie i spawanie rur/wstawek)
    myślę że najlepsza opcja to że zmieści się trójnik i wzsytkie końcówki dymią zawsze - rozwiązanie na stockowy czy ulterowski wydech, za parę dni okaże sie czy to jest możliwe jeśli chodzi o gabaryty

    Cytat Napisał korzen555 Zobacz post
    Nie wiecie może, czy wydech ulter z klapami podejdzie do diesla? Na stronce jest tylko do 2.0. Miałem dedykowany wydech ulter w accord i byłem bardzo zadowolony.
    wydaje mi się ze ulter to próbował i nie było zbytniego efektu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #185
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Ok dzieki, ultera sobie narazie odpuszcze. Ew jak u nich bedziesz, bylbys w stanie sie zapytac? Bylbym wdzieczny i rozwialoby to watpliwosci.
    Wiem, ze ty masz prototyp i masz na 2 strony przy otwartych i zamknietych klapach. Z tego co wiem wersja produkcyjna (taka ma michal35) ma juz przy zamknietych klapach aktywna tylko jedna strone. Wiec taki polowiczny fake. Takie mamy czasy. Niedlugo przy wydechach fake w elektrykach, przestanie nas to draznic

  6. #186
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Szybko tylko dodam że ulter na czy to na zamkniętej czy otwartej wali z obu stron. Żadnych fejkow. Tu akurat jest to ciekawie skonstruowane. Raz jedna mniej druga więcej ale przy ataku na gaz obie sadzą dymem.

  7. #187
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    No to może michal zle zinterpretował słowa technika z ulter. Niech się wypowie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #188
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Hmm... gdy montowano mi Ultera, powiedziano mi, że na zamkniętych klapach spaliny wydostają się tylko jedną stroną, na otwartych z obu rur. Poproszę kogoś przy okazji, zrobię test i dam znać.

  9. #189
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Jest bypass i przy zamkniętej część spalin w prawej wraca małą puszką do lewej rury. Na otwartej idzie przelot na lewą ale część ucieka do prawej. Taka kombinacja ale wstydu nie ma..

  10. #190
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    Jest bypass i przy zamkniętej część spalin w prawej wraca małą puszką do lewej rury. Na otwartej idzie przelot na lewą ale część ucieka do prawej. Taka kombinacja ale wstydu nie ma..
    dzięki temu wydech kosztuje pewnie kilkaset zł mniej (1 klapa zamiast 2)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory