Strona 23 z 51 PierwszyPierwszy ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #221
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Wygląda to całkiem nieźle. Czy masz możliwość pozbycia się bagażnika z dachu?
    Czy planujesz dorzucić spoilerek na tylnią klapę? Czy w momencie jakbyś chciał zmienić dyfuzor i zderzak na ten Q, to trzeba będzie coś przerabiać w samym wydechu?

  2. #222
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    myśle własnie zeby je ciut schować, powinno sie dać
    no jakby je troche schowac, zblizyc do siebie i pomalowac na czarno to not bad at all

    ale na razie tragedii nie ma, do felg pasuje - idzie sie pewnie przyzwyczaic, no ale teraz to az sie prosi o wiecej kucy

  3. #223
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no i auto po pierwszym podejściu na 2x2 rurki. brakło czasu na dokładnie to co chciałem, tzn wyglądowo jest osiągnęte dokładnie to, ale...
    wyobrażałem sobie 2x9cm, wsadzili 2x10cm żeby lepiej wypełnić dziurę z tym nie mam problemu - tylko teraz to wypadałoby zmienić turbinę na jakąś mocniejszą i postroić silnik haha.
    niestety póki co wewnętrzne końcówki są zaślepione - w tym czasie nie mogli więcej zrobić. zostawiam im jednak auto za jakiś czas na pomiary, więc liczę że coś wykombinują żeby zrobić jednak 2 rury dymiące.
    szczerze tez uwazam, ze troche przyduze te rurki, moze do Q by bardziej pasowalo ale mozna to uratowac Nie wiem jaki masz uklad ale ja bym sie jednak troche z nimi klocil bo skoro im powtarzales ze max 9 a wlozyli 10 bo jakis majster tak uznal to powinni zmienic, tym bardziej ze bedziesz probowac jeszcze zeby 4 dymily - to jest podstawa

    Jesli nie da sie zmienic wielkosci to jak juz ktos powiedzial - pomalowac na gunmetal, do tego w tym samym kolorze felgi i bedzie git. Ciemniejszy je optycznie pomniejszy i felgi beda pasowac

  4. #224
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no i auto po pierwszym podejściu na 2x2 rurki. brakło czasu na dokładnie to co chciałem, tzn wyglądowo jest osiągnęte dokładnie to, ale...
    wyobrażałem sobie 2x9cm, wsadzili 2x10cm żeby lepiej wypełnić dziurę z tym nie mam problemu - tylko teraz to wypadałoby zmienić turbinę na jakąś mocniejszą i postroić silnik haha.
    niestety póki co wewnętrzne końcówki są zaślepione - w tym czasie nie mogli więcej zrobić. zostawiam im jednak auto za jakiś czas na pomiary, więc liczę że coś wykombinują żeby zrobić jednak 2 rury dymiące.
    parę fotek:
    Załącznik 270290Załącznik 270288Załącznik 270289

    będę informował o postępach. ogólnie już jestem mocno zadowolony, a jak będą dymić wszystkie rury to już będę wniebowzięty
    To jest fabryczny zderzak VELOCE czy ich dokładka?

  5. #225
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Wygląda to całkiem nieźle.
    dzięki


    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Czy masz możliwość pozbycia się bagażnika z dachu?
    narazie okres wakacyjny, nie zdejmuję jak już raz założyłem - szkoda psuć auta i tracić czas jak korzystam często na weekendowe wyjazdy z rodzinką gdzieś ciut dalej od domu. przypomnij się po wakacjach to cyknę fotkę


    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Czy planujesz dorzucić spoilerek na tylnią klapę?
    waham się od przeszło roku i chyba ciągle nie jestem przekonany że dobrze to mojej belli zrobi




    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Czy w momencie jakbyś chciał zmienić dyfuzor i zderzak na ten Q, to trzeba będzie coś przerabiać w samym wydechu?
    ciężko powiedzieć, końcóki są wpasowane w otwory Veloce - niekoniecznie będzie to optymalne albo w ogóle czy będzie pasowało do Q, jednak w razie czego przeróbka to będzie raczej drobna na samych końcówkach rur tłumika i ustawieniu nierdzewnych końcówek wg nadwozia (bo one są mocowane do nadwozia)

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    no jakby je troche schowac, zblizyc do siebie i pomalowac na czarno to not bad at all

    ale na razie tragedii nie ma, do felg pasuje - idzie sie pewnie przyzwyczaic, no ale teraz to az sie prosi o wiecej kucy
    na czarno końcówki to nie dla mnie, już gadałem z Ulterem, będą ciut schowane i przy okazji zrobi się dymiące wewnętrzne końcówki

    kucy kiedyś się dorzuci, ale narazie budżet nie puszcza (od roku ładuję kasę w firmę i często miesiąc kończę z mniejszą lub większą stratą, więc wydanie 8-10k na tunning z prawdziwego zdarzenia nie bardzo mi się uśmiecha teraz)

    Cytat Napisał method Zobacz post
    szczerze tez uwazam, ze troche przyduze te rurki, moze do Q by bardziej pasowalo ale mozna to uratowac Nie wiem jaki masz uklad ale ja bym sie jednak troche z nimi klocil bo skoro im powtarzales ze max 9 a wlozyli 10 bo jakis majster tak uznal to powinni zmienic, tym bardziej ze bedziesz probowac jeszcze zeby 4 dymily - to jest podstawa
    to robota za robotę, barter - nie typowe zlecenie za kasę, też się inaczej rozmawia jak już jest na aucie. przynajmniej poprawimy pozycję trochę chowając je i zrobimy żeby 4 dymiły i chyba będę w stanie się przyzwyczaić

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    To jest fabryczny zderzak VELOCE czy ich dokładka?
    fabryczny Veloce - bardzo starannie wycieli i obrobili dokładkę ori, ale zajęło im to chyba 2.5h, stąd było mniej czasu na grzebanie przy końcówkach. dokładkę do Veloce swoją chyba też będą robić - nie chcę za nich pisać, też nie mam pewności tylko wrażenie że te pomiary na które potrzebują moją Veloce moga być właśnie pod dokładkę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #226
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    IMO też trochę przyduże, 90tki wydaje mi się byłyby w sam raz - tak jak mówisz [MENTION=20089]epsonix[/MENTION], ze smakiem. Ja bym się kłócił z Ulterem, wygląda że jasno im powiedziałeś, że 90tki max. Poza tym sztos

  7. #227
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]- dla mnie za duże i za bardzo wystają poza tym pomysł super.

  8. #228
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zaraz zaczne sie krepowac w dzien wyjezdzac na ulice
    Musisz tak jeździć, żeby nie oglądali Cię z tyłu - puszczaj wszystkich przed siebie

  9. #229
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Musisz tak jeździć, żeby nie oglądali Cię z tyłu - puszczaj wszystkich przed siebie
    Ale zostawiaj wszystkich daleko za sobą hahahaha

  10. #230
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Skąd wiesz ze po zmianie dp jest więcej kucy? [emoji16]

    Tu też 4 rury i 4 dymiły...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Masz jeszcze te końcówki żeby je zmierzyć dokładniej co do np. długości?

    Patrzę na to co oferuje Ulter z końcówek i nadal nie mogę pojąć dlaczego nie proponują tego samego tylko upierają się na jakieś customowe rozwiązania gdzie albo jest połowa zaślepiona albo trzeba przerabiać tłumik.
    Choćby patrząc na ich ofertę można by próbować z takim trójnikiem https://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/383.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory