Strona 28 z 51 PierwszyPierwszy ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #271
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Mam podobne i na płytkach nie wjadę ślizgają sie.

  2. #272
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    ja poprosiłem pracownika żeby je przytrzymał, natomiast plan docelowy jest przyciąć sobie jakiś płaskownik na szerokość garażu i zrobic gniazda i na nim blokować

    co do filmiku to zaraz jadę to coś nagram i wrzucę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #273
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Brwinów k/Warszawy
    Auto
    Lancia Lybra 2.0 Comfortronic, Lancia Ypsilon '16 ALFA ROMEO GIULIA Q4 18'
    Postów
    90

    Domyślnie

    To czekamy na filmik

    Mam takie same podjazdy, ale w takim razie chyba te wyższe jak są dwa rodzaje. Wjeżdżać przodem trzeba powoli i zjeżdżać również, żeby nie obetrzeć. Praktycznie na styk. Tylko ja mam wersję Q4 i ta podobno jest trochę wyższa niż RWD.
    Ostatnio edytowane przez zinedine11 ; 24-07-2020 o 14:50

  4. #274
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Ja mam też Q4 ale ją obiżyłem Eibachem, przód poszedł w dół 45mm a tył 30mm. spróbujemy wjechać przodem przy okazji, dam znać, ale na oko wydawało mi się że będzie OK.

    Filmik coś nie chiał sie wuploadować na google photos, wrzuca się właśnie do tego folderu na google drive:
    https://drive.google.com/drive/folde...kT?usp=sharing

    W pierwszym początek otwarte, potem przełączam na zamknięte, w 2 i tak i tak, jest komentarz to się zorientujecie co i jak.
    gwizdanie przy większych prędkościach to efekt założonego bagażnika Thule z belkami wingbar i 2 bagażników rowerowych - urlop za pasem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #275
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Brwinów k/Warszawy
    Auto
    Lancia Lybra 2.0 Comfortronic, Lancia Ypsilon '16 ALFA ROMEO GIULIA Q4 18'
    Postów
    90

    Domyślnie

    Wydaje się grać fajnie. Muszę jeszcze posłuchać na głośnikach

    Ciekawe jaki efekt jest na zewnątrz w czasie jazdy. Z tymi wydechami co nie jeden pomyśli, że to Quadrifoglio

  6. #276
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    tym bardziej że mam założone ori progi z karbonem z Q, kierownicę alkatntra/czerwony przycisk a koła to koniczyny 19" srebrne które w Q też występują (ale inne szerokości). ale nie o to mi chodziło żeby fejkować Q, po prostu progi mi się podobały szersze (a okazyjnie kupiłem używki), kierę chciałem ze smaczkami. żeby było wiadomo o co chodzi jest napis Veloce a dużej koniczyny czy spoilera nie dawałem.

    co do dźwięku na zewnątrz podczas jazdy - nie mam pojęcia - zawsze za kierownicą - muszę kogoś poprosić z kumpli i zrobić jakiś filmik. jedyny jaki mam to od Ultera ich promo z przed roku.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #277
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Pytanko do osób z wydechem końcowym od Ultera w Giulii: czy po zmianie zauważyliście u siebie większe nagrzewanie okolic progu bagażnika?

    Ja już po zmianie auta na Giulię zauważyłem że ma tendencję do nagrzewania tej okolicy od wydechu, a teraz po zmianie wydechu na Ulter (bez klap), górna część zderzaka (ta płaska "półka") jest wręcz gorąca po ok 20 kilometrowej dynamiczniejszej przejażdżce. Zastanawiam się na ile się tym przejmować (np pod kątem dłuższych tras).

  8. #278
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Dobre pytanie, ponieważ moje auto jest z USA i było naprawiane z tyłu zacząłem się zastanawiać czy nie zapomniałem o jakiejś osłonie termicznej nad wydechem.

    Mam seryjny wydech a w bagażniku bardzo się wszystko grzeje, jak jest zapakowany po klapę to już w ogóle masakra

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  9. #279
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Kazdy się nagrzewa.nie tylko przy ulterze. Ragazon czy ten od q tak samo daje.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  10. #280
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Kazdy się nagrzewa.nie tylko przy ulterze. Ragazon czy ten od q tak samo daje.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    Ale aż tak, że zderzak niemal parzy w dotyku? Ja planuję założyć bandaż na te dwie puchy bo się obawiam o podtopienie plastików od spodu..

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory