Strona 49 z 51 PierwszyPierwszy ... 39404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #481
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dobry wieczór, mam Alfę Super 200. Planuję zakup wydechu czy mógłby ktoś polecić mi coś sensownego? Ja kompletnie nie znam się na tym. Mam zakupiony karbonowy dyfuzor jak w QV i chciałbym żeby były 4 końcówki. Przeglądałem Raggazona, Ultegrę, Milltek ale dla mnie wszystko brzmi na jedno kopyto. Nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Na co dzień mieszkam w Szwajcarii, więc coś z homologacją musiałabym mieć. Pozdrawiam

  2. #482
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Jeden z niewielu z homologacją to Remus:
    https://remus.eu/en/car/axle-back-ex...d=1-2-475-1889

    Zazwyczaj też Remusy brzmią dobrze.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #483
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Zazwyczaj też Remusy brzmią dobrze.
    Dzięki, może jeszcze ktoś wypowiedzieć się, najlepiej z użytkowników Ultegry i innych. Jak po roku ( i więcej ) użytkowania nadal jesteście zadowoleni ? Wszelkie sugestie mile widziane.

  4. #484
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY2021, 159 2,4 JTDm Q4 290KM++, Abarth 695 Competizione MY2023
    Postów
    31

    Domyślnie

    Mam ultera z homologacją - polecam. Cenowo wygląda to nieźle a serwis podczas montażu (na gwarancji) nie miał z tym problemów

  5. #485
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dzięki. A masz może jakiś filmik jak to brzmi? Albo możesz podać konkretny model? Jak dla mnie one wszystkie są "podobne" w brzmieniu, więc chyba wielkiej różnicy nie będzie między poszczególnymi markami, jedynie więcej za nazwę zapłatę a nie o to mnie chodzi skoro i tak wyraźniej różnicy nie będzie/nie ma.

  6. #486
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY2021, 159 2,4 JTDm Q4 290KM++, Abarth 695 Competizione MY2023
    Postów
    31

    Domyślnie

    Specjalnie dla Ciebie właśnie wrzuciłem na YT
    Zaraz po zamontowaniu, jeszcze na parkingu Gezetu https://youtu.be/gHWN_RgCAFo
    Kilka dni później: https://youtube.com/shorts/ivVPRqqSpPc

    Model https://ulter.com.pl/pl/offer/dedica...6kw/m/742/3022
    Ostatnio edytowane przez Alai ; 14-03-2023 o 09:01

  7. #487
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Super dziękuję, miło z Twojej strony.

  8. #488
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar mlotpowraca
    Dołączył
    02 2023
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    giulia veloce 2023
    Postów
    1

    Domyślnie

    Ten remus widzę, że ma większa puszkę np od ragazzona i wydaje się być bardziej basowy a nie ryczący (torowy), ale to moja opinia na podstawie odsłuchania filmów z YT, myślę o czymś co by trochę przyćmiło dislowy dźwięk w moim benzynowym veloce.

  9. #489
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2023
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym stałem się posiadaczem wydechu Ulter. W trakcie montażu okazało się że na spawie jest mała nieszczelność, krople wody sączą się przy rozgałęzieniu rur. Czy waszym zdaniem opłaca się reklamować/załatać dziurę? Czy może mieć to jakikolwiek wpływ na użytkowanie? Druga sprawa to wycinanie plastiku. Mechanik tego nie zrobił, gdyż tłumik się cały zmieścił i nie dotykał do osłony. Nie chciałbym jednak żeby coś potencjalnie się stopiło, dlatego zastanawiam się czy ktoś również zdecydował sie tego nie wycinać?

  10. #490
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartek0403 Zobacz post
    Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym stałem się posiadaczem wydechu Ulter. W trakcie montażu okazało się że na spawie jest mała nieszczelność, krople wody sączą się przy rozgałęzieniu rur. Czy waszym zdaniem opłaca się reklamować/załatać dziurę? Czy może mieć to jakikolwiek wpływ na użytkowanie? Druga sprawa to wycinanie plastiku. Mechanik tego nie zrobił, gdyż tłumik się cały zmieścił i nie dotykał do osłony. Nie chciałbym jednak żeby coś potencjalnie się stopiło, dlatego zastanawiam się czy ktoś również zdecydował sie tego nie wycinać?
    Możesz reklamować, ale demontaż, wysyłka i ponowny montaż- bardzo dużo zachodu. Ulter ma dość dobre podejście do klienta, mi po gwarancji wymienili zawór, wiec pewnie naprawia, ale myśle, ze lepiej i łatwiej będzie podjechać do tlumikarza żeby w 5 min poprawił spoinę. Ja plastik wycinałem, wiec nie wiem czy to może się stopić czy nie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory