Strona 10 z 121 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1204

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #91
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    z ciekawosci moge wiedziec czemu?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Ile to będzie kosztowało?
    troche jeszcze wczesnie na konkrety ale w okolicy 1500zl
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #92
    Użytkownik Świeżak Avatar H78
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    31

    Domyślnie

    Rozwiązanie jest obiecujące, zobaczymy w realu jak działa. Moje obawy:
    1) brak możliwości regulacji klimatyzacji na włączonym cp/aa
    2) co z fabrycznym interfejsem kamery cofania, co z interfejsem parkowania?
    3) mam nadzieję, że obraz aa/cp dla 8,8" będzie odpowiednio skalowany, tzn. nie będzie rozciągnięty jak na filmach w necie. Wymaga to supportu dla dwóch rozdzielczości przez firmware tego boxa, nie jestem pewien, czy tak będzie. Jak na razie tylko 6,5" wygląda poprawnie.

    Tak, czy inaczej trzymam kciuki za epsonixa.

    Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

  3. #93
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    ad 1. regulowac możesz ale nie widzisz, choć i o tym już rozmawiałem z producentem - sam to wspomniał że chce rozwinąć funkcjonalność z czasem i wyświetlić te informace od AC
    ad 2. z tego co zrozumiałem automatycznie się przełącza na widok cofania/PDC. będę testował, nagram jakiś filmik i się podzielę
    ad 3. no chyba tak, tym bardziej że gość się do mnie zwrócił właśnie o pomoc w dodaniu wsparcia dla 6.5" i testowanie tego (już w któryś wątkach wspominałem że mam radia i 1 i 2 generacji i dwa typy wyświetlaczy)

    generalnie ja w to wejdę (a mam taką nadzieję, inaczej nie marnowałbym czasu) jeśli to będzie dobry/dopracowany produkt a nie zrobiony jak chińczyki. firma robi mutimedia nawet dla producentów, więc liczę że zarówno się orientują, zrobią to odpowiednio profesjonalnie/jakościowo, i będzie funkcjonować i wyglądać jak powinno.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #94
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z ciekawosci moge wiedziec czemu?
    Możesz.
    Ponieważ nie będę rozbierał konsoli/radia, żeby władować tam jakiś dodatkowy element - niezależnie czy zajmie to 2 minuty czy 2 godziny i jak bardzo inwazyjne to będzie.
    Korzyść jest jedna - nie musisz wyciągać telefonu z kieszeni, żeby podłączyć Google Maps. Pewnie są osoby, które używają GM codziennie i dla nich jest to istotne. Ja używam 5 razy w roku i bezprzewodowe połączenie byłoby fajną opcją, ale na pewno nie must have kosztem grzebania w konsoli. Tym bardziej, że w gratisie otrzymujemy istotną wadę - Brak ładowania po kablu. GM używamy raczej w dlugich trasach, gdzie po kilku godzinach jazdy i tak skończymy z telefonem przypiętym kablem w celu ładowania.

    Mówię to jako użytkownik ACP - użytkownicy AA być może mają więcej korzyści

    edit.
    Teraz widzę, że dodałeś cenę - ja w międzyczasie znalazłem coś takiego: https://carplay2air.com/
    Opinii na szybko nie udało mi się znaleźć, a na YT niewiele pokazane więc nie twierdzę, że jest to lepsze rozwiązanie ale za 40% ceny (a u chińczyków jeszcze taniej), więc jeżeli miałbym szukać rozwiązania dla siebie, na pewno zacząłbym od tego.
    Ostatnio edytowane przez gruby19 ; 18-12-2019 o 12:58

  5. #95
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    dzięki za feedback, no w Twoim przypadku skoro już w aucie masz AA/ACP a jeszcze żadko korzystasz to wiadomo sens raczej nie istnieje. faktycznie też są dla CarPlaya interfejsy WiFi - mam Androida i nie bardzo się orientuję a wierz mi nie mam czasu w ogóle robić rozeznania - szczególnie teraz jak od 9 rano tylko odpisuję na wiadomoaści czy odbieram telefony czy to w sprawie retrofitów czy tego urządzenia o którym piszemy.

    Tobie nie pasuje, OK, przecież nie namawiam. Pomyśl o całej rzeszy ludzi którzy mają auta ze starym radiem, częścią tych z nowym ale bez AA/ACP, a i moze niektórych też o tych którzy wkurzają się że mają mały ekran AA mimo że w aucie 8.8". Czy 15 minu prostej instalacji ze zdjęciem jedynie osłony nad nogami kierowcy w celu podłączenia się pod 2 wtyczki radia to wielki problem a dostaje się urządzenie które dostosowuje do dzisiejszych czasów przestarzały (nawet w momencie premiery odstający od innych) ori system infotainment.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Tobie nie pasuje, OK, przecież nie namawiam. Pomyśl o całej rzeszy ludzi którzy mają auta ze starym radiem, częścią tych z nowym ale...
    Ale ja nie powiedziałem, że masz tego nie produkować bo to gówno. Zapytałeś czemu ja nie jestem zainteresowany, więc odpowiedziałem. Tak samo jak nie jestem zainteresowany Twoimi pozostałymi produktami, a sam widzisz, że zainteresowania nimi nie brakuje. Wiem, że każdy ma swoje potrzeby i na pewno zainteresowanie produktem będzie, więc życzę Tobie powodzenia i sukcesu, bo może kiedyś wprowadzisz produkkt, bez którego ja nie będę mógł żyć!

  7. #97
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    spoko, jakoś tak odebrałem oba posty torchę jakbyś oponował/kontestował zasadność takiego produktu ogólnie a nie w Twoim przypadku. Język pisany, tak go odebrałem. Dzięki za szczery feedback, każdy ma inną sytuację i potrzeby. Dzięki za dobre życzenia, może coś się uda wprowadzić, parę pomysłów jest (myślę że dla Ciebie też), tylko obecnie czasu brakuje na development. NIe wiem czy dobrze robię że też zabrałem się za retrofity i przeróbki aut z USA - kupa z tym uzgadniania, zapytań, a potem auta przyjeżdżają niepoupdatowane (firmwary), ze swoimi problemami i się kombinuje/traci czas a efekt czasem jest pełny, innym razem częściowy. Chyba się rozmieniłem trochę na drobne niepotrzebnie, ale też decyzję podjąłem jak jeszcze nie było mowy o dystrybucji tego urządzenia AA/ACP a sklep STUFF4CAR wydawał się przez chwilę nasycić forumowy rynek.

    BTW, nie ja to produkuję tego AA/ACP, tylko mam dystrybuować produkt Koreański (o ile mnie przekona producent że to produkt jakościowy i dopracowany, mam nadzieję że taki jest bo inaczej marnuję swój i Wasz czas).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #98
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Ps. Pochwal się co przypłynęło
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191222_101243[1].jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	138.9 KB
ID:	264672Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191222_101303[1].jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	144.6 KB
ID:	264673

    Ti 2017 RWD z pakietem Performance.

  9. #99
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowitek Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191222_101243[1].jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	138.9 KB
ID:	264672Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191222_101303[1].jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	144.6 KB
ID:	264673

    Ti 2017 RWD z pakietem Performance.
    a od wczoraj spolszczona, mapy eu, swiatla tyl jak nalezy, zamki zrobione, poziomowanie reczne dziala
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #100
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Giulia sztos, ale jakie piękne evo 6...

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory