Strona 26 z 121 PierwszyPierwszy ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1205

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #251
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin - Lublin
    Auto
    była: Alfa Romeo Giulietta 170 KM benzyna distinctive+, jest: giulia super benzyna, vulcano black
    Postów
    48

    Domyślnie

    Ok, tylko jak ktoś nie ma własnej działalności i raczej w tym przypadku preferuje napęd na cztery...

  2. #252
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    do usunięcia, netto 120k jak ktoś dużo nie dołoży jak najbardziej, upustu jednak na business nie ma
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #253
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    do usunięcia, netto 120k jak ktoś dużo nie dołoży jak najbardziej, upustu jednak na business nie ma
    Oficjalnie jest zakaz ale idzie tam jeszcze urwać jakąś końcówkę z marży dealera.

  4. #254
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Za 2k już raczej nikt tego nie robi.. licz raczej x2
    znam goscia ktory robi to za skromne 1500 mi rowniez sprowadzal za 1500 take jakby ktos był zainteresowany to zapraszam do kontaktu

  5. #255
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    co to znaczy sprowadzał? za kliknięcie 1500 pln a potem rób sobie co chcesz to pewnie tak - takich firm "krzak" jest masę. Tu chodzi o kompleksową usługę- co zrobisz z kupionym autem w Seattle czy np na zachodnim wybrzeżu?- ktoś musi siedzieć w logistyce - mieć kontakty bo przecież auto nie teleportuje się samo do portu, samo się nie zapakuje do kontenera i samo się nie odprawi w DE czy GD- to wszystko kosztuje.
    Naprawdę nie opowiadajcie tu ludziom jakie to proste jakie to fajne bo ktoś wtopi kupę kasy a oszustów naprawdę nie brakuje.

  6. #256
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    1500 to prowizja firmy ktora zajmuje sie wszystkim od momentu licytacji do dostarczenia ci auta pod dom, nie wliczając oczywiście w to kosztów: ( ale to chyba wiesz)
    - domu aukcyjnego,
    - brokera
    - transportu do portu
    - frachtu morskiego, kontener
    - ew. ubezpieczenia
    - odprawy celnej
    - laweta 1200zł do kazdego miejsca w PL od portu z Niemiec czy Holandii

    Nikt nikomu nie kaze korzystać z uslug tej firmy, czytam wlasnie ze sa firmy ktore biorą po 3 czy 4k za sprowadzenie auta, to ja daje przykład kogoś sprawdzonego i uczciwego i z czystym sumieniem moge polecić goscia ktory mi sprowadzil to wszystko o wiele taniej niż konkurencja.
    Ostatnio edytowane przez sory89 ; 31-05-2020 o 16:17

  7. #257
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Z rozsądkowego punktu widzenia robienie tego wszystkiego za taką kasę (po podatkach 1k) raczej "rozsądne" nie jest.. co nie znaczy, że ktoś za tyle nie robi. Może robi takie ilości hurtowe, że końcowo wychodzi na tym dobrze, albo traktuje to jako zajęcie hobbystyczne?
    Tak czy tak skoro korzystałeś i polecasz, to chętnie z gościem pogadam, więc jak możesz jakieś namiary podesłać, to poproszę

  8. #258
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    1500 to prowizja firmy ktora zajmuje sie wszystkim od momentu licytacji do dostarczenia ci auta pod dom, nie wliczając oczywiście w to kosztów: ( ale to chyba wiesz)
    - domu aukcyjnego,
    - brokera
    - transportu do portu
    - frachtu morskiego, kontener
    - ew. ubezpieczenia
    - odprawy celnej
    - laweta 1200zł do kazdego miejsca w PL od portu z Niemiec czy Holandii

    Nikt nikomu nie kaze korzystać z uslug tej firmy, czytam wlasnie ze sa firmy ktore biorą po 3 czy 4k za sprowadzenie auta, to ja daje przykład kogoś sprawdzonego i uczciwego i z czystym sumieniem moge polecić goscia ktory mi sprowadzil to wszystko o wiele taniej niż konkurencja.

    Akurat przerabiałem temat ostatnio sprowdzenia auta z USA (nie alfy) i dokladnie za prowizje 2000 znalazłem mnóstwo firm które się tym profesjonalnie zajmują. Zrobiła się w tym temacie akurat duża konkurencja i nie ma problemu ze znalezieniem solidnego pośrednika.

  9. #259
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    Akurat przerabiałem temat ostatnio sprowdzenia auta z USA (nie alfy) i dokladnie za prowizje 2000 znalazłem mnóstwo firm które się tym profesjonalnie zajmują. Zrobiła się w tym temacie akurat duża konkurencja i nie ma problemu ze znalezieniem solidnego pośrednika.
    Ok, pytanie z innej beczki.
    Czy któryś z tych pośredników może sprowadzić auto na siebie, a Tobie końcowo wystawić na nie polską FV VAT (rzecz jasna na wartość obejmującą już wszystkie koszta, cła, akcyzy itd.)?

  10. #260
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    ja tylko tak sprowadzałem- dostaję FV z kpl dokumentów.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory