Strona 6 z 121 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1204

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Bo zamowiles sobie veloce... A teraz myślisz - za ta sama kasę miałbym q.. A do jazdy po górach w śniegu jakieś 4x4 się kupuje a nie q4.

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

  2. #52
    Użytkownik Świeżak Avatar GexN
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Warszawa, Łódź
    Auto
    Kiedyś 147 1.9 JTD, obecnie 159 TI 1.75 TBi
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał stuntmachine Zobacz post
    Bo zamowiles sobie veloce... A teraz myślisz - za ta sama kasę miałbym q.. A do jazdy po górach w śniegu jakieś 4x4 się kupuje a nie q4.

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
    Ja chyba jednak też nówkę Veloce niż używaną waloną Q. 510 koni to marzenie, ale nigdy nie wiadomo co tam jeszcze wyjdzie do roboty i czy coś dodatkowo przy uderzeniu się nie urwało, albo nie przestawiło i nie wyjdzie za jakiś czas (np. podczas trasy na słoneczny weekend majowy )

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    https://m.mobile.de/auto-inserat/alf...3.html?ref=srp

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,993

    Domyślnie

    Cytat Napisał stuntmachine Zobacz post
    Bo zamowiles sobie veloce... A teraz myślisz - za ta sama kasę miałbym q.. A do jazdy po górach w śniegu jakieś 4x4 się kupuje a nie q4.

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
    mylisz sie. potrzebuje samochod wystarczajaco praktyczny na codzien: woze rodzine, montuje fotelik dla dziecka, trzeba zaladowac czasem cos do bagaznika wiekszego i sporadycznie zlozyc czesc oparcia kanapy. chce zeby auto bylo bezpieczne a w trudnych warunkach tez sobie lepiej radzilo - Q4 w Q nie ma. Kanapy tylnej w Q tez nie zlozysz. nie wiem czy tam w ogole jest isofix. pewnie fajniej byloby miec Stelvio 280HP Q4 i niech na codzien jezdzi zona (choc pewnie by nie chciala bo za duze i zle widac do tylu - ona woli bardziej Giuliette, jak dam jej 159 to bardzo marudzi) I do tego Q dla siebie dla fun-u. ale mnie nie stac (nie chodzi tylko o zakup czy spalanie - bardziej potencjalne naprawy i ubezpieczenia), ani zona sie nie zgodzi na taki uklad bo chce jezdzic autem ktorym jej sie dobrze (czytaj latwo) jezdzi. 3 aut tez w ogole nie rozwazam skoro zona rocznie jezdzi ok 6tys km a ja ok 10-12tys obecnie, a do tego nie bardzo przed domem mamy miejsce na kolejne auto (trawnika za to nie chce ruszac bo ma byc przyjemnie a nie wszystko wybrukowane). tak wiec Veloce to dla mnie praktyczny (na tyle na ile sedan moze byc) samochod ktory tez troche fun-u mi da, ale moze sluzyc tez rodzinie, natomiast zonka zostanie przy swojej 5 letniej Giulietcie jeszcze na wiele lat (auto ma przejechane ok25tys km!)

    a jak juz mialbym brac sie za kupno rozbitego auta z V6, to mysle ze zamiast Q wybralbym Maserati Ghibli SQ4 w ktorym jestem zakochany (wyglad, V6) i ktore jest jak dla mnie dobrym mixem cech na ktorych mi by zalezalo z Q i Veloce.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Witajcie Panowie
    Przeczytałem watek od początku... myslę że słuszność sprowadzania każdy określa sobie sam (na moim przykładzie 2 razy już w to wchodziłem dla własnego użytku i ...... jest adrenalina zanim przypłynie poza tym zostaje na waciki )..... szukam kogoś kto sprowadzał giulie i ogarniał dla siebie chodzi mi o cały kit jaki mnie czeka (reflektory, lampy, zegary, navi) czy coś jeszcze mnie czeka...?

  6. #56
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    w tej chwili kupowanie czegokolwiek z USA wystawionego na iaai a już na pewno copart to niemal pewna mina. Niestety i tam nasi dotarli. Sledze aukcje non stop i po dokładnym sprawdzeniu nijak sie ma to co na foto do rzeczywistości. Po prostu rynek opanowali handlarze kupują lekko szykują i dalej sprzedają.
    pierwszy przykład z brzegu https://www.copart.com/lot/31748589

  7. #57
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Zgodzę się z tobą - bo ostatnio kupiłem motocykl kupiłem z crashedtoys i też był delikatny przekręt, ale bekli za to .... tylko dzięki zaprzyjaźnionej firmie w USA w innym przypadku dodatkowe 3tys w plecy.

  8. #58
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Nie do końca. Wystarczy kupować od ubezpieczycieli, tak jak handlarze i wiedzieć czego z grubsza można się spodziewać. Ale "polak" chce draśnięty i pół darmo, identycznie jak na naszym rynku więc i taki produkt się od razu pojawia się w ofertach. Chcesz? Masz.
    Ten z przykładu powyżej jest bez papierów więc i tak nie ma co się nią interesować.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  9. #59
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raider Zobacz post
    Witajcie Panowie
    Przeczytałem watek od początku... myslę że słuszność sprowadzania każdy określa sobie sam (na moim przykładzie 2 razy już w to wchodziłem dla własnego użytku i ...... jest adrenalina zanim przypłynie poza tym zostaje na waciki )..... szukam kogoś kto sprowadzał giulie i ogarniał dla siebie chodzi mi o cały kit jaki mnie czeka (reflektory, lampy, zegary, navi) czy coś jeszcze mnie czeka...?
    kodowanie nie jest tak zle jak z innym autami.

  10. #60
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Nie do końca. Wystarczy kupować od ubezpieczycieli, tak jak handlarze i wiedzieć czego z grubsza można się spodziewać. Ale "polak" chce draśnięty i pół darmo, identycznie jak na naszym rynku więc i taki produkt się od razu pojawia się w ofertach. Chcesz? Masz.
    Ten z przykładu powyżej jest bez papierów więc i tak nie ma co się nią interesować.
    wszystkie papiery ma co się nią interesowałem tylko.....ona tak nie wyglądała po dzwonie. Z ubezpieczalni też nie jest tak do końca, a jak coś fajnego to koszty naprawy i sprowadzenia powodują że taniej kupić w pl.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory