Strona 24 z 121 PierwszyPierwszy ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1204

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #231
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    drzwi,maski, komora silnika są z "alumunium", progi plastik za bardzo nie ma co gnić w Giulii.

  2. #232
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    drzwi,maski, komora silnika są z "alumunium", progi plastik za bardzo nie ma co gnić w Giulii.
    Progi jako element konstrukcji auta jest stalowy. Jedynie plastikowa jest ozdobna nakładka

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  3. #233
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    drzwi,maski, komora silnika są z "alumunium", progi plastik za bardzo nie ma co gnić w Giulii.
    To chyba zwykły polski ból dupy mechanika bo sprowadziłeś alfę z USA to uważaj bo tamto czy sramto .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Na mój inżynierski nos to bzdury. Obojętnie na jaki rynek auta są przeznaczone i tak produkowane są we Włoszech, różnicowanie procesu produkcyjnego ze względu na rynek jest kosztowne i w tym przypadku raczej ciężko w tą teorię uwierzyć

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    Rozumiem

  4. #234
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin - Lublin
    Auto
    była: Alfa Romeo Giulietta 170 KM benzyna distinctive+, jest: giulia super benzyna, vulcano black
    Postów
    48

    Domyślnie

    Jako, że nigdy nie kupowałem drogiego używanego samochodu, a tym bardziej z USA może ktoś mnie oświeci co takiego podstępnego kryje się na przykład za taką ofertą: http://www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#36d4e4af78
    Przecież jest niemożliwe - nowa giulia w cenie (120 000) połowy giulii? Gdzie jest nawet nie haczyk tylko hak na którym mogę zawisnąć. Na nową w "normalnej" cenie mnie nie stać, a na nową giuliettę już się nie doczekam. Ze swojej już 8-letniej jestem bardzo zadowolony.

  5. #235
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Haczyki są dwa, nie wiesz jak bardzo było rozbite i jak zostało naprawione. Poproś o Vin i poszukaj w google jak auto wyglądało w USA na aukcji.
    Drugi haczyk to duża marża sprzedającego, osobiście doradzam sprowadzenie auta samemu a nie kupowanie gotowego auta.

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  6. #236
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał darklew Zobacz post
    Jako, że nigdy nie kupowałem drogiego używanego samochodu, a tym bardziej z USA może ktoś mnie oświeci co takiego podstępnego kryje się na przykład za taką ofertą: http://www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#36d4e4af78
    Przecież jest niemożliwe - nowa giulia w cenie (120 000) połowy giulii? Gdzie jest nawet nie haczyk tylko hak na którym mogę zawisnąć. Na nową w "normalnej" cenie mnie nie stać, a na nową giuliettę już się nie doczekam. Ze swojej już 8-letniej jestem bardzo zadowolony.
    Haczyk jest taki ze z drogo wyszla jego max 90

  7. #237
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Dyskusja stara jak świat [emoji1787]

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  8. #238
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Haczyk jest taki ze drogo
    i 2017r - kupa chorób wieku dziecięcego, stare radio nie do sparowania z AA
    [MENTION=27468]darklew[/MENTION] : znacznie ciekawsza stoi w Lublinie z 2019, jest VIN wiadomo jakie były uszkodzenia. Cena taka sama. No - nie jest czerwona.


    zdjęcia: część śrubek/nakrętek i osprzętu silnika jest stara/zardzewiała, cześć nowa. Zalecałbym daleko idącą ostrożność.
    Ostatnio edytowane przez pawelek ; 28-05-2020 o 13:43 Powód: zdjecia

  9. #239
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał darklew Zobacz post
    Jako, że nigdy nie kupowałem drogiego używanego samochodu, a tym bardziej z USA może ktoś mnie oświeci co takiego podstępnego kryje się na przykład za taką ofertą: http://www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#36d4e4af78
    Przecież jest niemożliwe - nowa giulia w cenie (120 000) połowy giulii? Gdzie jest nawet nie haczyk tylko hak na którym mogę zawisnąć. Na nową w "normalnej" cenie mnie nie stać, a na nową giuliettę już się nie doczekam. Ze swojej już 8-letniej jestem bardzo zadowolony.
    Ja akurat coś wiem o tym samochodzie, więc o ile w temacie zarobku się nie wypowiem, bo tego nie wiem (zresztą po to ktoś sprowadził żeby zarobić), o tyle w temacie uszkodzeń i sposobu naprawy wiem wystarczająco dużo by jej nie kupić (gdybym szukał).
    I właśnie o sposób naprawy się tu rozchodzi najbardziej, bo sam też sprowadzałem uszkodzoną i mam świadomość, że mogłem naprawić za 1/2 tych pieniędzy, które włożyłem. Robiłem jednak auto dla siebie, a nie pod handel, więc wszystko mam zrobione zgodnie ze sztuką, bez oszczędności.
    Oczywiście i na handel możesz zrobić tanio lub podle tanio..w zależności jak bardzo zależy Ci na zdrowiu/życiu przyszłego właściciela..

  10. #240
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Haczyki są dwa, nie wiesz jak bardzo było rozbite i jak zostało naprawione. Poproś o Vin i poszukaj w google jak auto wyglądało w USA na aukcji.
    Drugi haczyk to duża marża sprzedającego, osobiście doradzam sprowadzenie auta samemu a nie kupowanie gotowego auta.

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    nie każdy ma na to czas, ochotę i wiedzę - ze swojego doświadczenia powiem że jest to masa roboty.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał pawelek Zobacz post
    i 2017r - kupa chorób wieku dziecięcego, stare radio nie do sparowania z AA
    [MENTION=27468]darklew[/MENTION] : znacznie ciekawsza stoi w Lublinie z 2019, jest VIN wiadomo jakie były uszkodzenia. Cena taka sama. No - nie jest czerwona.


    zdjęcia: część śrubek/nakrętek i osprzętu silnika jest stara/zardzewiała, cześć nowa. Zalecałbym daleko idącą ostrożność.
    piszesz bzdury- AA był montowany w wersjach na 2017 r. na 99% ma i CP i AA ponieważ to akurat było łączone z dużym ekranem i navi na USA
    śrubki akurat są w takich miejscach gdzie naprawę dużo im nie trzeba do korozji - wilgoć i wysoka temperatur-a bierz pod uwagę że auto jest z 2017 r. mamy 2020.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał darklew Zobacz post
    Jako, że nigdy nie kupowałem drogiego używanego samochodu, a tym bardziej z USA może ktoś mnie oświeci co takiego podstępnego kryje się na przykład za taką ofertą: http://www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#36d4e4af78
    Przecież jest niemożliwe - nowa giulia w cenie (120 000) połowy giulii? Gdzie jest nawet nie haczyk tylko hak na którym mogę zawisnąć. Na nową w "normalnej" cenie mnie nie stać, a na nową giuliettę już się nie doczekam. Ze swojej już 8-letniej jestem bardzo zadowolony.
    Foty z aukcji z USA i będziesz wiedział wszystko. Haczyk jest w tym, że samochód może być mega podrutowany jak był robiony na handel (a takie prawdopodobieństwo istnieje)- mogą być braki w poduszkach jakieś "regeneracje" i inne cuda.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    I właśnie o sposób naprawy się tu rozchodzi najbardziej, bo sam też sprowadzałem uszkodzoną i mam świadomość, że mogłem naprawić za 1/2 tych pieniędzy, które włożyłem. Robiłem jednak auto dla siebie, a nie pod handel, więc wszystko mam zrobione zgodnie ze sztuką, bez oszczędności.
    Oczywiście i na handel możesz zrobić tanio lub podle tanio..w zależności jak bardzo zależy Ci na zdrowiu/życiu przyszłego właściciela..
    1000% racji.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory