Strona 51 z 121 PierwszyPierwszy ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1204

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #501
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    OK, może jestem przewrażliwiony, po prostu na retrofity czy przeprogramowywania miałem jako taki trzeci biznes przez ostatnie 1.5 roku ponad 160 Giulii/Stelvio (tylko w tym grzebię a raczej grzebałem bo czasu nie mam i już od dawna unikam) z czego powiedzmy połowa USA i po prostu obserwuję że znaczna części robi mniejsze lub większe "kompromisy" a niektóre to już nawet trochę rzeźba.

    25W będzie ciężko kupić używane niestety.

    poduszki/napinacze, ci co uczciwie naprawiają kupowali nowe dla wersji z USA w ASO lub od kogoś kto da dobrą cenę, oczywiście koszt spory (pod ok 3 tys każda przednia, kolanowe po 1.5, napinacze podobnie o ile kojarzę z rozmów przy okazji wizyt). Deska używana się trafi pewnie. Używane do USA w PL raczej niezbyt popularna sprawa, jeśli już to prędzej w USA kupisz z demontażu bo są serwisy które się tym zajmują (parę razy ktoś z klientów linkował mi z prośbą o potwierdzenie czy coś dobre czy nie)

    Gdybyś miał radar i był uszkodzony to używek nie kupuj (może swój uratujesz?), zaoszczędzisz na zakupie/montażu/kalibracji niepotrzebnej bo w PL z tego co wiem nikt nie odblokuje tego narazie (próbowali ale polegli).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-09-2021 o 23:01
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #502
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Giulia Q4 Ti 2017 USA
    Postów
    14

    Domyślnie

    Wiem, widziałem i mocno szanuję.

    Ja lampy 25W już mam, miałem szczęście i złapałem z Allegro

    Radar na zdjęciach był, a czy dopłynie... jestem Maciej, ale nie wróżbita Z poduchami albo udam się do ASO, albo będę polować, albo mam w planach pisać po dealerach w USA i zobaczyć co mi odpiszą.

    Widziałem, że Akuki tu na forum było linkowane, czy to jest sprawdzony sklep? Dostałem wycenę poduszek od nich no i jest wysoko, ale nie wpędziło mnie to do grobu.

  3. #503
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Faktycznie z 25W to masz problematyczną i drogą sprawę już załatwioną.
    Akuki zaufany, ale możesz też pytać Kamila Czeszejki (shopefi.pl, jest tu na forum jako [MENTION=6679]Teddy84[/MENTION]), myślę że Kamil zrobi Ci lepsze rabaty. ASO w USA, daj spokój, ceny będą kosmos do tego wysyłka oraz VAT przy imporcie, jeśli już w USA to szukać firm które handlują demontowanymi częściami/używkami - są takie choć nie podpowiem bo nie zwracałem uwagi na nazwy - google może podpowie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #504
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Giulia Q4 Ti 2017 USA
    Postów
    14

    Domyślnie

    No tak, zapomniałem o cle i VAT... Ale dzięki za namiar do Kamila, odezwę się do niego na pewno.

    Czy wiesz może co dokładnie trzeba zmienić w wiązce 25W, żebym mógł sterować światłami z kabiny? Wiem, że muszę kupić przełącznik świateł z regulacją, ale czy coś poza tym?

    Zapomniałem jeszcze o czymś oczywistym - maska Też łatwo nie jest z używkami, ale może coś się trafi. Choć moja nie wydawała się mocno uszkodzona, może uda się odratować.

  5. #505
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Cytat Napisał kvaso Zobacz post
    Czy wiesz może co dokładnie trzeba zmienić w wiązce 25W, żebym mógł sterować światłami z kabiny? Wiem, że muszę kupić przełącznik świateł z regulacją, ale czy coś poza tym?
    Wiązki nie trzeba zmieniać

  6. #506
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Giulia TI 2017 USA
    Postów
    3

    Domyślnie

    Jestem na etapie poszukiwania części do swojej rozbitej Giuli 2017 USA i zatrzymały mnie światła a chciał bym to zrobić jak najbardziej uczciwie. Jedną lampę mam całą a drugą uszkodzoną, według nr katalogowego ( Prawa 50547572, Lewa 50557248) wychodzi ze to bi xenon nieskrętny. I są 2 opcje dokupić jedną USA i je przerobić na EU, Albo 2 opcja którą bardziej bym chciał zakup 2 szt EU. Tylko jakie one muszą być żeby spasowały i co trzeba zrobić zeby spasowały, ludzie pisza o 25w EU ale nie bardzo moge przenieść na allegro czy olx w poszukiwania.

  7. #507
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mefisto Zobacz post
    Jestem na etapie poszukiwania części do swojej rozbitej Giuli 2017 USA i zatrzymały mnie światła a chciał bym to zrobić jak najbardziej uczciwie. Jedną lampę mam całą a drugą uszkodzoną, według nr katalogowego ( Prawa 50547572, Lewa 50557248) wychodzi ze to bi xenon nieskrętny. I są 2 opcje dokupić jedną USA i je przerobić na EU, Albo 2 opcja którą bardziej bym chciał zakup 2 szt EU. Tylko jakie one muszą być żeby spasowały i co trzeba zrobić zeby spasowały, ludzie pisza o 25w EU ale nie bardzo moge przenieść na allegro czy olx w poszukiwania.
    Europa 25W to będą numery OE: P: 50557244, L: 50557247. Mogą też być starsze - P: 50547570, L: 50547581 lub nowsze - L: 50564094, L: 50564103.

  8. #508
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2020
    Postów
    18

    Domyślnie

    Ja właśnie kończę kompletowanie części do Stelvio 2020r. Większość uszkodzeń to prawy tył , ale tez zahaczyło lekko przód.Trochę problemów było z półosią aby dobrać po numerach takich jak w oryginale się udało. Teraz czeka mnie decyzja co zrobić z sensorem martwego pola co był w zderzaku z tyłu. Czy zamawiać w ASO czy nie używać tego i wykasować z komputera. Szukam tez firm, osób prywatnych co zajmują się kodowaniem, programowaniem z USA na EU w małopolsce lub sąsiednich województwach. Jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary proszę o informację.

  9. #509
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2021
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio 280km
    Postów
    10

    Domyślnie

    Znalazłeś kogoś z małopolskie?

  10. #510
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Ja nie sprawdzałem, więc nie powiem, że polecam. Ostatnio RS Auto Klinika / [MENTION=89477]Szymitsu21[/MENTION] spod Krakowa chwalił się nawet odblokowaniem używki radaru przedniego...

    Teraz patrzę na FB i post o tej robocie zniknął, więc nie wiem o co chodzi.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory