Strona 73 z 121 PierwszyPierwszy ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 1205

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #721
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Witam.
    Gdyby ktoś był zainteresowany lewą lampą do Giulii 25W to na priv.
    Napisz czy wersja USA czy Europa. Wszyscy tu piszą o cenach za auto to chyba za lampę nikt sie nie obrazi.

  2. #722
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    126

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Napisz czy wersja USA czy Europa. Wszyscy tu piszą o cenach za auto to chyba za lampę nikt sie nie obrazi.
    Wersja Europa, w razie czego mogę podesłać zdjęcia. Też tak pomyślałem, że mnie nie wywalą
    Ostatnio edytowane przez Paszczak ; 16-06-2022 o 19:57

  3. #723
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Wersja Europa, w razie czego mogę podesłać zdjęcia. Też tak pomyślałem, że mnie nie wywalą
    to napisz cene na priv

  4. #724
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Witam.
    Gdyby ktoś był zainteresowany lewą lampą do Giulii 25W to na priv.
    Podeślij info o cenie na priv
    Pozdrawiam

  5. #725
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    .. (pomyłka)

  6. #726
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cześć, przymierzam się do sprowadzenia Giulii z USA. Jaki jest koszt przystosowania samochodu do warunków europejskich? Wiem, że do przerobienia lampy tylne (mniej więcej 600 zł), do tego przerobienie wiązki żeby działał zamek, wgranie europejskiego softu i wymiana przełącznika oraz lamp. Ile za taką usługę powinien policzyć sobie warsztat? Czy przednie lampy można przerobić tak żeby działało też poziomowanie czy zostaje tylko wymiana?

  7. #727
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    25w jesli masz na 25 to p&p tylko panel z reg (+ew przerobienie go zeby ikonki sie zgadzaly eu inaczej ma) trudniej/drożej 35 na 35 bo przynajmniej na legal to dochodza spryski(no chyba ba ze ktos olewa to p&p), czujniki poziomowania i wiazki, jeszcze drozej 25w na 35w legal bojeszcze dolozyt trzeba afls i kolejne wiazki i przerobke z recznego poz. Lanpy tyl tam rob gdzie daja mocbiejsze ledy, w słoncu nie widac dobrze normalnych led zoltych na kloszu czerwonym - dktronik daje mocniejsze

  8. #728
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    126

    Domyślnie

    @p11k Powiem tak, poszukaj na miejscu, może trochę drożej, ale zaoszczędzisz czasu i nerwów. Moja właśnie dotarła do blacharza i mało mnie szlag nie trafił. Do malowania miało być 6-7 elementów, a jest całe auto, sorry klapa bagażnika jest nieporysowana. Na bagażniku miałem piękną karbonową lotkę, ale jakiś ch...j chciał ją sobie wziąć i oczywiście oderwał od pokrywy załamując ją w połowie (do wymiany - 300 stówy w plecy). W stanach, nie wiem gdzie może jeszcze na IAAI, może podczas załadunku, uszkodzili dach i upier....lili rant szyby, tak, że pękła (do wymiany - ok 1,5k w plecy). Auto na każdym elemencie ma jakieś drobne rysy, które najprawdopodobniej powstały już w przechowalni w Polsce (świeże ślady) niegroźne, ale malować trzeba.
    Co do oświetlenia tak jak napisał epsonix najlepiej 25W, ale tu pojawia się problem, są trudno dostępne, a do tego drogie. Swoich szukałem ok 3 miesięcy (zaraz po zakupie). Nie powiem, Giulia którą sprowadziłem, ma środek jak nowy 23k mil przebiegu, z tyłu chyba nikt nie jeździł, pod dywanikami jeszcze folia z przodu i z tyłu, ale przygotuj się na wiele, powtarzam wiele niespodzianek. Założyłem budżet na jakieś 80 - 85 k, ale nie da rady - jak zamknę się w 90 k to będę zadowolony. Chcesz, to odsprzedam Ci moją ze wszystkimi bambetlami, które zgromadziłem Acha felgi też mam do wymiany.
    Jeśli jesteś żonaty, to przygotuj się na suszenie głowy, jak zaczniesz wykładać coraz więcej kasy Trochę się rozpisałem, ale jeszcze nie przeszło mi wkur...ie.
    Na koniec wisienka na torcie, naprawa, która miała kosztować (wstępna kalkulacja) ok 10k wskoczyła na poziom 25k. Już auto z tego warsztatu zabieram, bo nie będę nabijał kabzy jakiemuś ...
    Wiesz, kto najlepiej na tym wychodzi? Firmy, które zachęcają do zakupu mamiąc niesamowitymi okazjami i oszczędnościami rzędu 30-40 % Na pewno oglądasz YT (ja też oglądałem) G..o prawda jak uda Ci się wyjść na zero to i tak będzie dobrze. Za chwile pojawią się różne komentarze, ale prawda jest taka, że na 10 sprowadzających 1-2 będzie zadowolonych, a reszta się nie przyzna, że nie na to liczyli.
    No, ale może będziesz miał więcej szczęścia
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Paszczak ; 18-06-2022 o 12:53

  9. #729
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    ja jak mantrę powtarzam- ZAWSZE do założonej ceny naprawy auta z USA dołóż sobie lekko 30% - zawsze coś jest - takie rzeczy jak porysowany lakier, obdarte felgi to niemal std. Często jeszcze graty lądują w aucie i do wymiany tapicerki. ciesz sie że masz kluczyk czy elektroniczne sterowniki bo coraz częściej samochody okradane są i z tych elementów

  10. #730
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    126

    Domyślnie

    Panowie pomocy. Wczoraj miałem problem przy rozładunku Giulii z lory. Auto pali, ale skrzynia tylko w pozycji P Na krótko przełącza się na D (z pominięciem N), ale zaraz wraca na P. Koła stoją na dębowo, potrzebne były rolki. Nie jest to chyba problem związany z odblokowaniem skrzyni przez wkręcenie śruby, bo auto pali. Multiecuscan pomoże, czy to inny problem?

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory