Strona 95 z 121 PierwszyPierwszy ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1204

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #941
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał smolasty88 Zobacz post
    witam ,
    mam pytanie czy jest ktoś kto wie jak odpalić alfę po wypadku? żaden mechanik ze szczecina nie może się połączyć z samochodem. twierdzą ze samochód nie odpowiada. auto uderzone jest w tył, ale akumulator nowy, bezpiecznik przy aku ogsrniety, a auto nie odpala.
    czy ktoś może ma jakiś pomysł? dodam ze przyjeżdżał już do niej serwis od alfy z ich kostkami , komputerami itd. świecą się światła awaryjnie i zero połączenia.
    błagam już nawet nie proszę o pomoc …
    Przeciez to proste zobacz czy masz z przodu prad jak zrobiles na aku bezpiecznik, pod nogami pasazera jest taki maly bezpiecznik odzielnie do kabelków przyczepiony sprawdz.

  2. #942
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cudowny czlowiek - pomogło i odpalila....dziekuje CI ! niech Ci wynagrodzi w czym sobie wymarzysz !

  3. #943
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Gratulacje wykwalifikowanych warsztatów w Szczecinie

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  4. #944
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Stelvio/Giulia USA
    Postów
    239

    Domyślnie

    Cytat Napisał maly_777 Zobacz post
    Gratulacje wykwalifikowanych warsztatów w Szczecinie
    Warsztaty to pikuś, ale do autora przyjechali z serwisu Alfy podobno, a to już przegięcie - choć wcale nie jest dziwne. Jak nie ma podpowiedzi online - tzn że nie ma problemu, albo nie jest on do rozwiązania.

    Przez ostatnie 7 lat mając VW też się o tym nie raz przekonałem, forum szybciej diagnozę postawiło czasem wróżąc z szklanej kuli, niż ASO z ich łącze on-line.
    Pomijam że część warsztatów na gwarancji robi tylko online, ale jak mają auto używane i im się chce to zapinają chińskiego prywatnego VCDS i nim diagnozują usterki.

    Hitem jest naprawa zaniku zasilania, przy motorach w12/v10 w ASO to koszty pod 10k zł, prywatnie naprawa zajmuje 30min i kosztuje 1zł samemu, a u elektryka od 100-200zł za wiedzę i to ze ma palnik albo kolbę.
    Stelvio I gen. USA

  5. #945
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał smolasty88 Zobacz post
    Cudowny czlowiek - pomogło i odpalila....dziekuje CI ! niech Ci wynagrodzi w czym sobie wymarzysz !
    rozumiem ze fachowcy nie sprawdzili tego bezpiecznika.

  6. #946
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    rozumiem ze fachowcy nie sprawdzili tego bezpiecznika.
    bo nie czytali forum i mądrych ludzi
    Kiedyś też w Szczecinie, na gwarancji wymieniono mi (nie wiem dlaczego, podobno walcząc z Alfa Connect Box) radio. I zniknęło mi AA. ASO nie wiedziało jak to odpalić, ponoć było nie do zrobienia. Ale kolega epsonix wrzucił info na forum i pokazałem diagnoście w ASO w telefonie fragment wątku z forum... czytał, przewijał, zrozumiał, podłączył witecha i odpalił.

  7. #947
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    tak nie sprawdzili, ogolnie to szukali wszystkie co najdrozsze. komputer wyciagali, spradzali czy nie ma zadnych uszkodzen, podejrezwali ze silnik zostal wymieniony, ze elektryka - powodzianin, jak ich sluchalem to myslalem ze padne. koniec koncow jedyne wlasciwe miejsce to forum . jeszcze raz dziekuje

  8. #948
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_poznan Zobacz post
    Warsztaty to pikuś, ale do autora przyjechali z serwisu Alfy podobno, a to już przegięcie - choć wcale nie jest dziwne. Jak nie ma podpowiedzi online - tzn że nie ma problemu, albo nie jest on do rozwiązania.

    Przez ostatnie 7 lat mając VW też się o tym nie raz przekonałem, forum szybciej diagnozę postawiło czasem wróżąc z szklanej kuli, niż ASO z ich łącze on-line.
    Pomijam że część warsztatów na gwarancji robi tylko online, ale jak mają auto używane i im się chce to zapinają chińskiego prywatnego VCDS i nim diagnozują usterki.

    Hitem jest naprawa zaniku zasilania, przy motorach w12/v10 w ASO to koszty pod 10k zł, prywatnie naprawa zajmuje 30min i kosztuje 1zł samemu, a u elektryka od 100-200zł za wiedzę i to ze ma palnik albo kolbę.
    Tak, byl gosc z alfy z ich kostka jakas czarodziejska, ze niby wszystkie modele gulii ogarnia. usa eu nei ma znaczenia.
    posiedzial poszperal zmarzl bo auto stalo na zewnatrz- zblokowane kola i jak zdjeli z lawety tak stała. jednym slowem MASAKRA. Naprawde ciezko znalesc powaznego mechanika ktory zna sie na Alfach tak jak osoby z forum . To jest paradoks

  9. #949
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Jaka firmę przerabiającą lampy polecacie?

  10. #950
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał p11k Zobacz post
    Jaka firmę przerabiającą lampy polecacie?
    Tylne robię.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory