Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 196

Temat: Dołożenie adaptacyjnego tempomatu

  1. #141
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    No różnica jest duża, nie postraszysz najeżdżając na "tyłek" i będzie trzymać dystans.
    Wystarczy trzymać nogę na gazie i możesz siedzieć "na tyłku" ile chcesz. Nie to żeby to była bardzo ważna potrzeba...

  2. #142
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Giulia 19
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mniej wiecej bo pisane bylo dawno temu zanim sam robilem. punkty 2i 5 to nie trzeba zadnych wskazan, przy kalibracji ustawiasz mniej więcej kiere na oko i jest dobrze. niektore egzemplarze wymagaja kilju startów po proxi a sa i uparte bestie co i po kalibracji bo nie chce np pokasowac błędów

    dodam ogolna uwage, auto musi mic radar (a nie atrapę - uwaga auta z usa ktore jesli nie maja acc to raczej nie maja radaru - cgtba ze konfig mial fcw), i softwarowo musi byc 2017 - starsze wymagaja updatu
    Wszystko działa elegancko, luks miód malina. Wisze dobrą flaszkę jak będę w Bb tylko chyba jednak trzeba zwrócić uwagę na te katy skrętu itp bo nie chciało mi pokasować błędów bez tego.

    A mam jeszcze pytanie co trzeba przestawić w mesie żeby odblokowac zmianę trybu skrzyni z P na D łopatkami??
    Oraz czy jak włączę sobie automatyczne światła długie w mesie to będzie działało? Auto z USA ale lampy z Europy wsadzone

  3. #143
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Też dołożyłem adaptacyjny tempomat i trochę mnie rozczarowało ograniczenie do 160 km/h więcej nie idzie ustawić.
    W instrukcji jest 180km/h a jak jest u Was?
    Ewentualnie jak to zmienić?

  4. #144
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Giulia 19
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Też dołożyłem adaptacyjny tempomat i trochę mnie rozczarowało ograniczenie do 160 km/h więcej nie idzie ustawić.
    W instrukcji jest 180km/h a jak jest u Was?
    Ewentualnie jak to zmienić?
    A to nie jest czasami zaznaczenie w mesie tego ACC+? Jutro Ci powiem jak u mnie

  5. #145
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam to w Gulii jest 180. Stelvio 160.

  6. #146
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniks Zobacz post
    Wszystko działa elegancko, luks miód malina. Wisze dobrą flaszkę jak będę w Bb
    umówmy się że piwo wypijemy razem jeśli sie spotkamy kiedyś, flaszka w pandemii to skończy się na piciu do monitora samemu przy przeglądaniu forum czy facebooków - tego to już za dużo przez ostatni rok doświadczyłem bo taki ch..owy czas

    Cytat Napisał Moniks Zobacz post
    tylko chyba jednak trzeba zwrócić uwagę na te katy skrętu itp bo nie chciało mi pokasować błędów bez tego.
    na tyle na ile napisałem w suplemencie, aptekarko nie trzeba, na oko daje radę


    Cytat Napisał Moniks Zobacz post
    mam jeszcze pytanie co trzeba przestawić w mesie żeby odblokowac zmianę trybu skrzyni z P na D łopatkami??
    bajt 156 bit 4 na 0

    (drugie piwo mi lecisz haha)


    Cytat Napisał Moniks Zobacz post
    Oraz czy jak włączę sobie automatyczne światła długie w mesie to będzie działało? Auto z USA ale lampy z Europy wsadzone
    a to już zależy od hardwaru jaki masz - w razie czego manetki nówki i kamerę LDW używkę z wtyczką mogę odsprzedać (LDW ma być funkcjonalne), jeśli nie masz wiązki to musisz dosztukować, w proxi LDW pododawać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #147
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Giulia 19
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    umówmy się że piwo wypijemy razem jeśli sie spotkamy kiedyś, flaszka w pandemii to skończy się na piciu do monitora samemu przy przeglądaniu forum czy facebooków - tego to już za dużo przez ostatni rok doświadczyłem bo taki ch..owy czas


    na tyle na ile napisałem w suplemencie, aptekarko nie trzeba, na oko daje radę



    bajt 156 bit 4 na 0

    (drugie piwo mi lecisz haha)



    a to już zależy od hardwaru jaki masz - w razie czego manetki nówki i kamerę LDW używkę z wtyczką mogę odsprzedać (LDW ma być funkcjonalne), jeśli nie masz wiązki to musisz dosztukować, w proxi LDW pododawać.
    Ok to wpadnę z kilkoma browarkami i z buteleczką własnej produkcji a jestem stosunkowo często w Twoich rejonach więc myślę że niedługo się będziemy widziec

    A o co chodzi z tymi bitami bo ja to w tym programie to widzę tylko opcje na zasadzie włącz/wyłącz.

  8. #148
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    OK, zgadamy się, tylko czas znaleźć to już gorzej.

    Więcej to po naciśnięciu prawy Alt + C, ale trzeba wiedzieć co i ja zmieniać, kiedy zadziała, jaki hardware potrzebny, jakie wersje firmwarów jakie zależności - generalnie trochę szara strefa bo wiele rzeczy empirycznie się dochodzi i pełnej wiedzy nie ma
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #149
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Stelvio
    Postów
    9

    Domyślnie

    Witam. Kojarzy ktoś z Was może co to za element zaznaczony na zdjęciu? To może być radar ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RADAR.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	88.4 KB
ID:	280459

  10. #150
    Użytkownik Świeżak Avatar shpuncik
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    145 Boxer; 145 JTD Edizione Sportiva
    Postów
    226

    Domyślnie

    Cytat Napisał emsaj Zobacz post
    Witam. Kojarzy ktoś z Was może co to za element zaznaczony na zdjęciu? To może być radar ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RADAR.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	88.4 KB
ID:	280459
    tak, to radar.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Dołożenie LSD
    Utworzone przez deadswine w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 13:25
  2. Dołożenie multifunkcji w FL-u
    Utworzone przez Woda83 w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 21:23
  3. [Giulietta] Dołożenie NAVI co i jak...
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 21:51
  4. Dołożenie nawigacjiq
    Utworzone przez master007 w dziale 147
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 16:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory