Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Temat: Rozważam zakup Bussines line (200KM) - warto?

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał zabekmj23 Zobacz post
    Zibi33
    Ja jechałem po kolor Imola wersja Executive ale był gorzej wyposażony niż ten b-tech a były dwa czerwony i niebieski.
    Zdecydowałem się na czerwony po czym jak wróciliśmy do salonu okazało się ze sprzedany i został rodzynek niebieski ale nie żałuje na zywo ten kolor jest swietny.
    Felgi są rzeczą dyskusyjna ale mnie akurat nie wadza tutaj.
    Spalanie średnie 9.8l powrót ekspresówka do 140km/h (ok 200km) i później boczne ok 100 km/h (ok 100km) Spalanie pozytywnie mnie zaskakuje.
    Zdecydowanie niebieski, bez dwóch zdań, ja wiem że czerwony to taki topowy kolor AR, ale ten niebieski, to jest, że ach......ja w salonie gdzie testowałem te auta (bo szczerze mówiąc wiedziałem że taka marka istnieje, ale zielonego pojęcia nie mialem co to za samochody są....) było wlasnie takie niebieskie.....ale niestety w wyzszej wersji o jakies 30K PLN wiecej, stad zostalem przy wersji SUPER , w domu szukalem w ramach NocyCudów jeszcze gdzies w Polsce takiego koloru, ale był w wersajch droższych....no cóż...miałem mieć Tiguana bedzie Stelvio ) co do spalania, to Tiguan 2.0 190KM w beznysnie też żłopie, chyba jedynie male silniki 1,4 czy 1,5 TSI są mnie żarte, ale oprocz jazdy codziennej - fajnie poczuc że sie jedziemy, czyms, co sie wyrywa i musimy studzić te zamiary niż trzymac pedal w podlodze i liczyc że za 10 sek. auto nabierze predkosci )

    co do felg to jak najbardziej moje subiektywne zdanie, i nie chcialem w zaden spsob ciebie urazic, ja bardziej preferuje klasykę, ale ten kolot niebieski....to ci zazdroszcze, bardzo.....

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał zabekmj23 Zobacz post
    No to ja się pochwale że w sobotę odebrałem swoje Stelvio 2019 B-tech 280
    Po powrocie do marki po 7 latach (obcowania z Volvo), Alfa od razu się przywitała błędem układu wydechowego następnie, check engin i to po 8 km od wyjechania z salonu ;p
    Telefon do salonu i i rozwiązanie że GPF dostał temperatury i się wypala czy coś odpiąć klemę aku. w bagażniku i zresetować
    Po ponownym odpaleniu choinka ale bez check engin wiec przejchalem ze 20 km i stanąłem na kawie myśląc ze jak po 25 kilometrach mam więcej choinek niż w Volvo przez 7 lat to będzie to burzliwy powrót.
    Ponowne odpalenie i czysto i pięknie dojechałem do domu 340km i banan na twarzy. Oj brakowało mi tego uczucia.W Volvo było zwyczajnie, poprawnie a w Stelvio... no sami wiecie jak... wyjątkowo
    Musze założyć temat
    Załącznik 270876
    Rzecz gustu ale pierwsze co pomyślałem otwierając Twoją fotkę - świetnie się prezentuje z tymi felgami! to tak w odniesieniu do komentarza kolegi sprzed kilku postów.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Od siebie dodam tylko że nigdy nie sądziłem że zakocham się w Alfie i to do tego stopnie że szukając obecnie samochodu dla swojej lepszej połowy , przetestowaliśmy praktycznie całą konkurencję , nie , nie będę krytykował innych marek , powiem tylko że oboje zadecydowaliśmy że czekamy na Tonale i mamy nadzieję że się wreszcie doczekamy i że będzie warto jak w przypadku Stelvio.

  4. #24
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    powiem tylko że oboje zadecydowaliśmy że czekamy na Tonale
    W zupełności Cię rozumiem, to naprawdę fajne i inne samochody, tylko właśnie gama modelowa mam nadzieję, że się powiększy no i Wam, sobie, a przede wszystkim Alfie życzę, żeby nie trzeba było bardzo długo czekać na to Tonale...

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    Od siebie dodam tylko że nigdy nie sądziłem że zakocham się w Alfie i to do tego stopnie że szukając obecnie samochodu dla swojej lepszej połowy , przetestowaliśmy praktycznie całą konkurencję , nie , nie będę krytykował innych marek , powiem tylko że oboje zadecydowaliśmy że czekamy na Tonale i mamy nadzieję że się wreszcie doczekamy i że będzie warto jak w przypadku Stelvio.
    Wg. ostatnich doniesień prssowych, Tonale nie pojawi się wcześniej niż I połowa 2022...

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Muszę przyznać Luke77 że mnie zmartwiłeś . Mam nadzieję że jednak w Alfie wcześniej się ogarną , jęśli nie to pozostanie na placu boju Jeep.

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał izan10 Zobacz post
    Mam nadzieję że jednak w Alfie wcześniej się ogarną
    AR jeżeli coś planuje, to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, zrobi to później niż wcześniej - więc na wcześniejszą premierę Tonale bym nie liczył, a raczej nastawiał się na bardziej odległe terminy.

    Też oczekiwałbym ze strony AR jakiegoś miejskiego pojazdu, pasującego jako drugi w w garażu, ale puki co... "pomarzyć, ludzka rzecz"

  8. #28
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    podobnie jak odwołano zaprzestanie produkcji Giulietty. Tonale miała być produkowana ne tej linii ale jak widać może za 2-3 lata.

  9. #29
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja wiem, że to nie ten wątek, ale tak na gorąco. Przecież w wielu gazetach pod koniec 2019 roku, Tonale było wśród najciekawszych premier Genewy 2020, a teraz najwcześniej 2022, o ch... chodzi?

    https://www.caranddriver.com/alfa-romeo/tonale
    https://www.motorauthority.com/news/...taycan-is-made

    W miarę aktualne artykuły mówią o II połowie 2021 roku, że produkcję będzie realizował zakład w Pomigliano
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 30-06-2020 o 14:18

  10. #30
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    podobnie jak odwołano zaprzestanie produkcji Giulietty. Tonale miała być produkowana ne tej linii ale jak widać może za 2-3 lata.
    To zupelna nieprawda, że Giulietta miała być produkowana na tej samej linii. Obecnie wszystkie alfy w tym Giulietta produkowane są w Cassino, a Tonale będzie produkowane pod Neapolem w Pomigliano.
    Poniższy artykuł potwierdza, że już na początku roku zaczęła się budowa nowych linii produkcyjnych pod Tonale.
    https://napoli.repubblica.it/cronaca...ano-249536569/

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Zakup używanej Giulietty 2.0 jtd warto?
    Utworzone przez kex w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-07-2017, 22:42
  2. Zakup AR 147, warto?
    Utworzone przez Karolcia13 w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-07-2015, 20:21
  3. [159] Zakup 159 do 20 tyś czy warto?
    Utworzone przez zadra66 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 01-08-2014, 22:56
  4. Zakup 146 1,6 boxer, czy warto?
    Utworzone przez Alver w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-08-2013, 20:44
  5. zakup 166 warto????????
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 19:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory