Strona 42 z 69 PierwszyPierwszy ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #411
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Ja się zastanawiam nad inną rzeczą - czy ulter na otwartych klapach (i N grupowy środkowy Ragazzona w sumie też) to nie jest troche przerost formy nad treścią?)
    Nie zastanawiaj się tylko posłuchaj, jest w necie demo, są autka już zrobione. Z V6 czy V8 dźwięk nie ma nic wspólnego więc z amg nikt nie pomyli. Moim skromnym zdaniem nawet na otwartych jest średnio głośno ale wystarczająco. Dźwięk bardziej metaliczny. Parę osób już mnie pytało czy tam 6 cylindrów mam..

  2. #412
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    W temacie na razie cisza, więc może lekki offtopic. Interesował się ktoś w swojej księgowości jak ma się wydech do kosztów samochodu? Jest sens to księgować czy lepiej sobie nie zawracać głowy?

  3. #413
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    O ile mi wiadomo, możesz zaksięgować jako części zamienne

  4. #414
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    W temacie na razie cisza, więc może lekki offtopic. Interesował się ktoś w swojej księgowości jak ma się wydech do kosztów samochodu? Jest sens to księgować czy lepiej sobie nie zawracać głowy?
    wydech sie moze uszkodzic np przy parkowaniu gdzies gdzie cos wystaje a z ac nie chcesz naprawiac bo znizki leca - taki scenariusz możliwy. moze tez masz klientow snobistycznych pustakow wg ktorych musiales ciut sie zrehabilitowac bo wysmiali slabo brzmiacy stockowy wydech i musiales go zmienic. duzo tego typu wymowek mozna na szybko wygenerowac.

    jakby mieli sie do takich rzeczy dowalac to za chwike us moglby powiedziec szyberdachu czy większych felg tez nie mozna odliczyc z zakupu nowego auta bo nie sluzy zapewnieniu przychodu. i tak us jest do przodu bo wezmie cały vat/pit od sprzedawcy a ty odliczysz tylko czesc a potem przy odsprzedazy auta oddasz znow całość. tylko w pl tego typu logika
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #415
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Ja wrzuciłem w koszty. Część jak każda inna.

  6. #416
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Ja też, księgowa tylko potwierdzila że no problem

  7. #417
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    bede na weekend swoja giulia w Krakowie, moze ktos jest z okolic kto ma zalozony sportowy wypird, chcialbym za zywo posluchac

  8. #418
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    bede na weekend swoja giulia w Krakowie, moze ktos jest z okolic kto ma zalozony sportowy wypird, chcialbym za zywo posluchac
    Sam być się chętnie podpiął pod takie spotkanie i posłuchał

  9. #419
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Gdyby był ktoś z Was chętny na zakup używanego (ok. 7tys.km) tłumika + przejściówka: http://www.ragazzon.pl/p/1178/1319/t...o-katalog.html
    Proszę o kontakt przez PW.

  10. #420
    Użytkownik Świeżak Avatar Tomd
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    41

    Domyślnie

    Jeśli byłby ktoś z Poznania, kto chce pochwalić się zmienionym wydechem to bym się pisał na taką prezentację. Myślę że więcej chętnych by było.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory