Strona 45 z 69 PierwszyPierwszy ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #441
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    W środku też słychać różnicę, no jest trochę głośniej, najpierw myślałem, że nawet trochę za głośno, ale tak jak kiedyś napisał kolega Kozak bodajże, po pewnym czasie znów się wydaje, że za cicho

  2. #442
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    W środku też słychać różnicę, no jest trochę głośniej, najpierw myślałem, że nawet trochę za głośno, ale tak jak kiedyś napisał kolega Kozak bodajże, po pewnym czasie znów się wydaje, że za cicho
    Wydech z czasem się trochę przedmucha i będzie głośniej

  3. #443
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Halo Poznań!
    Który dzisiaj był w Voyager Group białą Veloce z Catbackiem Ragazzona? Całkiem nieźle mruczy!

  4. #444
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia super 2.0T
    Postów
    40

    Domyślnie

    Hej, montował ktoś z Warszawy ragazzona do 2.0T, ale tylko tłumik końcowy, bez środkowego? Nie zależy mi na mocnym podbiciu dźwięku, a chcę zrobić podwójną końcówkę, bo mam supera z planowaną mapą. ASO chce za takie coś 2700 netto, to już wolę dołożyć ragazzona. I jak to wygląda w przypadku montażu przez aso (przy okazji- które aso?), bez utraty gwarancji? Oni zamawiają, czy mogę zamówić sam przez stronę ragazzon z dostawą do aso itd? Dzięki za podpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez multicamil ; 06-09-2019 o 13:03

  5. #445
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Zamów z dostawą do ASO (albo innego warsztatu, który Ci to będzie montował) - jest bardzo duży więc nie ma sensu kombinować inaczej.
    Czas realizacji przez ragazzon.pl to 3-4 tyg.
    ASO za montaż wzięło 600 - 700 zł (nie pamietam dokładnie).
    Też chciałem lekkiego podbicia i zamontowałem tylko końcowy. Teraz się zastanawiam czy cokolwiek słychać na zewnątrz, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktokolwiek się odwrócił słysząc auto. W środku jest przyjemnie, ale czuć lekki niedosyt.
    Patrząc z perspektywy czasu - Żałuję, że nie zamówiłem rezonowanego środka - różnica w cenie niewielka, a miałbym dłużej przyjemność.
    A najlepiej wydać tę kasę na Ultera czy MGM - Za tą samą cenę można mieć sterowane klapy i pełne zadowolenie. I nie trzeba wcale mieszkać blisko nich - są przedstawicielstwa w calej polsce, które to ogarną. No ale człowiek uczy się z wiekiem.

  6. #446
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał multicamil Zobacz post
    Hej, montował ktoś z Warszawy ragazzona do 2.0T, ale tylko tłumik końcowy, bez środkowego? Nie zależy mi na mocnym podbiciu dźwięku, a chcę zrobić podwójną końcówkę, bo mam supera z planowaną mapą. ASO chce za takie coś 2700 netto, to już wolę dołożyć ragazzona. I jak to wygląda w przypadku montażu przez aso (przy okazji- które aso?), bez utraty gwarancji? Oni zamawiają, czy mogę zamówić sam przez stronę ragazzon z dostawą do aso itd? Dzięki za podpowiedzi.
    Montaż to 0,5h roboty na podnośniku, jeśli masz oczywiście plastikową dokładkę zderzaka przystosowaną do podwójnej końcówki wydechu.
    Każdy serwis może zrobić coś takiego i nie ma to wpływu na gwarancję - pytałem w ASO.
    Jeśli chcesz, mogę sprzedać Ci mój używany końcowy tłumik Ragazzon.

  7. #447
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia super 2.0T
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Gwarancję na układ wydechowy stracisz tak czy inaczej, niezależnie czy tłumik ma homologację czy nie. Ten fakt sam w sobie nie jest straszny, gorzej jak w przypadku problemów np. z silnikiem będą się starali zrzucić winę na wydech i odmówić gwarancji także na inne elementy.
    Trochę mnie wystraszył drugi post w tym temacie. Na plastiki czekam, jeszcze trochę w drodze będą. W tym czasie upewnie się u Dukiewicza jak z tą gwarancją, bo co carserwis i euromobil mówi mi co innego. Napisz mi na priv cenę tego tłumika i co Cię nakłoniło do sprzedaży.

    A najlepiej wydać tę kasę na Ultera czy MGM - Za tą samą cenę można mieć sterowane klapy i pełne zadowolenie. I nie trzeba wcale mieszkać blisko nich - są przedstawicielstwa w calej polsce, które to ogarną. No ale człowiek uczy się z wiekiem.
    To też w sumie kusząca opcja, skoro już wydawać pieniądze. Moim głównym priorytetem jest tu utrzymanie gwary. Jeżeli miałbym 100% pewność, to bym się nie zastanawiał. Auto w leasingu (do wykupu), więc cokolwiek by się przez następne 2 lata skopało, wolałbym mieć gwarancję.
    Ostatnio edytowane przez multicamil ; 06-09-2019 o 13:39

  8. #448
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    przy ulterze trzeba ciac kawałek osłony żeby się zmiescil, Ragazzon pasuje plug&play
    https://www.ultersport.de/data/news/...NSTRUCTION.pdf

    Ulter jest 2.5", Ragazzon 3"

  9. #449
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    U mnie nic nie cieli przy ulterze. Tylko mocowanie troszkę nie pasowało ale parę minut i było ok. Powiedzcie mi o co chodzi znowu z tą gwarancją przy wydechu? Nie znam się więc zapytuje na co ma wpływ końcowy wydech i co ewentualnie może popsuć żeby gwarancja nie obejmowala? Kurde zaczynam się bać że może coś się upalić czy coś..
    Ostatnio edytowane przez racepool ; 07-09-2019 o 20:19

  10. #450
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Slyszalem na frzaitalia ragazzona i opcje" bez ragazzona" niezly wypird kolega od granatowej Giulii sobie zapodal z klapami, jeszcze chwila i bede zabieral sie za zamawianie Ultera, ciekawi mnie jaki bedzie efekt poniewaz mam jeszcze zapchana rure filtrem gpf ;/ pewnie i tak lepiej niz org

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory