Strona 55 z 68 PierwszyPierwszy ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 676

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #541
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    sorki, ze nie na bazarku, ale jestem jeszcze low rank.

    ma ktoś z Was moze do sprzedania używany wydech Ragazzona dla Veloce?chodzi mi o:
    - tłumik środkowy przelotowy 50.0745.80 lub z rezonatorem: 50.0744.80
    - tłumik końcowy 50.0719.60

  2. #542
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Ja bym w sumie miał końcowy w przyszłości, ale nie wiem jak to rozplanować logistycznie. Chciałbym zdjąć Ragazzona, założyć Ultera i od razu sprzedać Ragazzona tak żeby go nie musieć wozić i przechowywać. Póki co napisałem do kilku partnerów ragazzona, czy nie są zainteresowani odkupieniem ragazzona - może akurat.

  3. #543
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Ja bym w sumie miał końcowy w przyszłości, ale nie wiem jak to rozplanować logistycznie. Chciałbym zdjąć Ragazzona, założyć Ultera i od razu sprzedać Ragazzona tak żeby go nie musieć wozić i przechowywać. Póki co napisałem do kilku partnerów ragazzona, czy nie są zainteresowani odkupieniem ragazzona - może akurat.
    witam

    Czyli masz tylko axle back ragazzona tak? a co bylo nie tak z tym,ze migrujesz na Ultera? u mnie odwrotna sytuacja juz mialem zamawiac Ultera, ale przemyslalem jednak ze wole troszke dolozyc (nie miec co prawda klap) i miec bardziej rasowy dzwiek+ lepszy look z carbonowymi koncowami.
    W przypadku Ultera troszke zniecheca mnie ingerencja(minimalna ale jednak) w elektryke (nie wiem jak to bedzie sie sprawowac w przyszlosci) plus jakies tam miniminalne ciecia w plastikach, no i ze to polska firma (nie ujmujac nic naszym rodakom oczywiscie). Niby to jest pelny P&P, ale raczej rezygnuje.

    Ten koncowy masz moze z carbonowymi koncowkami?

  4. #544
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    witam

    Czyli masz tylko axle back ragazzona tak? a co bylo nie tak z tym,ze migrujesz na Ultera? u mnie odwrotna sytuacja juz mialem zamawiac Ultera, ale przemyslalem jednak ze wole troszke dolozyc (nie miec co prawda klap) i miec bardziej rasowy dzwiek+ lepszy look z carbonowymi koncowami.
    W przypadku Ultera troszke zniecheca mnie ingerencja(minimalna ale jednak) w elektryke (nie wiem jak to bedzie sie sprawowac w przyszlosci) plus jakies tam miniminalne ciecia w plastikach, no i ze to polska firma (nie ujmujac nic naszym rodakom oczywiscie). Niby to jest pelny P&P, ale raczej rezygnuje.

    Ten koncowy masz moze z carbonowymi koncowkami?
    Tak, końcowy z carbonowymi końcówkami, dokładnie: 50.0719.73

    Jest z nim wszystko w porządku. Jak na wydech bez klap to jest optymalny - głośniej niż seria, ale nie męczy w trasie.
    Jednak rozważam Ultera, żeby jednak mieć klapy, czyli głośniej na otwartych, ale ciszej na zamkniętych.
    Też mnie zniechęca to o czym napisałeś, dlatego jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji

    Natomiast jeśli chodzi o wygląd, to moim zdaniem wygrywa Ulter. Ragazzon ma tylko jeden rozmiar końcówek 90mm - większe niż ten wewnętrzny wkład w serii, ale mniejsze niż to ozdobne wykończenie w serii, więc w plastiku posotaje dziura. W ulterze wybierasz sobie rozmiar, co prawda max to 100mm, więc niewiele więcej, ale zawsze coś i np, takie wykończenie podoba mi się bardziej: https://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/432


    Jeszcze nie migruje, dopiero rozpoznaje temat

  5. #545
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Tak, końcowy z carbonowymi końcówkami, dokładnie: 50.0719.73

    Jest z nim wszystko w porządku. Jak na wydech bez klap to jest optymalny - głośniej niż seria, ale nie męczy w trasie.
    Jednak rozważam Ultera, żeby jednak mieć klapy, czyli głośniej na otwartych, ale ciszej na zamkniętych.
    Też mnie zniechęca to o czym napisałeś, dlatego jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji

    Natomiast jeśli chodzi o wygląd, to moim zdaniem wygrywa Ulter. Ragazzon ma tylko jeden rozmiar końcówek 90mm - większe niż ten wewnętrzny wkład w serii, ale mniejsze niż to ozdobne wykończenie w serii, więc w plastiku posotaje dziura. W ulterze wybierasz sobie rozmiar, co prawda max to 100mm, więc niewiele więcej, ale zawsze coś i np, takie wykończenie podoba mi się bardziej: https://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/432


    Jeszcze nie migruje, dopiero rozpoznaje temat
    ok, to właśnie ten model 50.0719.73 mam dokładnie upatrzony, ale ciezko ostatnio u nich z dostawami i nie potrafia okreslic kiedy bedzie: mnie kusi dodanie od razu opcji przelotu srodkowego. Ulter moze faktycznie wiekszy rozmiar koncowek i mozna cos a'la karbon dolozyc - zle to nie wyglada na tym zdjeciu co wyslales.
    Jest jeszcze Inoxcar oni maja 102mm, wiec pewnie ledwo wchodzi w dyfuzor bez ciecia na styk za duzo tego wszystkiego, to jakbys migrowal to daj znac, moze na poczatek sprawdzilbym jak jest z samym koncowym

  6. #546
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Jak ktoś korzysta z auta obecnie na co dzień to niech zmierzy te zewnętrzne ozdobne osłony wydechu. Ja nie pamietam dokładnie, ale wydaje mi się, ze otwór ma 120-140mm na pewno. Oczywiście trzeba uważać żeby aftermarketowy wydech nie stopił dyfuzora

  7. #547
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    100mm końcówka w wchodzi na styk. Jest może 3mm zapasu na około.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #548
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Update.
    Seria vs raga
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	B9EBE159-165F-427E-9420-40965F754703.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	68.5 KB
ID:	267555
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2ABB38B7-D96D-471B-84D4-542E35D4DF41.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	85.4 KB
ID:	267556
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8CDD18D7-9EE0-4CCD-9AF8-16CE5E75515E.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	70.5 KB
ID:	267557

  9. #549
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Tu macie końcówki 100mm.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #550
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    To i ja wrzucę swój Ragazzon. [MENTION=82875]gruby19[/MENTION] - ja te końcówki minimalnie bardziej schowałem. Imo wyglada zgrabniej:




Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory