Strona 41 z 69 PierwszyPierwszy ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #401
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    Chyba niedługo czas znowu rozbić skarbonkę. Godzinka drogi z Krakowa, a na czas montażu wypad z plecakiem na szlak.
    Może jak pojedziemy razem to się dogadamy na lepszą cenę

  2. #402
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    Mam tego ultera i jestem mega zadowolony. Klapy nie zamknąłem od pierwszego dnia.. Nawet roczny synek lepiej śpi jak burczy:-)
    jak jezdze z synkiem to tez na otwartych, tylko jak z zona to zamykam, raz ze do dzisiaj nie chwalilem sie (nie zrozumie jak mozna wydac na wydech kase) a dwa ze ona lubi komfort w aucie i ogolnie i tak narzeka na jazde ze mna (ze za dynamicznie jezdze), wiec wydech tylko by generowal zamiast milego brzmienia wiecej gadania zony
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #403
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    A jak wygląda przełączanie - jakiś guziczek na kabelku ukryty w schowku?

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Może jak pojedziemy razem to się dogadamy na lepszą cenę
    może się uda, skoro gość z Gdańska na allegro zszedł prawie 5 stówek
    Ostatnio edytowane przez Prosper ; 17-07-2019 o 10:05

  4. #404
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    A jak wygląda przełączanie - jakiś guziczek na kabelku ukryty w schowku?
    ja mam pilota 2 przyciski, czarny, zgrabny, plaska powierzchnia plecow pilota. najpierw go podkleilem sobie pod fotelem za plastikiem w lewym dolnym rogu siedziska, tyle ze tam jest wklesla powierzchnia po kilku miesiacach odpadl. spadl tak fajnie ze przykleil sie na tej tasmie do tapicerki w fajnym miejscu, troche go poprawilem jeszcze i tak mi pasuje

    ja bylem ich krolikiem doswiadczalnym, dlatego na nie wiem czy wersje finalne piloty itp sie nie roznia, na pewno tlumik ciut sie rozni (jedna klapa, ja mam 2 sterowane razem i dwie te puszki wieksze). slyszalem werjse z 1 klapa na postoju i nie zauwazylem roznicy wg mojej (na spocie miesiac temu odpalalismy zaraz obok siebie).


    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    może się uda, skoro gość z Gdańska na allegro zszedł prawie 5 stówek
    nie wiem jak to jest, ale ceny na stronie zawsze maja wyzsze, na allegro ich dystrybutorzy maja taniej (a przeciez na tym zarabiaja), a wiem tez ze jak koledzy z Bielska jezdzili do nich na montaz (np Giulietty) to tez placili jakby ta cene lepsza. Nie zaszkodzi zadzwonic i zapytac. Montaz robia w Bystrej zaraz obok Bielska, zeby ktos z Was nie pojechal do Wegierskiej Gorki gdzie maja zaklad produkcyjny
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 17-07-2019 o 10:37
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #405
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    U mnie pilot ma 4 przyciski. Otw zamk i częściowo Otw i zamk. Schowany gdzieś, radio wypiete, na serwis zamknę. PS żona miała pretensje że 300km a wydech jak w 1.9tdi więc teraz mega zadowolona

  6. #406
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    U mnie pilot ma 4 przyciski. Otw zamk i częściowo Otw i zamk.
    Może w dalekiej przyszłości dorzucą płynne sterowanie, a najlepiej przez BT i ragazzon ogłosi upadłość ; )

    Jeszcze trochę szczęśliwych nabywców się tu ujawni i trzeba będzie zmienić tytuł wątku ; )

  7. #407
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No w sumie tak jak czytam to szkoda że wtedy kiedy kupowałem to nie był ulter dostępny. Można było poczekać ale sami wiecie jak się nie chce czekać. Pytanie do posiadaczy. Porównywał ktoś jak to wygląda akustycznie w porównaniu Ragazzon vs Ulter na otwartych klapach?

  8. #408
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam nad inną rzeczą - czy ulter na otwartych klapach (i N grupowy środkowy Ragazzona w sumie też) to nie jest troche przerost formy nad treścią?
    Tzn wiadomo - Veloce jest autem bardziej sportowym niż podstawowa Giulia i tak też powinna brzmieć, czyli głośniej niż przeciętne auta na ulicy. Ale przecież nie jest to 500 konne AMG, które ryczy jak wściekłe z kilometra i wszyscy odwracają głowy. Żeby nie było jak z właścicielami Hondy - Słyszysz ryk otwartego ultera, odwracasz głowę a tam Giulia Business i myślisz sobie "co za wiejski tuning".
    Moim zdaniem taki efekt do niej nie pasuje.
    Moim zdaniem różnica w dźwięku między Veloce a QV powinna być taka jak między S3 a RS3 czy, między A35 a A45, między C43 a C63, czyli głośniej niż stock, ale bez przesady - subtelniej.
    Od dwóch tygodni mam końcowy Ragazzona i w środku jest super - czasem buczy, czasem warczy a na niskich obrotach cichutko jak w stocku. Tylko w środku pewnie podbicie z głośników potęguje pozytywne odczucia. Niestety nie mam pojęcia jak brzmi na zewnątrz pod obciążeniem i nie bardzo mam jak to sprawdzić, bo musiałbym oddać komuś auto i stanąć z boku a chyba nikt tego nie lubi

  9. #409
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Tylko ze ragazzon środkowy ma 3", a ulter chyba 2,5.
    Środkowy ragazzon plus otwarta klapa będzie głośno, na zamkniętej nie wiele się będzie roznilo jak na stockowym środkowym.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #410
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Ja się zastanawiam nad inną rzeczą - czy ulter na otwartych klapach (i N grupowy środkowy Ragazzona w sumie też) to nie jest troche przerost formy nad treścią?
    Tzn wiadomo - Veloce jest autem bardziej sportowym niż podstawowa Giulia i tak też powinna brzmieć, czyli głośniej niż przeciętne auta na ulicy. Ale przecież nie jest to 500 konne AMG, które ryczy jak wściekłe z kilometra i wszyscy odwracają głowy. Żeby nie było jak z właścicielami Hondy - Słyszysz ryk otwartego ultera, odwracasz głowę a tam Giulia Business i myślisz sobie "co za wiejski tuning".
    Moim zdaniem taki efekt do niej nie pasuje.
    Moim zdaniem różnica w dźwięku między Veloce a QV powinna być taka jak między S3 a RS3 czy, między A35 a A45, między C43 a C63, czyli głośniej niż stock, ale bez przesady - subtelniej.
    Od dwóch tygodni mam końcowy Ragazzona i w środku jest super - czasem buczy, czasem warczy a na niskich obrotach cichutko jak w stocku. Tylko w środku pewnie podbicie z głośników potęguje pozytywne odczucia. Niestety nie mam pojęcia jak brzmi na zewnątrz pod obciążeniem i nie bardzo mam jak to sprawdzić, bo musiałbym oddać komuś auto i stanąć z boku a chyba nikt tego nie lubi
    pisalem juz wiele razy, Ulter na otwartych klapach nie ryczy, jest po prostu glosniejszy i fajniejszy niz tlumiki w wiekszosci aut, akurat odpowiedni do 2.0T - jak ulal do Veloce pasuje i nikt na pewno nie pomysli o wiejskim tuningu. Do AMG sie nie zbliza z glosnoscia (ani tez do Hond 1.4 z pelnym przelotem na 3" rurze jakich pelno po wiejskim tuningu).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory