Strona 49 z 69 PierwszyPierwszy ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #481
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    ja mam full ragazzon (czyli końcowy + środkowy z rezonatorem) i na N właściwie nie strzela z wydechu przy zmianie biegów, na D przy przeciągnięciu do odcinki strzał jest podobny do AMG A45. (ale tylko do odcinki + zmiana biegu i dalszy ogień). w przeciwnym wypadku brak strzału.

  2. #482
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    j( środkowy z rezonatorem) .
    No własnie

  3. #483
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Najlepiej strzela w d i na manualu, ale warunek, przy zmianie biegu gaz musi być w podłodze.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  4. #484
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    BRAVO T-JET 150KM
    Postów
    30

    Domyślnie

    Jak nie strzela jak strzela ! tu jest środkowy N grupa (przelot) i końcowy Ragazzon
    https://www.youtube.com/watch?v=-otCSAmbcfQ

  5. #485
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    https://youtu.be/0BBam6L08l8

    Tak sobie strzela [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #486
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Najs...
    Ja chciałbym teraz wymienić końcowy Ragazzona, na ultera z klapami + środek N grupa (albo homologowany), ale odstrasza mnie logistyka... Nie mam gdzie chować tych kominów, bo mieszkam w bloku, szukanie klienta nawet po kosztach zajmie trochę czasu a i przy wysyłce nie jest to najłatwiejszy rozmiar. Zrobiłbym to tylko gdyby zakład montażowy zabrał ode mnie stare graty.

  7. #487
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    no to rzeczywiscie problem.. nie masz piwnicy / komórki lokatorskiej? to nie zajmuje aż tyle miejsca, można ladnie owinac folia i polozyc gdzies w rogu, raczej nie warto tego sprzedawac oddzielnie lepiej dodac pozniej do samochodu przy sprzedazy bo moze nowy wlasciciel bedzie chcial miec cichy seryjny wydech, zawsze dodanie oryginalych elementow jest dodakowa zacheta dla kupujacego

  8. #488
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    no to rzeczywiscie problem.. nie masz piwnicy / komórki lokatorskiej? to nie zajmuje aż tyle miejsca, można ladnie owinac folia i polozyc gdzies w rogu, raczej nie warto tego sprzedawac oddzielnie lepiej dodac pozniej do samochodu przy sprzedazy bo moze nowy wlasciciel bedzie chcial miec cichy seryjny wydech, zawsze dodanie oryginalych elementow jest dodakowa zacheta dla kupujacego
    Lepiej założyć ori przed sprzedażą, a ten dodać jako opcje extra płatna [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  9. #489
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    no to rzeczywiscie problem.. nie masz piwnicy / komórki lokatorskiej? to nie zajmuje aż tyle miejsca, można ladnie owinac folia i polozyc gdzies w rogu
    Piwnica w bloku odpada - każdy może tam wejść i go zabrać.
    Obecnie fabryczny wydech trzymam u rodziców w piwnicy, ale wtedy muszę go wieźć 100km, co też nie jest prosto. Ostatnio wziąłem TrafiCargo spod ikei i poszło gładko, ale niechcialbym tego powtarzać, a im zabierać więcej miejsca


    Cytat Napisał method Zobacz post
    raczej nie warto tego sprzedawac oddzielnie lepiej dodac pozniej do samochodu przy sprzedazy bo moze nowy wlasciciel bedzie chcial miec cichy seryjny wydech, zawsze dodanie oryginalych elementow jest dodakowa zacheta dla kupujacego
    Ciekawe jak dorzucisz komuś wydech do samochodu?
    Mam wrażenie, że do Giulii nie wejdzie nawet drugi komplet kół, a co dopiero mówić o 2 metrowym pogiętym kominie z wielką puchą na końcu.
    Można po prostu dosłać go kurierem po zakupie ale to ten sam problem co przy sprzedaży.

  10. #490
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Ciekawe jak dorzucisz komuś wydech do samochodu?
    Mam wrażenie, że do Giulii nie wejdzie nawet drugi komplet kół, a co dopiero mówić o 2 metrowym pogiętym kominie z wielką puchą na końcu.
    Można po prostu dosłać go kurierem po zakupie ale to ten sam problem co przy sprzedaży.
    Jak sa skladane siedzenia to normalnie, sprzedawalem Giuliette 3 tyg. temu, kupujący zabrał razem z samochodem oryginalny wydech koncowy, dopwnpipe z katem, rure wydechu srodowego, komplet oryginalnego zawieszenia (sprezyny + amory), 4 kola zimowe + 2 zapasowe opony letnie

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory