Strona 60 z 69 PierwszyPierwszy ... 105051525354555657585960616263646566676869 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #591
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Ja wyciszalem bagażnik. Jest może ciut lepiej a może to efekt placebo. Generalnie na trasy jest słabo. Przejechałem już 50k km i dalej mi przeszkadza. Jeśli to kwestia środkowego to chętnie bym wrócił do oem jeżeli to kwestia końcowego to już trudno. Generalnie moja opinia: jeżeli dużo jeździcie na autostradzie z prędkościami powyżej 150 km/h to odradzam. Na miasto super. Jakbym mógł cofnąć czas to nie zdecydowałbym się.

  2. #592
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    Ja wyciszalem bagażnik. Jest może ciut lepiej a może to efekt placebo. Generalnie na trasy jest słabo. Przejechałem już 50k km i dalej mi przeszkadza. Jeśli to kwestia środkowego to chętnie bym wrócił do oem jeżeli to kwestia końcowego to już trudno. Generalnie moja opinia: jeżeli dużo jeździcie na autostradzie z prędkościami powyżej 150 km/h to odradzam. Na miasto super. Jakbym mógł cofnąć czas to nie zdecydowałbym się.

    niedobrze, jak zdecydowales sie na wyciszenie bagaznika to musialo byc kiepsko ;/ ja trasy to z reguly bede robil max 2x 160km raz na miesiac - moze nie bedzie az tak zle, no i licze ze moze ten (nieszczęsny poniekad) GPF jakos wplynie, choc jak to koncowy tlumik robi 'zamęt' to nie wiem czy to będzie miało jakiś wpływ

  3. #593
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Niezdecydowanym jeszcze raz polecę naszego rodzimego Ultera. Miałem końcowy Ragazzona i teraz mam Ultera z klapami. Ulter jest tańszy, lepiej brzmi, nie buczy w żadnym zakresie obrotów (Ragazzon u mnie buczał przy niskich obrotach, ok. 2tys.), a jak jedziemy w trasę, to wyciszamy - polega to obecnie na tym, że spaliny wydostają się tylko jedną rurą (w prototypie było inaczej).

  4. #594
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Jak jedna? To lewa jest np. Z komorowego a prawa to przelot?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  5. #595
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Niezdecydowanym jeszcze raz polecę naszego rodzimego Ultera. Miałem końcowy Ragazzona i teraz mam Ultera z klapami. Ulter jest tańszy, lepiej brzmi, nie buczy w żadnym zakresie obrotów (Ragazzon u mnie buczał przy niskich obrotach, ok. 2tys.), a jak jedziemy w trasę, to wyciszamy - polega to obecnie na tym, że spaliny wydostają się tylko jedną rurą (w prototypie było inaczej).
    Tak wyglądał twój czy to zdjęcie prototypu? https://shop.alfisti.net/images/prod...ges/9609_1.jpg

  6. #596
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Kurczę, nie wiem [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] ma prototyp u siebie, u niego po zamknięciu spaliny lecą dwoma rurami, u mnie w wersji produkcyjnej jest już bardziej ekonomicznie, po zamknięciu jedna rura. Zerknę pod auto w wolnej chwili i porównam ze zdjęciem.

  7. #597
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ale u mnie są 2 zawory, za samo radio + zawory + piloty podobno bez marży policzyli prawie 1.1k, taki dwuzaworowy produkcyjny by kosztował inne pieniądze zapewne. fotki wklejałem wydechu, jest symetryczny. radio inne - większe w alu anodowanej obudowie. ale nie mam częściowego przymykania klap, tylko otwórz/zamknij.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #598
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Może ja mam częściowe przymykanie, a o tym nie wiem?
    W sumie na pilocie mam 4 przyciski.

  9. #599
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no tak, masz częsciowe, ale któreś przyciski w Twoim są od całkowitego otwarcia/zamknięcia, a inne przymykasz lub trochę otwierasz. mój pilot ma tylko 2 przyciski
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #600
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    https://ulter.com.pl/data/news/attac...R%20Giulia.pdf

    Tutaj masz pokazany pilot z jego ustawieniami.

    Ale my znowu o Ulterze a to temat Ragazzona

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory