Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Temat: Giulia - opcje must have, przydatne i nieprzydatne

  1. #51
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Problem był w 2017
    Teraz raczej się nie zdarza
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    jeszcze nie alfa
    Postów
    6

    Domyślnie

    Czy ktoś się orientuje, czy jest inna możliwość dodania do Super ze sportowymi fotelami (788) deski rozdzielczej obszytej skórą (4H0) niż wzięcie pakietu Sport Interior Plus (19Y)? Wiem, że jest w Luxury, ale wtedy odpadają sportowe fotele. A w B-Tech jest jakakolwiek możliwość wzięcia sportowych foteli i deski rozdzielczej obszytej skórą? Bo tam nie widzę nawet opcji wzięcia Sport Interior Plus.

  3. #53
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Jak zjedziesz na dół okna konfiguracji po prawej stronie, to ostatnią pozycją nad zakładką OPCJE WYPOSAŻENIA, będzie opcja "Deska rozdzielcza obszyta skórą - 3 000 zł"

    Jeżeli planujesz zakup wersji SUPER z kilkoma dodatkami i zależy Ci na sportowych fotelach to przelicz sobie wersję EXECUTIVE w której większość opcji jest w cenie podstawowej i w ostatecznym rozliczeniu może wyjść taniej niż SUPER z dodatkowym doposażeniem.

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Jak zjedziesz na dół okna konfiguracji po prawej stronie, to ostatnią pozycją nad zakładką OPCJE WYPOSAŻENIA, będzie opcja "Deska rozdzielcza obszyta skórą - 3 000 zł"

    Jeżeli planujesz zakup wersji SUPER z kilkoma dodatkami i zależy Ci na sportowych fotelach to przelicz sobie wersję EXECUTIVE w której większość opcji jest w cenie podstawowej i w ostatecznym rozliczeniu może wyjść taniej niż SUPER z dodatkowym doposażeniem.
    W Stelvio jest. W Giuli nie ma. Do Giuli Super (wg. cennika) możliwe jest tyko przez pakiety, które wymieniłeś @Q2. W B-Tech cennik zaznacza, że jest dostępne w pakiecie, ale cennik nie podaje pakietu dla B-Tech, który miałby to jako opcję hahaha

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Jak zjedziesz na dół okna konfiguracji po prawej stronie, to ostatnią pozycją nad zakładką OPCJE WYPOSAŻENIA, będzie opcja "Deska rozdzielcza obszyta skórą - 3 000 zł"

    Jeżeli planujesz zakup wersji SUPER z kilkoma dodatkami i zależy Ci na sportowych fotelach to przelicz sobie wersję EXECUTIVE w której większość opcji jest w cenie podstawowej i w ostatecznym rozliczeniu może wyjść taniej niż SUPER z dodatkowym doposażeniem.
    tylko (przynajmniej w giulii) zeby wziac deske skorzana to trzeba brac audio hk a zeby to wziac to trzeba brac pakiet convinience czyli jakies prawie 9k wydac najpierw zeby moc wydac kolejne 4k.

  6. #56
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    W Stelvio jest. W Giuli nie ma. Do Giuli Super (wg. cennika) możliwe jest tyko przez pakiety, które wymieniłeś @Q2. W B-Tech cennik zaznacza, że jest dostępne w pakiecie, ale cennik nie podaje pakietu dla B-Tech, który miałby to jako opcję hahaha
    Masz rację, ja śledzę konfigurator Stelvio i w tym modelu można dobrać deskę obszytą skórą bez dodatkowych pakietów.

    - - - Updated - - -

    A co sądzicie o opcji "brak napisu wersji" i "brak napisu z pokrywy bagażnika" tzn. brali byście ze standardowymi napisami czy woleli czystą pokrywę bagażnika bez napisu wersji i modelu?

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    jeszcze nie alfa
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tylko (przynajmniej w giulii) zeby wziac deske skorzana to trzeba brac audio hk a zeby to wziac to trzeba brac pakiet convinience czyli jakies prawie 9k wydac najpierw zeby moc wydac kolejne 4k.
    No właśnie to mnie zadziwia, bo patrząc w EPER nie widzę, żeby jakaś opcja wymagała jednocześnie obszycia skórą i głośników HK. Luxury nie wymaga głośników HK, a ma skórzaną deskę. I przede wszystkim nie jestem w stanie znalaźć w EPER tych skórzanych elementów na panelach wewnętrznych drzwi - znalazłem elementy deski rozdzielczej, znalazłem elementy na tunelu środkowym, ale na drzwiach nie mogę znaleźć.

  8. #58
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    A co sądzicie o opcji "brak napisu wersji" i "brak napisu z pokrywy bagażnika" tzn. brali byście ze standardowymi napisami czy woleli czystą pokrywę bagażnika bez napisu wersji i modelu?
    Ja mam właśnie taką klapę, dla mnie wygląda lepiej, ale to kwestia gustu

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    W B-Tech czarny napis Giulia pasuje mi bardzo, więc ja bym sobie nie odjął pewnie. Z drugiej strony kiedy nie ma po drugiej stronie Q2/Q4 to jest jakoś zaburzony balans i przy braku napisu i tylko logo AR na środku jest równie ciekawie.

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Q​2 Zobacz post
    No właśnie to mnie zadziwia, bo patrząc w EPER nie widzę, żeby jakaś opcja wymagała jednocześnie obszycia skórą i głośników HK. Luxury nie wymaga głośników HK, a ma skórzaną deskę. I przede wszystkim nie jestem w stanie znalaźć w EPER tych skórzanych elementów na panelach wewnętrznych drzwi - znalazłem elementy deski rozdzielczej, znalazłem elementy na tunelu środkowym, ale na drzwiach nie mogę znaleźć.
    ePer nic nie pokazuje powiązań, tylko jaki komponent wiąże się z jaką(imi) opcjami - chodzi o zakupy części zamiennych itp a nie zakup/konfigurację auta. te wymuszenia wynikają pewnie z tego że nie chciało im się wprowadzać opcji boczków obszywanych i nieobszywanych bez i z dziurą/maskownicą na dodatkowy głośnik, pewnie stwierdzili że kto kupi skórę to ma kasę i większe wymagania, to i tak najpewniej brałby HK od razu (a Ci co niekoniecznie albo dopłacą za HK albo zrezygnują ze skóry, ale będzie to mały procent). tu jeszcze ich ciut rozumiem. pakiet convinience zas pewnie wymusza jakieś wiązki bardziej rozbudowane i zdecydowali że tylko one mają kable do wzmacniaczy czy dodatkowych głośników - ten pakiet jest wymagany przy każdym lepszym audio.

    może jednak dla Stelvio, ponieważ przewidywali większą ilość aut sprzedanych (moda) to stwierdzili że opłaca się robić już boczki obszywane skórą z i bez HK bo już im wyjdzie jakaś ilość.

    natomiast to czego nie kumam, to np dlaczego w Giulii nie można jak w Stelvio dopłacić za wyświetlacz 8.8" bez brania tej ich przepłaconej navi za 10k. bez sensu - totalnie nie ma taka blokada sensu bo nic w aucie się nie różni - wyświetlacz zamienia się plug and play (+1.5h roboty żeby zamontować). tak samo dlaczego nie mogę do koloru nadwozia niebieskiego brać czerwonych skór.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przydatne opinie o 156 po lifcie
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 21:14
  4. [145] Autodata i przydatne dla nas informacje :)
    Utworzone przez aquarius01 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2010, 15:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory