Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Giulia - opcje must have, przydatne i nieprzydatne

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie Giulia - opcje must have, przydatne i nieprzydatne

    Dzień dobry,

    Dzisiaj sporządziłem konfigurację dla Giulii Super z następującymi opcjami i pakietami:
    - pakiet sport biksenony 25W (zdecydowałem się na słabsze ze względu na to, że mieszkam w dużym mieście, a spryskiwacze reflektorów potrafią płatać figle nie domykając się odpowiednio)
    -vesuvio Grey
    - pakiet komfort
    - pakiet asystent kierowcy (same czujniki 3200, a z kamerą 4000, niewielka dopłata moim zdaniem)
    - łopatki (dla mnie must have)
    - zderzaki Veloce
    - hamulce powiększone (podobno bez nich niemożliwe jest zamontowanie felg 19” stylizowanych na Q. Czy to prawda?)
    -Android Auto/Apple Carplay (czy jest to potrzebne do odtwarzania muzyki z komórki, np. Spotify? Nie miałem do tej pory tego w aucie, a korzystam tylko z telefonów Apple)

    Czy waszym zdaniem jakieś opcje trzeba mieć w tym aucie? Jakie waszym zdaniem są przydatne, a za jakie nie warto dopłacać?
    Wydaje mi się, że Giulią z samymi halogenami bez ksenonow będzie trudna w odsprzedaży i niekorzystnie wyglada.
    Dla mnie pakiet convenience nie jest aż tak istotny, na dodatek jego brak zmniejsza ryzyko kradzieży „na walizkę”.
    Auto będzie garażowane w miejscu podziemnym, stąd nie ma potrzeby podgrzewania foteli i kierownicy, na dodatek jestem jedynym kierowcą i elektryczna regulacja foteli nie jest mi potrzebna.
    Co z radiem cyfrowym DAB? Warto?

    Czym różni się standardowa kierownica od skórzanej Luxury?

    Auto cennikowo wychodzi 189 450 złotych.
    Do tego aftermarketowo felgi 19” Q i gwarancja mopar na 5 lat / 75 000 km. Nie ukrywam, że mój budżet to 150-160 tysięcy i musiałbym walczyć o spory rabat. Czy i w jakich miesiącach taka cena jest możliwa?
    Słyszałem, że zamawiając auto pod koniec grudnia niektórzy dealerzy AR są bardziej skłonni do udzielania dużych rabatów na auta do produkcji, ze względu na bonusy sprzedażowe i cashbacki.
    W moim przypadku możliwe tylko kupno za gotówkę na osobę prywatną.
    Mogę jeszcze urwać z ceny 7-9 tysięcy rezygnując ze zderzaków Veloce, AA/AC i lakierowanych na czarno ramek szyb.
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 09-09-2018 o 05:54

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dzień dobry,

    Dzisiaj sporządziłem konfigurację dla Giulii Super z następującymi opcjami i pakietami:
    - pakiet sport biksenony 25W (zdecydowałem się na słabsze ze względu na to, że mieszkam w dużym mieście, a spryskiwacze reflektorów potrafią płatać figle nie domykając się odpowiednio)
    -vesuvio Grey
    - pakiet komfort
    - pakiet asystent kierowcy (same czujniki 3200, a z kamerą 4000, niewielka dopłata moim zdaniem)
    - łopatki (dla mnie must have)
    - zderzaki Veloce
    - hamulce powiększone (podobno bez nich niemożliwe jest zamontowanie felg 19” stylizowanych na Q. Czy to prawda?)
    -Android Auto/Apple Carplay (czy jest to potrzebne do odtwarzania muzyki z komórki, np. Spotify? Nie miałem do tej pory tego w aucie, a korzystam tylko z telefonów Apple)

    Czy waszym zdaniem jakieś opcje trzeba mieć w tym aucie? Jakie waszym zdaniem są przydatne, a za jakie nie warto dopłacać?
    Wydaje mi się, że Giulią z samymi halogenami bez ksenonow będzie trudna w odsprzedaży i niekorzystnie wyglada.
    Dla mnie pakiet convenience nie jest aż tak istotny, na dodatek jego brak zmniejsza ryzyko kradzieży „na walizkę”.
    Auto będzie garażowane w miejscu podziemnym, stąd nie ma potrzeby podgrzewania foteli i kierownicy, na dodatek jestem jedynym kierowcą i elektryczna regulacja foteli nie jest mi potrzebna.
    Co z radiem cyfrowym DAB? Warto?

    Czym różni się standardowa kierownica od skórzanej Luxury?

    Auto cennikowo wychodzi 189 450 złotych.
    Do tego aftermarketowo felgi 19” Q i gwarancja mopar na 5 lat / 75 000 km. Nie ukrywam, że mój budżet to 150-160 tysięcy i musiałbym walczyć o spory rabat. Czy i w jakich miesiącach taka cena jest możliwa?
    Słyszałem, że zamawiając auto pod koniec grudnia niektórzy dealerzy AR są bardziej skłonni do udzielania dużych rabatów na auta do produkcji, ze względu na bonusy sprzedażowe i cashbacki.
    W moim przypadku możliwe tylko kupno za gotówkę na osobę prywatną.
    Mogę jeszcze urwać z ceny 7-9 tysięcy rezygnując ze zderzaków Veloce, AA/AC i lakierowanych na czarno ramek szyb.
    Nie mam Guli ale Stelvio. Odnośnie zakupu to akurat bralem leasing z wyprzedaży rocznika. Auto z katalogowych ok 246k kupilem za 204.7k. Ogólnie to warto kilku dealerów pomeczyc nawet maila napisac moze któryś da korzystniejsza oferte z innych miast tez. Bo może sie okazać że owszem trzeba jechać 300km ale masz 5k mniej za to samo zwlaszcza ze nowe to nowe.. Czasem auto na placu z nawet ciut lepszym wyposażeniem moze byc dostępne od ręki za lepsza cene niz zamawiane minus taki ze nie do konca takie jak chcesz. Ja np chcialem First Edition A ich juz w 2018 nie produkowali. Nowe zamówione z podobnym zastawem po rabatach to wychodzilo ponad 230k. Wiec stwierdziłem że wole te 25k przeznaczyć na serwis opony ubezpieczenie. Moim zdaniem napewno pod koniec roku beda rabaty na rocznik 2018.. Wiec możliwe że wcześniej niż w grudniu bo teraz z.tego co.wiem to trzeba czekać na auto wiec potem juz patrzą roczników i tez mogą nie chcieć dawać rabatu. Najwyżej podeślij mi jakie opcje chcesz ja mogę podpytac jaka moj dealer dałby oferte z twoim zestawem za gotówkę zawsze to jakieś dodatkowe odniesienie A w teorii powinien mi dac dobra oferte skoro bralem juz stelvio.


    Ogólnie ja odtwarza muzykę po bluetooth nie mam android auto. Ta opcja pozwala Ci tak naprawdę wyświetlić niektore aplikacje na ekranie w samochodzie. Opcja fajna ale nie niezbędna do odtwarzania muzyki. Raczej bardziej przydatna przy wyświetlaniu mapy z Google maps z telefonu.

    Siedzenia jakie masz? Bo ja żałuję że nie mam tych z pakietu sport z pompowanymi bokami.. Moim zdaniem warto do nich dopłacić..

    Reflektory akurat mam te 35W wiec nie wiem jak te slabsze..

    Co do radia to nie wiem czy obecnie to radio DAB jest niezbędne z tego co rozumiem to bardziej przyszłościowo bo jak przejdziemy na cyfrowe to wtedy będzie konieczne wiec moze warto teraz dopłacić chociaz nie zdziwiłbym się gdyby sie okazalo ze i tak jest tylko nie aktywowane

    Hmm jak głównie po mieście to adaptacyjnego tempomatu chyba nie ma sensu on raczej na trase mi sie sie wydaje nie mam wiec nie miałem okazji to testować.

    Pakiet convienience wygodna sprawa moim zdaniem warto miec





    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Wg mnie AA/CP jest niezbędne o ile używasz nawigacji i chcesz mieć ją sensowną bez montowania telefonu na jakimś uchwycie. Wbudowana nawigacja jest beznadziejna i spokojnie można ją pominąć. Jak dla mnie AA/CP ważniejsze niż nawigacja.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Wg mnie AA/CP jest niezbędne o ile używasz nawigacji i chcesz mieć ją sensowną bez montowania telefonu na jakimś uchwycie. Wbudowana nawigacja jest beznadziejna i spokojnie można ją pominąć. Jak dla mnie AA/CP ważniejsze niż nawigacja.
    popieram.

    + siedzenia sportowe

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    W pełni zgadzam się z poprzednikami co do Android Auto/Apple Carplay - bierz, za tą cenę warto. W mojej bardzo mi tej opcji brakuje, muszę się pałować z google mapsami na telefonie.

    Radio cyfrowe - jak lubisz słuchać radia to bym brał.

    Zderzaki Veloce - nie wiem czy to mus dla Ciebie, ja na początku też tak zakładałem jednak normalne na żywo też robią mega robotę. Mają coś w sobie.

    Myślę że spokojnie urwiesz 10% z ceny może ciut więcej na auto z zamawianą konfiguracją.

    Szkoda że nie masz opcji wzięcia na leasingu - wtedy mógłbyś spróbować skonfigurować podobną Giulię w dużo lepszych pieniądzach.

    Ciekawi mnie to co napisałeś o felgach 19 z Q - trzeba powiększone zaciski czy jak to wygląda? Może estetycznie źle wyglądają z małymi i przez to konfigurator wymuszą tę opcję.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja bym dodał pakiet co się chyba zwie "Organizer" bo mi brakuje uchwytu w bagażniku żeby zaczepić torbę - zakupy latają wszędzie.
    Łopatki fajna rzecz, ale tak jak zderzaki Veloce - fanaberia.
    Siedzenia sportowe z Veloce dla mnie by były must have.
    Lampy 35W koniecznie, 25W dupy nie urywają (ja mam 25W). Dodatkowo zenony 25W nie mają ani AFS, ani nawet automatycznego poziomowania. Automatyka przełączania świateł drogowych to też chyba opcja, działa dobrze, polecam.
    Aktywny tempomat genialna rzecz, bo działa też mieście włącznie z hamowaniem do 0 i wznawianiem. Ale kosztowna, więc nie must have.
    Radio DAB - nie wiem, mam ale chyba to nie działa jakoś. Może w Poznaniu/okolicy nie ma nic cyfrowego - listę usług mam pustą. Nawet szczerze mówiąc nie wiem co to do końca ma robić. Radio w każdym razie wyświetla mnóstwo niepotrzebnych informacji - poza typowym RDSem (wykonawca, tytuł) to jeszcze jakieś skróty wiadomości, których i tak praktycznie nie da się przeczytać albo są obcięte (RMF FM).
    Android Auto / ACP nie jest potrzebne do słuchania muzyki przez radio auta. Do tego wystarczy blutut albo kabel USB. Łączysz telefon z autem, odpalasz Spotify i gra przez auto, działa sterowanie utworami z kierownicy, pokazuje na ekranie auta tytuł itd. Przez USB możesz grać pliki muzyczne (np FLAC), znajdujące się na telefonie. Ale w tym przypadku lepiej wrzucić je na pendrive i wetknąć prosto w radio.
    Android Auto jest potrzebne, jeśli chcesz wyświetlić np. Google Maps na ekranie auta. Ja nie mam Android Auto, odpalam na telefonie Yanosika w tle i Google Maps z nawigacją i słyszę polecenia, jak potrzebuję widzieć to mogę włączyć navi w aucie i mam mapę + osobno polecenia głosowe z Googla. A jak trzeba patrzeć to mam telefon w uchwycie na kratce wentylacyjnej zaraz pod ekranem auta - też widać. [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] powie więcej o tym jak działa/nie działa Android Auto w Giulii.
    Hamulce powiększone to jak dla mnie must have, tak jak każdy dodatek zwiększający bezpieczeństwo - np. monitor martwych stref i ruchu poprzecznego z tyłu działa doskonale, polecam tą opcję.

    Jak myślisz w momencie zakupu o sprzedaży auta (czego nigdy chyba nie zrozumiem), to minusem będzie brak dostępu bezkluczykowego i elektrycznych foteli. Jest to kwestia wygody, ja mam oba i lubię nie szukać kluczyka w kieszeni na przykład. A jest to standard w tej klasie aut więc brak tego będzie zniechęcał.

    Ogólnie 189 to dużo jak za takiego golasa, którego opisałeś. Takie Super w cenie Veloce ale jednak nie Veloce.
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 09-09-2018 o 21:05
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dzień dobry,

    Dzisiaj sporządziłem konfigurację dla Giulii Super z następującymi opcjami i pakietami:
    - pakiet sport biksenony 25W (zdecydowałem się na słabsze ze względu na to, że mieszkam w dużym mieście, a spryskiwacze reflektorów potrafią płatać figle nie domykając się odpowiednio)
    -vesuvio Grey
    - pakiet komfort
    - pakiet asystent kierowcy (same czujniki 3200, a z kamerą 4000, niewielka dopłata moim zdaniem)
    - łopatki (dla mnie must have)
    - zderzaki Veloce
    - hamulce powiększone (podobno bez nich niemożliwe jest zamontowanie felg 19” stylizowanych na Q. Czy to prawda?)
    -Android Auto/Apple Carplay (czy jest to potrzebne do odtwarzania muzyki z komórki, np. Spotify? Nie miałem do tej pory tego w aucie, a korzystam tylko z telefonów Apple)

    Czy waszym zdaniem jakieś opcje trzeba mieć w tym aucie? Jakie waszym zdaniem są przydatne, a za jakie nie warto dopłacać?
    Wydaje mi się, że Giulią z samymi halogenami bez ksenonow będzie trudna w odsprzedaży i niekorzystnie wyglada.
    Dla mnie pakiet convenience nie jest aż tak istotny, na dodatek jego brak zmniejsza ryzyko kradzieży „na walizkę”.
    Auto będzie garażowane w miejscu podziemnym, stąd nie ma potrzeby podgrzewania foteli i kierownicy, na dodatek jestem jedynym kierowcą i elektryczna regulacja foteli nie jest mi potrzebna.
    Co z radiem cyfrowym DAB? Warto?

    Czym różni się standardowa kierownica od skórzanej Luxury?

    Auto cennikowo wychodzi 189 450 złotych.
    Do tego aftermarketowo felgi 19” Q i gwarancja mopar na 5 lat / 75 000 km. Nie ukrywam, że mój budżet to 150-160 tysięcy i musiałbym walczyć o spory rabat. Czy i w jakich miesiącach taka cena jest możliwa?
    Słyszałem, że zamawiając auto pod koniec grudnia niektórzy dealerzy AR są bardziej skłonni do udzielania dużych rabatów na auta do produkcji, ze względu na bonusy sprzedażowe i cashbacki.
    W moim przypadku możliwe tylko kupno za gotówkę na osobę prywatną.
    Mogę jeszcze urwać z ceny 7-9 tysięcy rezygnując ze zderzaków Veloce, AA/AC i lakierowanych na czarno ramek szyb.
    ja wybrałem 35W, bo już wzrok nie ten w nocy, do tego spryskiwacze też przywracają jakąś tam widoczność jak lampy podczas jazdy sie zbrudzą (z moimi nic się nie dzieje, w pierwszch egzemplarzach potrafiły odpaść po dniach używania), skrętne lampy też fajnie działają na krętych drogach. wychodząc od Super, nie ma dużej różnicy w cenie (ja do Veloce 25W musiałem dopłacać 3.5tys)

    zamiast asystent kierowcy weź asystent kierowcy plus - w giulii nie ma super widoczności ani przy zmianie pasa (słupek B i małe lusterka) ani do tyłu - tu czujniki martwego pola robią robotę (przy zmianie pasa lampka w lusterku zewnętrznym ostrzega a przy cofaniu tyłem np z jakiegoś miejsca parkingowego bipka ostrzeżenie jak coś nadjeżdża). w pakiecie o ile pamiętam też dochodzą automatyczne światła drogowe - z tego za wiele okazji nie mam pokorzystać, ze 2 razy na trasie, to akurat dla mnie nie jest must have, ale jakiś tam miły dodatek.

    zderzaki Veloce, no nie wiem - za dużo chcą za to, ja bym olał a poza tym czy jest sens podrabiać Veloce na siłę i płacić za to kupę kasy?

    co do większych tarcz, ja bym wziął bo wielkiej dopłaty nie ma, ale z tego co mi się wydaje to na standardowe wchodza normalnie felgi wszystkie 19x8 czy na tył 19x9 jeśli takie byś chciał - przecież to jest normalna opcja z konfiguratora i nie kojaże wymuszania większych hamulców - zapytaj dealera jeszcze

    AA tak, choc do Spotify nie potrzeba, jednak lepiej jest mieć, bo można puszczać z menu auta swoje playlisty czy wyszukiwać gatunki muzyki a do tego widzisz okładkę płyty i listę utworów w playliście - przez bt tego nie ma. ciekawe tylko czy jak poupdatowali firmware - ja mam starszy (059.xxx.xxx ), i walczę obecnie z FCA bo włosi nie chcą mi dać upatu nowego a mam co chwilę problemy z połączeniem się z telefonem (różne próbowałem)

    ja convenience nie chciałem, ale jak posmakowałem w aucie które dealer pożyczył mi na 1 dzień, to już wtedy stał się must have. teraz sobie nie wyobrażam tego nie mieć - super wygoda. otworzyła mi też możliowść dołożenia lepszego audio (wymuszaja), z czego też skorzystałem

    mam też pakiet organizer - wbrew błędnym opisom w materiałach FCA/konfiguratorze itp, to po prostu 4 zaczepy w podłodze bagażnika, siatka z kieszonką dodatkową i uchwyt pod "sufitem" bagażnika. może i nie tanio biorą za taka pierdołę, ale wreszcie nie latają mi rzeczy po bagażniku - w poprzednich autach strasznie mnie to irytowało, dlatego teraz kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

    kierownica luxury ma ciut inne wykonczenie, takie widoczne osobne kawałki materiału nad bocznymi ramionami i ten sam materiał w dolnej części koła po jego wewnętrzej stronie. możliwe że tylko te kierownice mogą mieć podgrzewanie w opcji (nie jestem 100% pewien, to raczej przypuszczenie na podstawie aut które widziałem z i bez)

    te sportowe fotele z veloce są super, jeśli już dopłacać za coś stylistycznego z Veloce to za to.

    łopatki, wiadomo, super - ja korzystam często do redukcji przed skrzyżowaniem czy zapięcia trybu Drive po zapaleniu silnika, na manual raczej nie jeżdżę.

    Radio DAB mam, w tej chwili jest tam z kilkanaście stacji polskiego radia i drugie tyle łapię czeskich. nie ma jeszcze prywatnych nadawców w DAB (przynajmniej u mnie), ale pewnie z czasem się to zmieni. ja brałem bo uznałem że za pare lat brak DAB będzie już wadą auta - FM wiadomo jak działa - raz lepiej raz gorzej, w DAB powinno być dobrze cały czas do póki jest sygnał.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Ogólnie 189 to dużo jak za takiego golasa, którego opisałeś. Takie Super w cenie Veloce ale jednak nie Veloce.
    dobrze napisane - teraz pewnie (wyprzedaże związane z wymogiem GPF) jakąś doposażoną Veloce ze stocku czy demo można taniej wyhaczyć
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony, jako użytkownik wersji najuboższej (ale z łopatkami, ze światłami na szczęście 35W) mogę gorąco polecić skórzane fotele sportowe, takie jakie ma kolega Epsonix. Ja mam wersję podstawową, jeździłem wersją z jakimiś skórzanymi wstawkami (praktycznie to samo, co moje), ale te sportowe sprawiają, że można poczuć się jak w zupełnie innym samochodzie - są naprawdę super.
    Co do zderzaków, podobnie jak inni koledzy z forum postanowiłem zmienić sobie tylny dyfuzor, przy okazji zmiany końcowego tłumika na podwójny (Ragazzon) - także to można zrobić później i zapewne taniej.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    AA tak, choc do Spotify nie potrzeba, jednak lepiej jest mieć, bo można puszczać z menu auta swoje playlisty czy wyszukiwać gatunki muzyki a do tego widzisz okładkę płyty i listę utworów w playliście - przez bt tego nie ma.
    Używam iphone - nie mam AA/CP ale mogę słuchać sobie bez problemu co chce z iTunes plus np utwory znalezione w Shazam - wybierane z menu radia, jeśli chodzi o okładki płyt to faktycznie po bt nie ma ale jak się podłączysz kabelkiem to tez pokazuje

    Ogólnie kto co lubi, ale sportowe fotele szczerze polecam, zreszta łopatki tez!!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    AA tak, choc do Spotify nie potrzeba, jednak lepiej jest mieć, bo można puszczać z menu auta swoje playlisty czy wyszukiwać gatunki muzyki a do tego widzisz okładkę płyty i listę utworów w playliście - przez bt tego nie ma.
    No ale AA/ACP też nie działa przez blututut, tylko przez kabelek. Mam na telefonie wrzucone trochę FLACzków i po podłączeniu kablem, mam normalnie dostępne menu wyboru artystów/utworów/albumów/playlist i widoczne okładki albumów. Tak więc te funkcje nie mają nic wspólnego z AA/ACP.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przydatne opinie o 156 po lifcie
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 21:14
  4. [145] Autodata i przydatne dla nas informacje :)
    Utworzone przez aquarius01 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2010, 15:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory