Strona 15 z 24 PierwszyPierwszy ... 56789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #141
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Jako że, moderator usunął mój wpis w poprzednim temacie piszę w innym. Teraz powinno być ok. Zastanawiam się nad kupnem Stelvio i korzystając ze zbliżającej się nocy cudów dostałem ofertę na zakup tego auta- oferta na Giulię, bo moje pierwsze zapytanie dotyczyło wspomnianego w linku modelu i na taki model dostałem ofertę https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#5cc47e3de7 w lesaingu. Wpłata własna 45%, wykup 1%, przy okresie leasingu 60 miesięcy leasing wychodzi 105,66% -rata miesięczna 1372,81 netto, a przy okresie 36 miesięcy leasing 103,76% a rata 2240,80 netto. Oferta Alior Bank. Jednak jak byłem w salonie-niestety sobota to i mało co można było zobaczyć bardziej przekonałem się do Stelvio i z informacji przekazanych mi przez sprzedawcę oferta leasingu na Stelvio w tej konfiguracji https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#96cd9be051 będzie praktycznie taka sama. Co sądzicie o samej ofercie i o autach, szczególnie o Stelvio z ogłoszenia. Warto się nad tą ceną i tym autem zastanowić? Czego oczekuję od auta. Mając Giuliettę QV brakuje w środku trochę przestrzeni i Giulia tej przestrzeni nie bardzo da. Szczególnie bagażnik. Osiągi aut są porównywalne i dla mnie wystarczające. Fajnie jakby auto miało te nowe systemy wspomagające jazdę. W tych ofertach brakuje mi tempomatu adaptacyjnego. Można go później dołożyć? Czekam na opinie co do oferty i samych aut
    Według mnie cena za auto jest dobra. Też przesiadam się z Giulietty QV i się zastanawiałem nad Stelvio, ale ostatecznie wziąłem Giulie Veloce minimalnie taniej z bardzo podobnym wyposażeniem. Dla porównania w PKO BP mam leasing na 47 miesięcy z wpłatą 10% i wykupem 30%. Całkowity koszt leasingu to 105,94%. Oczywiście oferty z tego samego banku, ale wysłane przez dealera były wyższe o jakieś 4%. Na leasing FCA, na samych warunkach mialem na ponad 111%. Co do aktywnego tempomatu, to raczej będzie problem z jego założeniem. Po pierwsze w samochodzie może nie być wiązki, a po drugie będziesz musiał kalibrować go w aso. Nie chodzi tu o samo aktywowanie go w komputerze auta, ale o odpowiednie ustawienie kątów radaru, żeby dobrze widział przeszkody na jezdni.

  2. #142
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Strzeszku Zobacz post
    Według mnie cena za auto jest dobra. Też przesiadam się z Giulietty QV i się zastanawiałem nad Stelvio, ale ostatecznie wziąłem Giulie Veloce minimalnie taniej z bardzo podobnym wyposażeniem. Dla porównania w PKO BP mam leasing na 47 miesięcy z wpłatą 10% i wykupem 30%. Całkowity koszt leasingu to 105,94%. Oczywiście oferty z tego samego banku, ale wysłane przez dealera były wyższe o jakieś 4%. Na leasing FCA, na samych warunkach mialem na ponad 111%. Co do aktywnego tempomatu, to raczej będzie problem z jego założeniem. Po pierwsze w samochodzie może nie być wiązki, a po drugie będziesz musiał kalibrować go w aso. Nie chodzi tu o samo aktywowanie go w komputerze auta, ale o odpowiednie ustawienie kątów radaru, żeby dobrze widział przeszkody na jezdni.
    Czemu potencjalny polak na wszystkim sie zna i wszędzie sie udziela jak nie ma pojęcia o czym pisze.
    Dotyczy to wyposażenia i dołożenia radaru można bez problemu.

  3. #143
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Czemu potencjalny polak na wszystkim sie zna i wszędzie sie udziela jak nie ma pojęcia o czym pisze.
    Dotyczy to wyposażenia i dołożenia radaru można bez problemu.
    Wróć do podstawówki nauczyć się pisać słowo "Polak" i czytać ze zrozumieniem.

  4. #144
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    W tych ofertach brakuje mi tempomatu adaptacyjnego. Można go później dołożyć?
    Można dołożyć, moge ja Ci do to dołożyć - w razie czego zapraszam do kontaktu jak również zakupu akcesoriów z mojego sklepu żeby poprawić trochę auto (z czasem będzie więcej akcesoriów, dopiero teraz zacząłem development)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #145
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Strzeszku Zobacz post
    Wróć do podstawówki nauczyć się pisać słowo "Polak" i czytać ze zrozumieniem.
    Czytam ze zrozumieniem takich jak ty urażonych i znawców.Tylko denerwuje mnie takie bzdety które piszesz idą w w świat.
    Później jak masz klienta to on czytał na kąciku ze sie nie da.

  6. #146
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Jako że, moderator usunął mój wpis w poprzednim temacie piszę w innym. Teraz powinno być ok. Zastanawiam się nad kupnem Stelvio i korzystając ze zbliżającej się nocy cudów dostałem ofertę na zakup tego auta- oferta na Giulię, bo moje pierwsze zapytanie dotyczyło wspomnianego w linku modelu i na taki model dostałem ofertę https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#5cc47e3de7 w lesaingu. Wpłata własna 45%, wykup 1%, przy okresie leasingu 60 miesięcy leasing wychodzi 105,66% -rata miesięczna 1372,81 netto, a przy okresie 36 miesięcy leasing 103,76% a rata 2240,80 netto. Oferta Alior Bank. Jednak jak byłem w salonie-niestety sobota to i mało co można było zobaczyć bardziej przekonałem się do Stelvio i z informacji przekazanych mi przez sprzedawcę oferta leasingu na Stelvio w tej konfiguracji https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#96cd9be051 będzie praktycznie taka sama. Co sądzicie o samej ofercie i o autach, szczególnie o Stelvio z ogłoszenia. Warto się nad tą ceną i tym autem zastanowić? Czego oczekuję od auta. Mając Giuliettę QV brakuje w środku trochę przestrzeni i Giulia tej przestrzeni nie bardzo da. Szczególnie bagażnik. Osiągi aut są porównywalne i dla mnie wystarczające. Fajnie jakby auto miało te nowe systemy wspomagające jazdę. W tych ofertach brakuje mi tempomatu adaptacyjnego. Można go później dołożyć? Czekam na opinie co do oferty i samych aut
    Przejedź się jednym i drugim, być może odpowiedź sama się nasunie Giulia jest dość dużym autem, w porównaniu z Giuliettą powinna dawać wrażenie dużego. Poza bagażnikiem, który jednak nie jest tak mały jak się niektórym wydaje.

  7. #147
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Miałem 2 giulietty i Giulią tez powożę - różnica jest tylko na szerokość którą zabiera tunel- poza tym przestronność z przodu niemal taka sama.

  8. #148
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie oferta na stelvio

    Witam wszystkich.
    Jestem zainteresowany zakupem nowego stelvio. Korzystając z Waszych doświadczeń chcę zapytać czy proponowany mi przez sprzedawcę rabat w wysokości 21% od ceny z konfiguratora to dobry deal?

  9. #149
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    w 2018 myślałem że 12% to dobry deal tym bardziej że dostałem leasing 0% od FCA... ocena oferty zależy od Ciebie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #150
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja osobiście uważam, że to bardzo dobra oferta. No bez jaj to ponad 1/5 wartości katalogowej

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory