Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Giulia Q - serwis

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Ale pamiętasz czy ro było w okolicach 500 zł czy drożej? A Ravenol ma te normę i żadnego innego nie znalazłem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Sprawdzę, bo nie pamiętam a i tak muszę sobie dokupić.
    Zrobię rozeznanie w hurtowniach.

    A.jak tam filtr? Nadal cena jak za cały serwis?

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Sprawdzę, bo nie pamiętam a i tak muszę sobie dokupić.
    Zrobię rozeznanie w hurtowniach.

    A.jak tam filtr? Nadal cena jak za cały serwis?
    Nie sprawdzałem jeszcze ale widzialne w internetach ze około 320 zł kosztuje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Smile

    Cytat Napisał QVerde Zobacz post
    w koncu pojechalem do Dukiewicza, nie mam uwag z wyjatkiem jednej ponizej ale to chyba dotyczy wszystkich ASO AR.

    dzisiaj oddalem tez samochod zony do serwisu nissana Odyssey. krotkie porownanie ktore wiele tlumaczy:
    AR Giulia Q - na okres serwisu dostaje Guliette za 100zeta
    Nissan Micra, 8 lat, wartosc nie wiecej niz 10k - dostalem za darmo prawie nowego Nissana Qas.... (nie wiem jak to sie pisze ;-)) na okres naprawy, ktora potrwa ok tygodnia.

    juz nie wspominam o wystroju, kawie, TV itp. W ASO AR staly jakies stare maszyny z kawa za zeta. nie chce byc czepialski, nie jezdze do ASO zeby napic sie kawy czy ogladac tv ale dla niektorych to pewnie jest istotne. pod wzgledem mechanicznym pewnie sa ok i maja duze doswiadczenie. Ale ze stara alfa jezdze do Pablo - kawy tam nie ma ale wiem ze dobrze zrobia samochod ;-)

    nie ma wyjscia - trzeba byc pasjonatem marki. niesetey sami pasjonaci jej nie uratuja.

    przy okazji dla uzytkownikow Q - nie jezdzie na tor na fabrycznych p zero corsa - nie starczaja na caly track day!!! mowie o torze jastrzab, relatywnie sliski asflat ale trasa za bardzo kreta na te opony
    Ja miałem wrażenie, że cofnąłem się w czasie i zawitałem do jakiegoś Polmozbytu szczególnie, że ostatnio pojawiałem się przez kilka lat w serwisie Lexusa. Natomiast do obsługi i wykonanego przeglądu zastrzeżeń nie mam.

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Ja miałem wrażenie, że cofnąłem się w czasie i zawitałem do jakiegoś Polmozbytu szczególnie, że ostatnio pojawiałem się przez kilka lat w serwisie Lexusa. Natomiast do obsługi i wykonanego przeglądu zastrzeżeń nie mam.
    Ale muszę przyznać ze kontakt z mechanikiem, szefem serwisu czy konsultantem o niebo bliższy, bardziej personalny niż w Volvo gdzie byłem 1/1mln klientów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    widac ze sie staraja ale przy tym wolumenie to tez nie ma na inwestycje, maja dwie niszowe marki, fiat juz chyba tez jest niszowy. najwazniejsze ze od strony serwisu trzymaja poziom

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Nie sprawdzałem jeszcze ale widzialne w internetach ze około 320 zł kosztuje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No więc jak na Q to na tym Allegro mają tanio, bo w hurtowni jedynej w jakiej jest kosztuje prawie 500/5 l.
    Natomiast ja zostaje przy Power Sport. W zeszłym roku płaciłem 360/8 l., a teraz wychodzi niewiele drożej. Tak czy tak muszę wykorzystać to co mi zostało.
    Natomiast filtr kosztował podobnie, ale ja kupiłem wtedy 6 w cenie 1 ..i mam prawie na 6 lat

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    No więc jak na Q to na tym Allegro mają tanio, bo w hurtowni jedynej w jakiej jest kosztuje prawie 500/5 l.
    Natomiast ja zostaje przy Power Sport. W zeszłym roku płaciłem 360/8 l., a teraz wychodzi niewiele drożej. Tak czy tak muszę wykorzystać to co mi zostało.
    Natomiast filtr kosztował podobnie, ale ja kupiłem wtedy 6 w cenie 1 ..i mam prawie na 6 lat
    Zadałem pytanie o power sport ale w przypadku gwarancji będą problemy jeśli oczywiście dotyczyła by silnika.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Zadałem pytanie o power sport ale w przypadku gwarancji będą problemy jeśli oczywiście dotyczyła by silnika.
    U mnie to nawet w instrukcji chyba jest..

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    U mnie to nawet w instrukcji chyba jest..
    Myślisz ze powinienem zrobić płukankę np liquy Molly przed wymiana na 2000 km?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    14

    Domyślnie

    Zastanawiam się, jaki macie problem z laniem oleju jaki przewidział producent. Auto mało popularne, zbyt krótko na rynku żeby kombinować z innymi olejami. Może się mylę, ale oszczędność kilku złotych to przy aucie za 400 brzmi jak cebulactwo. Gdyby ktoś testował te oleje i mówi: proszę państwa, olej Millers jest dużo lepszy bo.... niż ten seryjny, to ok można. Ale ryzykować utratę gwarancji, bo Piotrek ze zmienolej tak twierdzi że inny jest na pewno lepszy to słaba sprawa. Oczywiście mogę się mylić.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. giulia
    Utworzone przez janromeo w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2018, 18:43
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory