Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Temat: Belki do STELVIO

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    123

    Domyślnie Belki do STELVIO

    Ja mam yakime na dach bez relingow, fajne ciche belki i wg mnie swietnie wygladaja. Polecam




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez 68oct ; 19-05-2024 o 22:31

  2. #32
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    116

    Domyślnie

    Pytanie trochę z innej beczki. Pożyczyłem box jedynie słusznej marki Thule i nie pasuje.
    Ma kilka zestawów otworów, ale jakbym nie ustawiał, na jednej belce zawsze brakuje około 2 cm względem rozstawu bagażnika. Myślałem, że box tak zacnej marki jest uniwersalny i ma regulację co do milimetra. Czy da się coś z tym zrobić, zastosować jakąś przejściówkę czy co? Gdyby był mój, to bym wywiercił dodatkowe otwory i po sprawie.

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar Hayabusa_21
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 T
    Postów
    26

    Domyślnie

    Zakupiłem bagażnik firmy Nordrive Silenzio na relingi zintegrowane. Za tydzień wyruszam w podróż to dam znać jak sie bagażnik sprawdził.

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar kuzon
    Dołączył
    12 2022
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio '18/280 KM PL
    Postów
    52

    Domyślnie

    Czekam na dodatkową opinię, bo sam się na bagażnik szykuję.

  5. #35
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    116

    Domyślnie

    Ja mogę dodać po miesiącu eksploatacji, że wszystko jest OK. Trochę słychać podczas jazdy autostradą, ale wiadomo że coś musi być słychać, zresztą sam uchwyt na rowery zdejmuję jak nie używam, co w przypadku montowania do rowka T jest banalne i szybkie.
    Najważniejsze, że wszystko jest solidne. Teraz poluję na box Nordrive w jakiejś korzystnej cenie.

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar Hayabusa_21
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 T
    Postów
    26

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Alfa z Bagaznikiem.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	210.8 KB
ID:	289790

    Jak Już wcześniej pisałem, zakupiłem bagażnik Nordrive Silenzio na relingi zintegrowane . Przejechałem z Nim ponad 3000 km i mogę powiedzieć że był to dobry zakup . Nie mam jakiegoś wielkiego porównania ale jadąc między 120 a 130 km/h to mogę powiedzieć że było ok . Mam szklany dach także szum dochodzący z bagażnika był znośny. Montaż oraz demontaż latwy i przyjemny . Jakość produktu jak najbardziej ok . Pozdrawiam
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stelvio Bagaznik.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	118.2 KB
ID:	289789  

  7. #37
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    116

    Domyślnie

    A ten box to jakiej marki? Jak wygląda montaż? Muszę kupić box, ale wszystkie, które rozpatrywałem mają na stałe wywiercone otwory i nie pasują do szerokich belek, a wiercić dodatkowych nie zamierzam, bo zmienię samochód i co, znów trzeba będzie wiercić? Są boxy z płynną regulacją, ale są to nieliczne jednostki i te akurat mi nie pasują wizualnie.

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar Hayabusa_21
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 T
    Postów
    26

    Domyślnie

    Box mam pożyczony od koleżanki. Firma To Holiday Steam . Rozmiar boxu - 200 długość a szerokość 90 . Ma jakies 450 litrów. Chciałem kupic taki sam ale niestety nie znalazłem bo wg mnie bardzo fajnie pasuje do tego auta . Montaż też bardzo szybki - jednak wiadomo ze teraz są już lepsze rozwiązania. Belki rozmiar M ( jak dobrze pamiętam do 120 cm) . Pasują myślę idealnie . Montaż prosty . Od siebie dodam ze auto z tym boxem i w pełni obciążone spalilo srednio 8,7 litra paliwa . Prędkość miedzy 120a 130 na trasie ze Śląska do Kołobrzegu.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    116

    Domyślnie

    No ale masz tam wywiercone otwory na stałe? Może jak są relingi, to belki się przesuwa, żeby trafić w otwory?
    Ja w Giulii nie mam relingów i belki są zamocowane na stałe, a wtedy otwory w boxie nijak nie pasują, a próbowałem już trzy różne boxy. Do węższych belek może da się jakoś dopasować, ale one są wywiercone właśnie co 8 cm, tyle ile mają belki. Nie wiem kto to w ogóle projektował. Co ciekawe, w instrukcji jest napisane, że box pasuje do belek o szerokości do 8 cm.

  10. #40
    Użytkownik Świeżak Avatar Hayabusa_21
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 T
    Postów
    26

    Domyślnie

    Ja na początku zalozylem do tych specyfikowanych otworów jednak kiedy nałożyłem box to musiałem to o jakies 10 cm przesunąć gdyż nie wygladalo to dobrze

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. prostowanie belki..
    Utworzone przez andzia w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2007, 16:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory