Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 129

Temat: Dodanie kamery i czujnikow parkowania

  1. #51
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Retrofit kamery zakończony powodzeniem [emoji41]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #52
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Retrofit kamery zakończony powodzeniem [emoji41]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Gratulacje, a przy okazji pytanie do kolegów, może ktoś drążył temat. Powiem, że jakość kamery cofania delikatnie rzecz ujmując nie powala , nie wiem kto zatwierdził w takim samochodzie coś takiego... Powiedzcie mi ktoś przerabiał, albo zgłębiał temat założenia kamery o lepszych parametrach? Oczywiście chodzi mi o takie rozwiązanie by działało to z dynamicznymi liniami toru jazdy, ale żeby jakość obrazu, albo jakość i ewentualnie rozmiar obrazu był lepszy. Nie o to chodzi, żeby się nie dało z tym żyć, ale gdyby to nie było strasznym przedsięwzięciem to chętnie bym to zrobił bo ewidentnie jakość obrazu przypomina mi grafikę z Commodore 64 :/

  3. #53
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Gratulacje, a przy okazji pytanie do kolegów, może ktoś drążył temat. Powiem, że jakość kamery cofania delikatnie rzecz ujmując nie powala , nie wiem kto zatwierdził w takim samochodzie coś takiego... Powiedzcie mi ktoś przerabiał, albo zgłębiał temat założenia kamery o lepszych parametrach? Oczywiście chodzi mi o takie rozwiązanie by działało to z dynamicznymi liniami toru jazdy, ale żeby jakość obrazu, albo jakość i ewentualnie rozmiar obrazu był lepszy. Nie o to chodzi, żeby się nie dało z tym żyć, ale gdyby to nie było strasznym przedsięwzięciem to chętnie bym to zrobił bo ewidentnie jakość obrazu przypomina mi grafikę z Commodore 64 :/
    Ale po co lepsza jakość? Przecież tu wszystko widać. Zresztą ile z tego korzystasz?
    Widać czy nie ma większej przeszkody i o to chyba w tym chodzi.
    Ciekawe czy na ekranie 8,8" obraz jest na całym wyświetlaczu czy też tylko na połowie

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Ja bym sobie dał spokój. Kamera nie jest najlepsza, ale tragedii też nie ma. W końcu nie musimy oglądać co mamy za plecami w 4k . Trochę nawiązując do Twojego wątku w "Nasze Belle" gdybyś wziął Atecę Cuprę miałbyś lepsze i nowocześniejsze wyposażenie. Tutaj musisz się pogodzić z ubogą elektroniką, ale masz za to piękny samochód .

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ciekawe czy na ekranie 8,8" obraz jest na całym wyświetlaczu czy też tylko na połowie
    dokładnie tego samego wymiaru co na 6.5"
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #56
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Ja bym sobie dał spokój. Kamera nie jest najlepsza, ale tragedii też nie ma. W końcu nie musimy oglądać co mamy za plecami w 4k . Trochę nawiązując do Twojego wątku w "Nasze Belle" gdybyś wziął Atecę Cuprę miałbyś lepsze i nowocześniejsze wyposażenie. Tutaj musisz się pogodzić z ubogą elektroniką, ale masz za to piękny samochód .
    Wiem, wiem. Mimo to wybór był świadomy, są niezaprzeczalne plusy, a minusy jak na razie definitywnie znikomo. Co do lepszego wyposażenia w Cuprze, bo ja wiem czy jest taka przepaść? Cyfrowy kokpit, ale moim zdaniem nie pasuje do alfy w ogóle, ok kamera lepsza, a np. w ogóle nie są dostępna pamięć foteli w Cuprze, jeżdżę co prawda głównie sam, ale się przydaje jak ktoś jednak przestawi, światła przód full led, ale nie mam jakoś parcia na ledy, jeżeli dobrze świeci ksenon, bo te w leonie małżonki świecą tak sobie, na pewno gorzej niż w Stelvio. Brakuje mi wycinania świateł podczas jazdy, które miałem w Superbie, ale reasumując wcale nie jest źle. A zapomniałbym aktywny tempomat działa naprawdę nieźle, asystent rozpoznaje nawet pieszych, no mógłby być ACC do 210km/h, a nie do 160 km/h, ale bez przedy. Naprawdę nie jest źle, na pewno nie ubogo, no ta kamera mogłaby być lepsza to na pewno, ale też się da żyć Jak na razie jestem bardzo zadowolony. To tylko moje zdanie, ale Cupra to taki troszkę przypakowany sterydami "dres"
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 19-02-2019 o 11:06

  7. #57
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Wiem, wiem. Mimo to wybór był świadomy, są niezaprzeczalne plusy, a minusy jak na razie definitywnie znikomo. Co do lepszego wyposażenia w Cuprze, bo ja wiem czy jest taka przepaść? Cyfrowy kokpit, ale moim zdaniem nie pasuje do alfy w ogóle, ok kamera lepsza, a np. w ogóle nie są dostępna pamięć foteli w Cuprze, jeżdżę co prawda głównie sam, ale się przydaje jak ktoś jednak przestawi, światła przód full led, ale nie mam jakoś parcia na ledy, jeżeli dobrze świeci ksenon, bo te w leonie małżonki świecą tak sobie, na pewno gorzej niż w Stelvio. Brakuje mi wycinania świateł podczas jazdy, które miałem w Superbie, ale reasumując wcale nie jest źle. A zapomniałbym aktywny tempomat działa naprawdę nieźle, asystent rozpoznaje nawet pieszych, no mógłby by
    Ale ledy w seacie ponoć wcale nie świecą tak dobrze...

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  8. #58
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ale ledy w seacie ponoć wcale nie świecą tak dobrze...

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    No właśnie przecież napisałem i potwierdzam w całej rozciągłośći, że tak jest właśnie
    "bo te w leonie małżonki świecą tak sobie, na pewno gorzej niż w Stelvio"

  9. #59
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    dodanie ACC

    https://forum.clubalfa.it/threads/cr...8#post-1601078

    wychodzi na to ze potrzebny przucisk i MES żeby aktywować.
    Ciekawe tylko czy jest kostka pod przycisk pod kierownicą.

  10. #60
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    dodanie ACC

    https://forum.clubalfa.it/threads/cr...8#post-1601078

    wychodzi na to ze potrzebny przucisk i MES żeby aktywować.
    Ciekawe tylko czy jest kostka pod przycisk pod kierownicą.
    Jak by to się udalo dodać to by było miodzio mnie właśnie dziwiło ze w FE nie było w standardzie.. A że bralem auto z wyprzedazy to nie dało się domowic.. Jak komuś się uda to mysle ze sie skuszę

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Czujniki parkowania dodanie
    Utworzone przez dexster w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 10:41
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 06:19
  3. [159] domontowanie czujnikow parkowania z tylu
    Utworzone przez AlfaRomeo156 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 21:46
  4. [159] Cos do czujnikow nie mam szczescia - Niezdecydowana rezerwa
    Utworzone przez Wrath w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 20:45
  5. [145] Problem z klimatyzacja. Opis czujnikow.
    Utworzone przez themim w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 12:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory