Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Instrukcja obsługi

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To już trzeba pytać Włochów dlaczego Giulia jest "tylko" Quadrifoglio bez Verde
    Może te znaczki na błotnikach są z kiepskich materiałów i po czasie koniczyna nie jest już zielona, więc się zabezpieczają
    Choć chyba nie, bo trzymając je w ręce robią wrażanie mega solidnych i ciężkich...nawet zacząłem przypuszczać, że aby uzyskać 50:50, to ciężkie ozdoby dorobili (jedna chyba z 300g waży).

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Dostałem instrukcję do Q a mam Veloce.
    A który z kolegów ma Q Giulię albo Stelvio?

  2. #22
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To już trzeba pytać Włochów dlaczego Giulia jest "tylko" Quadrifoglio bez Verde
    też mnie to dziwiło, ale może chcieli krótszą/jednowyrazową nazwę wersji z jakiś tam powodów? podejżewam że zmiana musiała być na dość późnym etapie projektu, dlatego ePer itp mają dalej Quadrifoglio Verde.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Tak, zdecydowanie kwestie marketingowe tu weszły. Plus zmiany w Mito/Giulietta Veloce zamiast QV.

    Mnie się podoba samo Quadrifoglio

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    też mnie to dziwiło, ale może chcieli krótszą/jednowyrazową nazwę wersji z jakiś tam powodów? podejżewam że zmiana musiała być na dość późnym etapie projektu, dlatego ePer itp mają dalej Quadrifoglio Verde.
    Ktoś coś wymyślił i jest jak jest.

    Początkowo podczas prezentacji podawano info, że znika seria TI tzn będzie tylko w Stanach a w EU pojawi się nazewnictwo Veloce.
    A niedawno wymyślili Veloce TI.

    Brak tu jakiejś konsekwencji chyba.

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Marketingowcy pracują żeby podnosić sprzedaż, ew żeby się o AR mówiło. Stąd Veloce TI (wg mnie super ruch), Btechy, Nringi itd.

  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Poszukuje do stelvio po polsku może jakis link.....................

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    w goigle wpisz elum. moze trzeba zarejestrowac konto albo przynajmniej polaczyc przez goigle fb lub inne - mi tam wyskakuje i klikam google i mam instrukcje jakie chce
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w goigle wpisz elum. moze trzeba zarejestrowac konto albo przynajmniej polaczyc przez goigle fb lub inne - mi tam wyskakuje i klikam google i mam instrukcje jakie chce
    dokładnie jak pisze epsonix,
    można ściągnąc na:
    https://aftersales.fiat.com/eLum
    nawet wg miesiąca produkcji

    a jeśli masz konto np. na myalfaromeo albo na innym portalu FCA to powinno wystarczyć aby się przez to konto zalogować

Podobne wątki

  1. Instrukcja obsługi
    Utworzone przez olaf w dziale 147
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 11-07-2017, 17:49
  2. Instrukcja obsługi ICS w pdf
    Utworzone przez arturbydgoszcz w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 16:03
  3. Instrukcja obsługi
    Utworzone przez Pawjak w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2010, 10:18
  4. [145] instrukcja obsługi
    Utworzone przez gluszaczek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 16:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory