Strona 29 z 50 PierwszyPierwszy ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #281
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał phanteon Zobacz post
    - ma ktoś na forum może Visconti Green, bo taki zamówiliśmy, ale mając tylko pogląd na to jak ten lakier wygląda na Fiacie Tipo ,
    Żadnego nie widziałem, może ktoś ma i się nie chwali Jeśli zadowolą Cię zdjęcia na Otomoto jest kilka ogłoszeń dealerskich w tym kolorze. Wygląda ładnie na SUVie. Na żywo pewnie jeszcze lepiej, bo mało który dealer robi korzystne zdjęcia Alfom

  2. #282
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Witam

    Opony uzytkuje na innym aucie juz jakis czas, jestem zadowolony (Michelin) - z pytaniem o wielosezonowe bylo bardziej pod katem LP i czy oni nie beda mieli z tym problemu jesli auto bedzie uzytkowane na tego typu oponie ( z wielosezonowek Michelin jest jedyna opona letnia z homologacja zimowa).

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Żadnego nie widziałem, może ktoś ma i się nie chwali Jeśli zadowolą Cię zdjęcia na Otomoto jest kilka ogłoszeń dealerskich w tym kolorze. Wygląda ładnie na SUVie. Na żywo pewnie jeszcze lepiej, bo mało który dealer robi korzystne zdjęcia Alfom
    Otomoto mam oblatane, ale rzeczywiscie na zdjeciach lakier nawet nie jest troche podobny do tego, ktory widzielismy na Tipo a zapewniano nas, ze to jest to samo-nawet przykladalismy wzornik do Tipo

  3. #283
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał phanteon Zobacz post
    Witam

    Opony uzytkuje na innym aucie juz jakis czas, jestem zadowolony (Michelin) - z pytaniem o wielosezonowe bylo bardziej pod katem LP i czy oni nie beda mieli z tym problemu jesli auto bedzie uzytkowane na tego typu oponie ( z wielosezonowek Michelin jest jedyna opona letnia z homologacja zimowa).

    - - - Updated - - -



    Otomoto mam oblatane, ale rzeczywiscie na zdjeciach lakier nawet nie jest troche podobny do tego, ktory widzielismy na Tipo a zapewniano nas, ze to jest to samo-nawet przykladalismy wzornik do Tipo
    Nie widzialem na tipo ale w szczecinie jezdzi zielone Stelvio - wyglda ladnie

  4. #284
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    W wwa widziałem zielone stevio i wygląda opór dobrze! "brałbym" naprawde fajnie wyróżniające się auto, ale dobrałbym ciemne wykończenia, felgi i szyby jako must have.

  5. #285
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Witam,
    Podepnę się pod wątek. Poszukuję jakiegoś sensownego wynajmu dla osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej, tyle że na Giuliettę. Patrzyłem ten alfa abonament co piszecie https://abonament.alfaromeo.pl/. Rata 1624 zł do przeżycia jeżeli to jest rzeczywiście all inclusive z ubezpieczeniem w pełnej wersji.
    Na otomoto jest oferta od Zasady ale tańsza trochę:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#2ec37dc2a0
    Rozumiem że jak auto idzie do produkcji to można mu dorzucić kilka drobiazgów jeszcze ?
    Jakieś inne oferty niż ten leaseplan polecacie ?

  6. #286
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Dorzucenie "drobiazgow" powoduje nieproporcjonalne podwyzszenie raty niestety. Moze lepiej poczekac na lepsze oferty na poczatku 2020 tj bylo w 2018 i 2019
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  7. #287
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Pan w salonie wytlumaczyl mi to lopatologicznie. Wynajem jest policzony na dana wersje - dorzucisz do niej wyposazenie za 10 kola to ok 95% tej kwoty rozbija na okres wynajmu. Mozna, ale finalnie zrobisz dobrze firmie, ktorej sprezentowales lepiej wyposazone auto. Tylko moze okazac sie, ze dobrze wyposazone Giuliette bedziesz mial w cenie Mercedesa E klasy

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MaZzi_M Zobacz post
    W wwa widziałem zielone stevio i wygląda opór dobrze! "brałbym" naprawde fajnie wyróżniające się auto, ale dobrałbym ciemne wykończenia, felgi i szyby jako must have.
    Auto bedzie na brazowych polskorach. Ciemne szyby beda ze wzgledu na dziecko.

  8. #288
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Dorzucenie "drobiazgow" powoduje nieproporcjonalne podwyzszenie raty niestety. Moze lepiej poczekac na lepsze oferty na poczatku 2020 tj bylo w 2018 i 2019
    De facto chciałem jeszcze tylko czerwone zaciski brembo dorzucić, tyle że teraz są tylko żółte i to jakoś dziwnie wygląda na szarym stromboli grey. Reszta do ogarnięcia: czujniki przód i tył, ksenony, skórzana tapicerka i przyciemniane szyby. Silnik 120 kucy nie przeszkadza, wystarczy do miasta oraz żeby sobie zrobić mniejsze lub większe kuku
    Ale żeby nie było, stelvio za 1300 zł netto plus VAT chapałbym jak Reksio boczek, nawet gdybym musiał go oddać za dwa lata i mógłbym dobrać jedynie dywaniki

  9. #289
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Stelvio za 1300 to czarna magia, bo juz 1700 za moja uwazam za "szczał" zycia.

  10. #290
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulia Veloce...Fiat i Honda.
    Postów
    50

    Domyślnie

    Gdzie takie oferty?
    Czy po zmianach dostał ktoś ofertę na Stelvio Q w abonamencie?
    Chyba usunęli z oferty.

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory