Strona 44 z 50 PierwszyPierwszy ... 3435363738394041424344454647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #431
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Już jest nowa oferta na stronie https://abonament.alfaromeo.pl/

    Tutaj też Giulia zagościła: https://carsmile.pl/oferta/alfa-rome...dlugoterminowy
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 11-02-2021 o 21:15
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #432
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Dostałem ofertę na przedłużenie w LP i nie wygląda to tak źle jak myślałem.

    Mój aktualny przebieg to 16tys km na zakontraktowane 40tys km - do końca umowy pozostało 7 miesięcy, więc sporo niewykorzystane.

    Oferta wariant I:

    - przedłużenie o 12 miesięcy, kontynuacja pakietu serwisowego (nie mylić z naprawami gwarancyjnymi - wszelkie naprawy po gwarancji z własnej kieszeni), OC/AC, przebieg +10tys km (łącznie 50tys km po 3 latach), cena 1895zł netto a więc to samo co teraz.

    Wariant II:

    - przedłużenie o dodatkowe 36 miesięcy, każdy rok to limit 20tys km, łącznie po 5 latach max. 100tys km. W cenie pakiet złoty: serwis, części eksploatacyjne i wszelkie naprawy mechaniczne w tym skrzynia, blok silnika itd., opony, przechowywanie, OC/AC/NNW, Assistance, koszt miesięczny 2170zł netto.

    Waham się mocno, na pewno skorzystam z którejś z tych opcji. Czekam teraz na wycenę nowej Giuli, ale wątpie, że za 2170zł netto wyrwę Veloce w abonamencie z ubezpieczeniem. Ta druga opcja jest trochę podobna do wykupu, bo jeżdżę kolejne 3 lata, do 5 lat więc niby nie nowy samochód, pewnie wykupując też bym dłużej jak kolejne 3 lata nie jeździł, ale nie martwię się gwarancją, serwisem i późniejszą odsprzedażą samochodu. Jest dylemat
    Ostatnio edytowane przez alfa.bravo ; 15-02-2021 o 16:46

  3. #433
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Przedłużenie brzmi jak najsensowniejszy wybór - nowa z tego co patrzyłem bez wpłaty własnej to minimum 3tys netto miesięcznie wszędzie. Zastanowiłbym się tylko czy może nie lepiej dopłacić do tego pakietu Gold

  4. #434
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    To co się stało że rok temu z górką dawali za 2 netto a teraz 3 netto za to samo?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #435
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Dzisiaj dostałem wycenę abonamentu z Arvalu na nową Giulie Veloce, skonfigurowaną dokładnie tak jak wychodziła w LP + kilka dodatków, serwis, OC/AC, 36m/20tys km na rok - wychodzi 3170zł netto miesięcznie... Przedłużam LP.

  6. #436
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 T-Jet
    Postów
    3

    Domyślnie

    Ja co prawda wynajmuję Giuliette z LP, ale dostalem oferte przedłużenia najmu, która sie kończy w czerwcu tego roku. Do tej pory płaciłem 950zl netto, z limitem 20k km na rok i dostałem ofertę przedłużenia o rok, ale za wyższą stawkę 1050zl netto. Dodatkowo możliwość oddania auta przed końcem umowy bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Natomiast po krótkich negocjacjach udało sie zejść do raty pierwotnej, czyli 950zl, ale decyzję muszę podjąć do konca tego tyg., bo niby kwota później zostanie podniesiona. Dlatego jeżeli przedłużacie umowy teraz to wyglada na to, ze można jeszcze z LP trochę ponegocjować.
    Ostatnio edytowane przez lucc ; 16-02-2021 o 23:49

  7. #437
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Dzisiaj dostałem wycenę abonamentu z Arvalu na nową Giulie Veloce, skonfigurowaną dokładnie tak jak wychodziła w LP + kilka dodatków, serwis, OC/AC, 36m/20tys km na rok - wychodzi 3170zł netto miesięcznie... Przedłużam LP.
    Który wariant wybrałeś. Ciekawe za ile chcieli by odsprzedać.
    Ostatnio edytowane przez MirekGD ; 17-02-2021 o 20:42

  8. #438
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Wybrałem wariant GOLD na kolejne 36 miesięcy z naprawami mechanicznymi i częściami eksploatacyjnymi na ich koszt, w tym gwarancje stałej raty.

    Jak sobie obliczyłem, przez 2 lata abonamentu spłaciłem 44tys zł netto w tym koszt OC/AC. Teraz za 36 miesięcy wyjdzie 78tys zł netto w tym koszt OC/AC, części eksploatacyjnych, opon i ryzyka napraw mechanicznych. Więc sumując 122tys zł netto przez 5 lat, ciężko powiedzieć ile z tego to spłata wartości samochodu.

    Obstawiam, że wykup teraz by zaproponowali po cenie około 120-150tys i został bym bez gwarancji, ubezpieczenia i z utrzymaniem na swój koszt. Więc chyba nie wychodzi to najgorzej.

  9. #439
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    [MENTION=82641]alfa.bravo[/MENTION] czy leaseplan sam do Ciebie napisał czy poprosiłeś o ofertę? Kiedy kończy Ci się wynajem?

    Wiecie może czy można wykupić auto przez leasing w zewnętrznej firmie?

    Mi się kończy wynajem w lipcu i zastanawiam się co dalej robić, póki co skłaniam się ku nowej veloce TI, ale jeśli lp zaoferuje mi dobre warunki wykupu/przedłużenia najmu to może byłbym skłonny zostawić obecną Giulię... tylko ze to ulep już jest

  10. #440
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Kończy mi się pod koniec września, sam się kontaktowałem z nimi.

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory