Strona 5 z 50 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #41
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Tu macie Veloce za 1999 zł netto z ubezpieczeniem i serwisem, 0 procent wpłaty. https://ride4less.pl/alfa-giulia-2018/

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Question

    https://www.leaseplan.com/pl-pl/dlaf...zniki-do-umow/

    Mamy tutaj przewodnik zwrotu pojazdu w programie przygotowanym przez LeasePlan.
    Wydaje mi się, że część nieakceptowalnych uszkodzeń jest sensowna, martwi mnie tylko podpunkt z pęknięciami na szybie w strefie A. Oznacza to, że nawet najmniejszy odprysk w strefie A będzie kwalifikował się jako uszkodzenie ponadnormatywne.

    Czy ktoś z was, kto ma większe doświadczenie w leasingu może ocenić ten pdf?

  3. #43
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Tj bylo w moim przypadku i rowniez tj pisza na innych forach, lepiej wczesniej przed odbiorem zadzwonic do firm wynajmujacych i popytac sie jak to dogodnie zalatwic. Np., ludzie pisali, ze w przypadku VW, od razu otrzymywali adresy warsztatow gdzie mozna szybko i tanio "odpicowac" auto przed odbiorem
    Ostatnio edytowane przez _arekm_ ; 01-03-2019 o 20:49

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zapytaj ale na konfig jaki by cie teoretycznie interesowal. ciekaw jestem czy cos sie zmienilo jesli chodzi o kalkulacje oplaty za opcje.wrzuc jakby co info na forum.
    Chętnie bym wrzucił jakieś info na forum ale jak wysłałem zapytanie ofertowe o wynajem, to tego samego dnia miałem telefon z pytaniem czy nadal jestem zainteresowany ofertą. Odpowiedziałem, że tak i ktoś miał się ze mną, z Warszawy, kontaktować. Tak minęły 2 tygodnie i cisza. Widocznie nie są zainteresowani złożeniem oferty hehe

  5. #45
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Jak ktoś jest w Warszawie to polecam do Carserwisu podjechac i zobaczyć co mają na stocku. Na stronie jest wystawione dosyc sporo wersji Super i Veloce. http://www.carserwis.pl/cars/alfa-ro...z-od-1649-pln/

    Jak ktoś nie jest z Warszawy to auto na lawecie przywożą
    Ostatnio edytowane przez median09 ; 20-03-2019 o 14:40

  6. #46
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    => Giulia
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Chętnie bym wrzucił jakieś info na forum ale jak wysłałem zapytanie ofertowe o wynajem, to tego samego dnia miałem telefon z pytaniem czy nadal jestem zainteresowany ofertą. Odpowiedziałem, że tak i ktoś miał się ze mną, z Warszawy, kontaktować. Tak minęły 2 tygodnie i cisza. Widocznie nie są zainteresowani złożeniem oferty hehe
    Miałem taką samą sytuacje niedawno, też w Warszawie. Wskazany przeze mnie salon podczas rozmowy z panem z infolinii nawet nie raczył się skontaktować, chyba mają dużo pracy
    Wrzuciłem zapytanie ponownie do innego salonu (Bołtowicz), w ciągu paru minut był od nich telefon i umówiłem się na jazdę próbną.
    Musisz ich ponownie przycisnąć.

  7. #47
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam, właśnie poszły papiery do LeasePlan-u na Stelvio `18, B-tech praktycznie w pełnej możliwej specyfikacji. Najem na 2 lata. Może trochę za wcześnie na takie pytanie ale jak Stelvio/Giulia trzymają cenę ? I czy ktoś już starał się wykupić swoje auto po najmie ? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy jest sens dbać LEPIEJ (tzn. powłoka, 2 komplet kół na zimę, customowe audio itp) o auto z późniejszym zamiarem wykupu.

  8. #48
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    Witam, właśnie poszły papiery do LeasePlan-u na Stelvio `18, B-tech praktycznie w pełnej możliwej specyfikacji. Najem na 2 lata. Może trochę za wcześnie na takie pytanie ale jak Stelvio/Giulia trzymają cenę ? I czy ktoś już starał się wykupić swoje auto po najmie ? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy jest sens dbać LEPIEJ (tzn. powłoka, 2 komplet kół na zimę, customowe audio itp) o auto z późniejszym zamiarem wykupu.
    Jeśli to Ty będziesz chciał je wykupić po zakończeniu najmu, to będzie "trzymało cenę" na maksa (na umowie wykupu) :-)
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #49
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    No wiadomo, że będą chcieli wycisnąć ile się da. Ale też chyba woleliby aby auto jednak nie stało na placu i szukało chętnego przez kolejne pół roku.

  10. #50
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    => Giulia
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    Witam, właśnie poszły papiery do LeasePlan-u na Stelvio `18, B-tech praktycznie w pełnej możliwej specyfikacji. Najem na 2 lata. Może trochę za wcześnie na takie pytanie ale jak Stelvio/Giulia trzymają cenę ? I czy ktoś już starał się wykupić swoje auto po najmie ? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy jest sens dbać LEPIEJ (tzn. powłoka, 2 komplet kół na zimę, customowe audio itp) o auto z późniejszym zamiarem wykupu.
    Radze uzbroić się w cierpliwość. Złożyłem papiery prawie 3 tyg temu. Nadal BRAK odpowiedzi od LeasePlanu - podobno trwa weryfikacja. I mają dużo zgłoszeń.

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory