Strona 6 z 50 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #51
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasperski Zobacz post
    Radze uzbroić się w cierpliwość. Złożyłem papiery prawie 3 tyg temu. Nadal BRAK odpowiedzi od LeasePlanu - podobno trwa weryfikacja. I mają dużo zgłoszeń.
    Tak wiem, uprzedzali w Gliwicach - wymiana papierów itp ale spodziewałem się że do 4 tygodni załatwię sprawę aby na weekend majowy - poszaleć ( brak wykupu ) lub dotrzeć ( wykupuje)

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    => Giulia
    Postów
    5

    Domyślnie

    Oby tak było. Daj znać jak temat ruszy
    Swoją drogą, czy dostałeś już wyliczenia jaka będzie wartość samochodu po okresie najmu? U dealera niewiele informacji otrzymałem, wiem jaka będzie rata i co w niej będzie się znajdowało. Ale nic więcej. Podobno dopiero w umowie która przyjdzie z LeasePlan będzie więcej informacji. Np. jakie są dodatkowe koszty w leaseplan.

  3. #53
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Stelvio B-Tech 200KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    Tak wiem, uprzedzali w Gliwicach - wymiana papierów itp ale spodziewałem się że do 4 tygodni załatwię sprawę aby na weekend majowy - poszaleć ( brak wykupu ) lub dotrzeć ( wykupuje)
    Mogę potwierdzić, czekam już ponad miesiąc na Stelvio stojące na placu u lokalnego dealera. Dopiero dziś LeasePlan przysłał zamówienie na auto. Myślę, że się ugotowali po starcie kampanii reklamowej. W praktyce papiery leżą u nich około tygodnia, zanim ruszą kolejny etap. Teraz jestem ciekaw jak szybko uda im się zarejestrować Alfę.
    Cały cykl wygląda następująco (wg inforamcji z LeasePlan):
    1. Wysłanie do Państwa umowy – czas oczekiwania ok. 7 dni roboczych.
    2. Podpisanie przez Państwo umowy i przesłanie do nas.
    3. Opłacenie przez Państwo kaucji (jeśli jest warunkiem aprobaty kredytowej). Zaksięgowanie się kaucji, otrzymanie przez nas potwierdzenia od Działu Księgowości.
    4. Zlecenie przez system do Dealera w celu przesłania przez niego dokumentów do rejestracji do firmy Leaseplan.
    5. Odebranie dokumentów od dealera. Wysyłka dokumentów do urzędu.
    6. Oczekiwanie na rejestrację pojazdu – ok. tygodnia, zlecamy 300-400 samochodów dziennie.
    7. Oczekiwanie na wydanie dowodu stałego – taka jest polityka firmy, nie ma możliwości wydania pojazdu na dowodzie miękkim – ok. tygodnia. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na czas oczekiwania na dokumenty z urzędu, proces ten nie zależy od nas.
    8. Dowód stały jest gotowy, przesyłka dokumentów do Dealera.
    9. Dealer umawia się z Państwem na wydanie pojazdu. Dealer ustala ostateczny termin wydania pojazdu według swojego grafiku i według Państwa życzenia.

    Aktualnie jesteśmy po 4. etapie tego wyścigu.

  4. #54
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasperski Zobacz post
    Oby tak było. Daj znać jak temat ruszy
    Swoją drogą, czy dostałeś już wyliczenia jaka będzie wartość samochodu po okresie najmu? U dealera niewiele informacji otrzymałem, wiem jaka będzie rata i co w niej będzie się znajdowało. Ale nic więcej. Podobno dopiero w umowie która przyjdzie z LeasePlan będzie więcej informacji. Np. jakie są dodatkowe koszty w leaseplan.
    Wartości końcowej nie poznałem ani % ani zł - mam jedynie cenę katalogową około 268 tys zł i upust 53,5 tys zł no i ratę miesięczną najmu wraz z bieda pakietem serwisowym (brązowy czy standard) i to podobno jest koniec moich opłat - więc jak auto z rocznika `18 straciło już na starcie 50 tys - to ciekawie zapowiada się w kolejnych latach. O dodatkowe koszty zapytałem - chodziło mi o przesłanie mandatu i sprawy wykroczeń, podobno 50 zł opłaty administracyjnej. Szczegółowe info ma być podobno w umowie na która czekam

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    mam jedynie cenę katalogową około 268 tys zł i upust 53,5 tys zł
    .... więc jak auto z rocznika `18 straciło już na starcie 50 tys - to ciekawie zapowiada się w kolejnych latach.
    Marze w premium sa duze to i upusty moga byc. jak na jednoosobowa dzialalnosc w leasingu od FCA dostalem 12% bez zadnego proszenia sie o rabat, i to nie na stock a na auto do produkcji na poczatku zeszlego roku, to tym bardziej musza dac wiekszy rabat na auto z poprzedniego rocznika tak mi sie wydaje.

    nie wiem czy czytaliscie jaki rabat bodajze Aldi w Niemczech dostalo na BMW3 od producenta dla aut flotowych (o ile dobrze pamietam) rabaty w zaleznosci od wersji wyposazenia 48-52% ceny katalogowej. Wczesniej mieli podobno Audi, ale oni dawali im "tylko" 42%. Byl o tym artykul gdzies z rok temu. oczywiscie mozliwosc wiekszych rabatow pewnie tez zrobily jakies duze ograniczenia w konfiguracji aut, pewnie BMW moglo sobie wypuscic 2-3 takie same konfigi seryjnie, so obnizylo koszty produkcji i zakupow - w gre wchodzilo podobno ok 10tys aut rocznie).

    Kolega na na naszym forum ktory zajmuje sie wynajmami/leasingami, na wynajem Giulii dawal rabaty nawet 28% (na doposazone Veloce), bardzo zalowalem ze wyszedl z oferta jak ja juz mialem prawie auto do odbioru od FCA w ich leasingu (ale mialem 100% leasing, czyli cos jakby 18% upustu i normalne rynkowe prowizje), bo nawet ze wszystkim dodatkami/stratami/kosztami wychodzilo taniej a dawalo swobode oddania auta po wynajmie gdyby mi przestalo pasowac (moj leasing jest z 1% wykupem, wiec zostaje z autem).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #56
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Każdy grosz ważny, ale w najmie bardziej liczyła się wysokość raty miesięcznej niż kwota katalogowa i dlatego jest/będzie u mnie Stelvio, a nie coś innego. Mimo że zakup Alfy powinien być mniej zdroworozsądkowy - to przy cenie prawie 4 tys /mc za Puga 3008, okazał się być decyzją jak najbardziej racjonalną i przemyślaną. A cudowny wygląd, mocny silnik, napęd na 4 i świetne prowadzenie traktuje jako skutki uboczne

  7. #57
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    Wartości końcowej nie poznałem ani % ani zł - mam jedynie cenę katalogową około 268 tys zł i upust 53,5 tys zł no i ratę miesięczną najmu wraz z bieda pakietem serwisowym (brązowy czy standard) i to podobno jest koniec moich opłat - więc jak auto z rocznika `18 straciło już na starcie 50 tys - to ciekawie zapowiada się w kolejnych latach. O dodatkowe koszty zapytałem - chodziło mi o przesłanie mandatu i sprawy wykroczeń, podobno 50 zł opłaty administracyjnej. Szczegółowe info ma być podobno w umowie na która czekam
    Zdradzisz na ile wyliczyli Ci ratę? Jakie wyposażenie?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  8. #58
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    2003 netto m-c / 2 lata - 20 tys przebieg / 280 KM b-tech praktycznie full, brakuje "lepszego" audio, zawieszenia i szpery - szczegóły z jpg-u, z tym że auto z 18 roku Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stelvio.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	110.5 KB
ID:	256283

  9. #59
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    2003 netto m-c / 2 lata - 20 tys przebieg / 280 KM b-tech praktycznie full, brakuje "lepszego" audio, zawieszenia i szpery - szczegóły z jpg-u, z tym że auto z 18 roku Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stelvio.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	110.5 KB
ID:	256283
    Wydaje się to dosyć dużo, kolega z innego forum będzie wynajmował na 2 lata z limitem 20tys. km/rok Stelvio Q za 2760zł netto miesięcznie. W cenie ubezpieczenie i przeglądy, bez opon zimowych.

  10. #60
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    2003 netto m-c / 2 lata - 20 tys przebieg / 280 KM b-tech praktycznie full, brakuje "lepszego" audio, zawieszenia i szpery - szczegóły z jpg-u, z tym że auto z 18 roku Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stelvio.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	110.5 KB
ID:	256283
    Dzięki za info

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory