Strona 18 z 50 PierwszyPierwszy ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #171
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    co do Twoich wyliczeń leasingu to oczywiście płacisz więcej, ale po skończonym leasingu wyjdziesz na tym raczej korzystniej niż biorąc abo i oddając po 2-3 latach
    no niby troche tak, ale tez nie tak kolorowo - bo gdybym sprzedawal z firmy od razu to VAT i podatek duzo zabierze, gdybym kupil prywatnie i jezdzil dalej to nie odliczam nastepnego auta, poza tym jezdze 2.0 R4 a nie 2.9V6. no i do tego samemu trzeba sie bujac ze sprzedaza potem - pryzjmowac tych wszystkich ogladaczy/maruderow/wynajetych rzeczoznawcow - kupa czasu, benzyny spalonej, kazdy podepta autem a niekoniecznie kupi. - jest to jakis klopot ktory w wynajmie odpada.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #172
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał michau6211 Zobacz post
    Hej Jerro, rozmawiałeś może z kimś z tego floteo? Rzuciło mi się to kilka razy w oczy, ale jak zacząłem drążyć to odniosłem wrażenie że to jakaś firma krzak czy inni naciągacze. Jak to działa?

    Floteo przygotowuje taka oferte, pobiera 5k prowizji i juz kontaktuje bezposrednio z dealerem.
    Że tak naprawdę tak jak z stelvio 280KM za 1970netto nie każdy salon ma te oferty LeasePlan

    Wolę jednak bezpośrednio to wziąć a 5k przepalić na RON98

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Przy Q zakładałbym droższe ubezpieczenie niż 400/mc No ale jak ktoś sobie znajdzie korzystniejszą wersję niż to co oni proponują to oczywiście droga wolna

    A co do Twoich wyliczeń leasingu to oczywiście płacisz więcej, ale po skończonym leasingu wyjdziesz na tym raczej korzystniej niż biorąc abo i oddając po 2-3 latach

    przy klasycznym leasingu wyjdziesz na Giuli 280KM na pewno lepiej
    ale przy racie ~3k netto za QV 510KM te samochod w 2lata straci na samej wartości dużo więcej od bazowej ceny 350-400k

    w AUDI przy tej racie możesz liczyć na S3, może jakąś bieda wersje RS3
    w BMW jeszcze gorzej

    a jednak poza RS6, ta Giulia QV to jednak trochę taki mój dreamcar

  3. #173
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    przy klasycznym leasingu wyjdziesz na Giuli 280KM na pewno lepiej

    no nie wiem
    1813 PLN netto z ubezpieczeniem.
    Ile musisz dostać za auto po 2 latach zeby było lepiej.
    Koszt auta ok 180 tys
    ubezpieczenie i serwis kolejne 10 tys w dwa lata.
    Robi się lekko 190 tys.
    sprzedasz takie auto za dwa lata za jakieś 145 tyś - wątpię

  4. #174
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał MirekGD Zobacz post
    przy klasycznym leasingu wyjdziesz na Giuli 280KM na pewno lepiej

    no nie wiem
    1813 PLN netto z ubezpieczeniem.
    Ile musisz dostać za auto po 2 latach zeby było lepiej.
    Koszt auta ok 180 tys
    ubezpieczenie i serwis kolejne 10 tys w dwa lata.
    Robi się lekko 190 tys.
    sprzedasz takie auto za dwa lata za jakieś 145 tyś - wątpię
    Ale masz połowę odliczenia VAT i tarcze podatkowa od pełnej wartości a to daje w sumie 35-40k oszczędności na podatkach w 3lata

    Że realnie samochód kosztuje się 150k
    Po 3latach sprzedaż.go za 100k, że 3lata to tylko 50k + ubezpieczenia + serwis

    Oferta na 1813zl netto mies jest na dość średnie wyposażenie ale pelna skóra i 280KM Q4

  5. #175
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    ale nie musisz bujać się ze sprzedażą.
    Od rat tez odliczasz podatki.
    wyposażenie - ma wszystko co potrzeba.
    osobiście zmieniłbym kola kolor zacisków i jakieś może mało znaczące pierdoły.
    oferta jest niezła-moim zdaniem

  6. #176
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Czy musieliście płacić kaucję dla leaseplanu ( nie dla salonu ) przy wynajmie dt?

  7. #177
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Czy musieliście płacić kaucję dla leaseplanu ( nie dla salonu ) przy wynajmie dt?
    Ktoś tu mówił o kaucji 5k, ale ja miałem wniosek wysłany do LP na początku maja i nikt mnie o kaucję nie prosił.

  8. #178
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Ktoś tu mówił o kaucji 5k, ale ja miałem wniosek wysłany do LP na początku maja i nikt mnie o kaucję nie prosił.
    Z tego co kojarzę kaucja jest indywidualna dla każdego w zależności od ceny auta, dochodów i tego jak długo firma działa. Np mój kolega, który bierze w LP Stingera ma spółkę, która od sieprnia działa i musi wpłacić równowartość 2 rat jako kaucję.

    Też początkiem maja wysyłałem wniosek, zaraz po weekendzie majowym. Miałeś już jakiś kontakt ze strony LP?

  9. #179
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Stelvio B-Tech 200KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Czy musieliście płacić kaucję dla leaseplanu ( nie dla salonu ) przy wynajmie dt?
    My musieliśmy wpłacić kaucję w wysokości jednej raty. Ta zasada to trochę na rzut monetą - mamy firmę od 10 lat, stabilne obroty i dochody, których zresztą nikt nie weryfikował.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  10. #180
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Też początkiem maja wysyłałem wniosek, zaraz po weekendzie majowym. Miałeś już jakiś kontakt ze strony LP?
    Jeszcze nie. U mnie miał być wysłany 2.05, ale dealer mógł zapomnieć i wysłać w tygodniu późniejszym

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory